Пологи за кордоном

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Almariel, 7 Липень 2011.

  1. DarinaPetriv

    DarinaPetriv мама-блогер

    Я б народжувала в Жешуві (там ціна за три дні перебуванні і пологи біля 30 тисяч грн) - скажімо, такі суму на таку подію можна і витратити без жалю, але як бути з перетином кордону і чергами? Ось де проблема!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    І це проблема в обидві сторони, бо туди треба вчасно доїхати. Якщо їхати завчасно, то додаткові витрати на проживання . І назад вертатися , коли немовляті 3 дні + мама після пологів , то дуже є важко...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  3. DarinaPetriv

    DarinaPetriv мама-блогер

    ну назад - то вже можна пережити (хоча... якщо є порізи, і не можна сидіти, то капець) Але вперед - то тільки з проживанням зазделегідь!
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    В ПроФамілії в Жешові 6500 злотих, це лише за пологи. Про інші клініки я не чула, щоб їздили зі Львова. А ще супутні витрати на візи, дорогу і документи. Та й за три дні не впевнена, що дитину можна вивезти в Варшаві це мінімум 4 дні(швидше консульство не робить, довідку для дитини, з якою можна зробити ьимчасовий паспорт) і тут я думаю, що щеб набігло 1500 злотих. Вартість, як на мене не для пересісної львів'янки.
    Cennik Zabiegów Ginekologicznych - Cennik - Dla pacjenta - Szpital specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie
    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. DarinaPetriv

    DarinaPetriv мама-блогер

    О, ще краще - 45 тисяч тільки за пологи. Цікаво, скільки в Параскеві тепер буде, не знаєте?
     
  6. Siania

    Siania Love Life

    А ще мовний бар'єр (для мене), не знаєш до якого лікаря поппадеш... Словом, платиш тільки за гарні умови, не знаю чи воно вартує того.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Лікарі не приймають пологи. Заходить черговий і оглядає. Мене мабуть оглядало 3-4 різних лікарі.(це не була профамілія) Лише акушерка. Ну хіба складний вирадок.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Ні не знаю. Та й не цікавилась ніколи.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  9. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    подивилась відяшку, і ніби ще раз народила)) в мене теж той день - в пам'яті свято! дівчата, воно так, що платиш за умови. Але для мене в той момент умови мали значення, я не уявляю, як би я народжувала в стресі і постійній боротьбі-відвойовуванні за нормальні очевидні речі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. phobika

    phobika Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Подобається Подобається x 1
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

     
  12. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Корисно Корисно x 1
  13. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Ми з чоловіком вдруге чекаємо на поповнення і задумались над пологами в Про Фамілії. Дівчата, в ту суму входять не лише умови, але й все інше, медикаменти, щеплення для дитини, суміш для дитини (якщо потрібно), УЗД після пологів і ін.
    Згадую свої пологи в Кракові і щось так тепер не хочеться народжувати у Львові... Хіба що відкриють пологовий на Дж. Вашингтона.
    А тут є хто народжував в Про Фамілії? Може більше розкажете про житло, коли потрібно приїхати туди і тд?
     
    • мімімі мімімі x 1
  14. Lasenia

    Lasenia New Member

    Дуже цікава і актуальна тема. Тим більше актуальна для мене, бо на час моїх пологів функціонуватимуть тільки два пологових: на Мечнікова і Джамбула. Перший пологовий має неоднозначні відгуки, тому другий швидше за все буде переповнений.. задумуюсь про Про Фамілію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Likysja

