Пологи за кордоном

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Almariel, 7 Липень 2011.

  1. Femme

    Femme Member

    Ви писали що нелегали не можуть отримати медичну страховку, можуть. Сума в 10тис. , це вартість пологів і 4дні перебування мами з малятком в госпіталі в Pantin- це стосувалось вартості пологів у Франції.
    Можливо в кожному департаменті по різному, можливо і ціни різняться, не буду сперечатись бо не знаю) живу в 78 .
    Одна подруга жила на Корсиці довший час, розповідала про медицину і відвідини педіатра, рандеву на щеплення були призначили на 18.00 а попали до лікаря 00.00, вона була шокована, ми теж( Франція країна контрастів.
     
    • Креативно Креативно x 1
  2. jylanda

    jylanda занууууда

    АМЕ не медичне страхування, а мед допомога від держави, то є різні речі.
    Вартість в рахунку може бути різна, але мало хто оплачує рахунок, бо більшу частину покриває страхівка - державна плюс додаткова.
     
  3. Lilla

    Lilla New Member

    Хто може щось розказати про Іспанію???
     
  4. Chica YB

    Chica YB Active Member

    В мене тільки позитивні враження. Умови в лікарні просто прекрасні. Я приїхала в лікарню з чоловіком з відкриттям 3 см, хоча вже боліло так, що думала, що вже 6 десь не менше)))мене оформили швиденько. А далі вже залежить від побажань породіллі. Вони включають музику якщо хочеш, принлушують світло, може з тобою перебувати як і один чоловік так і ще хтось( подруга, мама, сестра). Епідуралку запитують робити чи ні. Пропонують всякі там м'ячики, стінки для передихування перейм. Постійний контроль акушерки та час від часу лікаря. Дехто в воді хоче народжувати, то правда не у всіх лікарнях в Іспанії це є. Мені попались дуже приємні медики, лагідні такі були, хороші. Абсолютно не відчувала ніякої різниці, зо я там іноземка чи ще щось. Абсолютно все безкоштовно. В лікарню можна взяти хіба що капці з собою. Все решту дають: лікарняний одяг тобі, дитинці навіть шапочку та рушники з бодіками, прокладки, постіль, всі потрібні медикаменти. Чоловік може бути фактично цілодобово з тобою. В палаті є диванчики розкладні. Я дуже задоволена. Маю з чим порівняти, так як першого синочка народила у Львові. А ви де саме в Іспанії будете народжувати?думаю в вас все буде прекрасно!!!!!))))))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Lilla

    Lilla New Member

    Плануємо їхати в Бенідорм. Але дуже переживаю через не знання мови та й у нас щей еко, скорше всього таких кисерять! хочемо туди периїхали на 6-7 місяць вагітності так як зараз тільки 3-тій міс. минув, щей дорогах далека бо хочемо своїм авто, короче кажучи один страх в голові, Може щось порадите? Буду дуже вдячна!!! І ми теж зі Львова
     
  6. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Пологи теж безкоштовні? Чи ви/ваш чоловік працювали в Іспанії і мали страхівку з роботи чи просто приїхали в Іспанію як туристи?
    --- дописи об"єднано, 25 Серпень 2016 ---
    Не думаю,що еко є показом для кесарева закордоном,бо не є вже і тут.
     
  7. Chica YB

    Chica YB Active Member

    Дорога важка, і то дуже. 2 доби їхати, це якщо не зупинятись на довго. А вагітній ще й на 6-7 місяці , мені здається, що буде дуже не зручно. Але, хіба що дуже часто і на довго зупинятись, відпочивати. Незнання мови це все таки теж трішки зле. Бо ви навіть не зможете пояснити лікарям толком що і де і як саме вас болить. Не може хтось супроводжувати на пологи вас , хто знає мову? Ну і еко це не показання до кесарського. Тут дуже багато людей вагітніють саме завдяки еко. Тому, якщо все буде гаразд, то народжуватимете природньо.

    --- дописи об"єднано, 26 Серпень 2016 ---
     
    Останнє редагування модератором: 4 Вересень 2016
    • Подобається Подобається x 3
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Нехай чоловік їде, а ви летіть - буде легше.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  9. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Їхати 2 доби вам буде дуже важко. Звичайно, залежить від вашого стану. у мене на 6 міс ще живота майже й не було, я не відчувала ніякого дискомфорту. Але не враховуючи факт вагітності, 2 доби для мене було б нереально їхати і не вагітній. Летіти - запросто. Я летіла на 34 тижні в США, переліт 9 годин мені дався важко. Оте сидіння в одній позі - то капец. Хоча до того на роботі я теж по 9 год. сиділа, але це зовсім інше. Там можна встати, прогулятися і т.д. А як прийшла ніч по укр.часу, і мені спати захотілося, а нема як...моя порада така, що при можливості треба летіти, і на якомога меншому терміні.
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Та скільки до тої Іспанії летіти? Годинки зо 3? І можна встати, розім'ятися .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  11. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    До Іспанії 2,5 - 3 год. Тому я кажу, що летіти. я про те, що 9 год летіла, і то важко. а 2 доби їхати/летіти в транспорті- це взагалі мука.
     
  12. Chica YB

    Chica YB Active Member

    Ну якщо прямим рейсом, то 5 зі Львова. Але звичайно це не порівняти 2 доби в машині
     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    не полінувалась подивитися: 3 год 40 хв))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Дівчата, поясніть мені темній для чого спеціально іхати за кордон, щоб там народжувати жительці України?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    І мені темній це цікаво))
    Ну, дитинка матиме іноземне громадянство, а що це дає?
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Громадянства ніхто не матиме. Якщо сім'я планує переїжджати в нову країну, то значно легше це робити вагітній, а ніж з маленькою дитиною на руках. Плюс на дитину вже закордоном легше зробити документи, ніж в Україні. Ну як мініму переїзд не буде затягуватися через ті документи.
    І якість обслуговування не порівняти.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    @Almariel, якщо сім'я переїжджає на пмп чи на якийсь час хоча б, то це все ясно. Але дівчата, власне, пишуть, що їдуть з ціллю - там народжувати.
     
    Останнє редагування: 28 Серпень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

     
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Задля кращих умов для себе і дитинки, кращого ставлення медичного персоналу. Мені здається, цього достатньо.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    як на мене то і в Україні можна знайти пологовий з гарними умовами і чудовим ставленням
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3