    Likysja Well-Known Member

    Давно хотіла написати, як проходили мої пологи в Італії, але все руки не доходили. Вже донечці рочок скоро. Так от, почну з вагітності. Це була друга вагітність, перша дитина, народжена в Україні, тому для мене все було дуже дивним. Після того, як показав тест дві смужки, я записалась на прийом в жіночу консультацію. Перший раз я повинна була прийти на 8 тижні. До цього часу жодних узд, аналізів я не здавала. Прийняла мене акушерка, виписала направлення на всі аналізи і на перше узд, яке було на 12 тижні. Все було в нормі, вагітність протікала добре, тому, спостерігала мене акушерка, лікар потрібен, коли вагітність ускладнена. Були в нас безкоштовні курси для вагітних, де я дізналася багато нового, (наприклад про масаж промежини, завдяки якому можна уникнути розривів). Також була можливість відвідати пологовий, де нам показали родзал, всі інструменти, які можуть бути застосовані в процесі, розказали, як будуть проходити пологи. Дальше на 37 тижні, я мала направлення в пологовий, де акушерка, вже з пологового оцінила мій стан, послухала серцебиття дитини мена запитала, чи бажаю я епідуралку, я відповіла, що ні. Тоді вона мене попередила, що якщо я в родах буду кричати вколіть мені анестезію, то ніхто мене не послухає, так як я вже відмовилась, і я не буду адекватна. Від цього часу я вже була на обліку в пологовому. Пологи почались так як і перший раз, відійшли води. Ми спокійно зібрались і приїхали в пологовий. Ми приїхали в 5 ранку. І в 10 я вже тримала на руках свою лялю. Пологи пройшли, легко, швидко і без втручань, народжувала я в колінно ліктьовій позі. Зі мною була присутня постійно акушерка- інтерн. І інша акушерка приходила і перевіряла відкриття, вона ж прийняла дитину. Негатив тільки один, були в мене розриви, але тут є моя вина, я тужилась, коли не було потуги. Тримають в пологовому 48 год. Особисто я відсипалась і налагоджувала гв з доціком. Ніхто нас не рухав, сумішей не тикав. Менша доня була жовтенька як і старша. То їй міряли білірубін термометром спеціальним, просто проводили по чолі. А старшій в 2013 році на Джамбула брали кров з вени на голові 3 рази. До слова перший раз, в пологовому, я відчувала один стрес, постійно плакала, медсестри говорили, що дитина голодна, в неї погані аналізи,втратила вагу, давай суміш. В Італії мене навпаки заспокоювали, на всі питання відповідали і підтримували. Сусідка по палаті мала двійню і не виходило в неї з гв. То за нею приходили що 3 години і допомагали годувати грудьми дітей. Я була приємно здивована, коли вночі акушерка прийшла і сказала вставай тобі потрібно годувати дітей, пішли я тобі допоможу. А також, так як моя вагітність була ідеальна, то мені пропонували народжувати вдома. До мене б прийшла акушерка і б прийняла пологи. В цей час під моїм будинком мала б знаходитись швидка і поїхала б геть, тільки тоді, коли б акушерка подзвонила до них і сказала, що все закінчилося добре. Коштувало би це 100 євро. Коли пологи в лікарні безкоштовні. І знаєте дуже мені шкода, що пологи в Україні і пологи в Європі такі різні і на жаль Україна в програші, сподіваюсь найближчим часом в нас в Україні все зміниться на краще.

    Inviato dal mio SM-J120H utilizzando Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 23
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Приємно вражена про Італію. В мене не найкраще враження про їхню медицину було
     
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Вочевидь, залежить від конкретного міста і конкретного лікаря.
    чоловікові родичі двох дітей народили в Італії. Старшого - за стандартною "українською" системою: "перенос" - стимуляція, епізіо, витискання. З того всього ще і ускладення.
    Другу дитину народжували легше, бо пологи були стрімкі. Але все одно епізіо "на всякий случай". Державна лікарня, пологи на спині, йод в якості антисептика на пологах...
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  18. Likysja

    Likysja Well-Known Member

    Ого, це в якій зоні такий жах? Бо я народжувала в Пармі, теж в державній клініці.

    Inviato dal mio SM-J120H utilizzando Tapatalk
     
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Моя родичка народжували в Тоскані, недалеко Сієни в маленькому містечку в державній лікарні, то все теж було цивілізовано, природньо, спокійно і безкоштовно. І годували по- людськи, ніякої дієти :girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Мені ще хоть далеко до родів, але родом потрібно вибирати вже. Точніше реєструватися де я хочу народжувати .
    Сьогодні ходила на ознайомлення та реєстрацію, який знаходиться через дорогу. Поки що відповідь не зовсім втішна, місць на кінець грудня вже мало і все буде залежати в який день народжуватиму.
    А далі почались питання, які мякокажучи мене ошарашили: які роди я хочу: в гроті , біля водоспаду чи в звичайній палаті. Також самі запропонували домашні роди, але це зумовлено тим що я живу навпроти цього роддому і до мене може прийти медперсонал і допомогти при потребі. Після карантину буде день відкритих дверей, то покажуть які є види родзалів і детально розкажуть що до чого. Шансів народити в цьому роддомі мало, але заінтригували
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2021
    • Подобається Подобається x 2