Пологи за кордоном

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Almariel, 7 Липень 2011.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Залежить, що ви вкладаєте у слова "гарні умови і чудове ставлення" ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    своїх діток народжувала в Рівненському перенатальному центрі,вже після ремонту, як на мене гарні умови,ставлення до мене як першого так і другого разу було чудове, причому другого разу не домовлялась з лікарем за пологи. Єдине,що харчування там як і у всіх лікарнях України.
    Я до того,що і в Україні зараз можна знайти пологовий який буде задовільняти всі вимоги породіллі,але це суто моє бачення
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Знову ж таки, залежить, які вимоги в породіллі. За $200, я б не отримала такий сервіс і умови в Україні, які я отримала в США. З лікарями тут ніхто на домовляється, всі народжують в чергових лікарів.
    Про Рівненські пологові теж чула дуже хороші відгуки. Але це всеодно "не то пальто". Добре, що у жінок зараз є вибір, де народжувати. Це головне.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    П. С.
    Мене просто вразило, люди не розуміють, чому жінки їдуть народжувати закордон. Тому і назвала основні причини. Але з іншого боку, люди і не мають все розуміти. А може просто не хочуть. Лиш би претензії висловити: "а чого то вона поїхала народжувати закордон, якщо я народила тут і все було зашибісь. Хочу і їду - ось відповідь. Ніхто нікому не зобов'язаний пояснювати свій вибір. Людям не догодиш своєю відповіддю, яка б вона не була
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    У всіх різні пріоритети і потреби. Я думаю що закордон швидше їдуть за власним спокоєм і впевненістю, безпекою, вони дуже цінні для породіль. Ті, хто відчувають то в Україні то і не бачать потреби. А їхати суто за сервісом і умовами це теж треба мати певний тип особистості, непересічний, зі стійким контролем свого життя,
    я наприклад в ситуаціях де залежить від Бога взагалі не можу думати про сервіс чи умови, навіть якби хотіла, не можу заставити себе тим перейматися. Комусь найважливіше щоб вдома, чи в басейні, чи щоб алгоритм дії "помічників" був саме таким, а не іншим. А тут вже теж кожна країна європейська має свої особливості, встановлену практику, і не кожна ще підійде залежно по вимогах (якщо суто сервіс і умови то не мало б бути зауважень, хоча це треба питати конкретний досвід)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Ну от про сервіс. Я зараз в США. До того була на обліку в Україні. Це 2 різні світи. Відрізняється все! Ставлення, апаратура і т.д. хоча в Укр. в мене була прекрасна лікар в ЖК. Але тут зовсім інший підхід. В лікарню йдеш, ніби на свято)) а, і кров з вени в мене вдома так брали, що свідомість втрачала. Казали такі вени, що неможливо взяти... можливо, так що я й не помітила як ту кров вже понабирали в мене. Можна довго писати, але Україні, на жаль, ще далеко до США...
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    де?
    мені треба таке чудове ставлення - щоб мене ніхто не чіпав, басейн, дитину народити і через три, максимум шість годин додому. І все це заради документів щоб потім делегації в хату не ходили.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    в Рівному є вроді і басейни, і пуповину довго не відрізають, от коли додому то не знаю
    це більше в тему про Америку Канаду, там процвітають обговорення в цьому напрямку)
    тут йдеться швидше про те, що в нас умови можуть бути відповідно до санітарних вимог, а сервіс приємний, а вже що ці речі кращі і значно кращі в розвиненіших країнах цілком логічно
    питання чи готова українка сплатити декілька тисяч за кращість то вже індивідуально, бо маючи страхівку в тій країні то вибір часом очевидний
    інше питання, які саме правила прописані в американській чи європейській країн щодо сюжету пологів, напр. які медикаменти обовязкові для введення, тривалість безводного періоду і тд. і тп.
    якщо говорити суто по США то навряд чи туди хтось поїде суто на пологи))) хіба якщо живуть там чи мають рідних
    то далеко,
    ті ж олігархи частіше обирають німецькі й інші європейські розкручені клініки
    а якщо говорити про Європу і звичайні клініки для середнього класу - не все однозначно і знову постає питання що дозволяє медичне право в цій країні, наскільки природні можуть бути пологи наприклад
    щодо сервісу то звичайно він кращий, але найкраще про це говорити з тими хто стикнувся
    наприклад одногрупник мого друга німця розказував що в його країні ( не можу згадати в якій саме, Данія чи сусідня) часом дуже хамовитий медперсонал, але думаю це не стосується перинатальної допомоги
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member


    я тут швидше про те, що багато хто малює в своїй уяві медицину в іншій країні як фільм зі спецефектами, звичайно краще одне друге третє, але богів там нема і варто поважати вибір інших
    я розумію що емігранти часом не розуміють як можна робити вибір в сторону України в чомусь, і так все життя)) і вимагають поважати їхню позицію, бо є аргументи
    але варто також поважати і вибір жінок, які сервісу і умовам дають далеко не перше місце, ховаю для вагітних під спойлер, єслі шо

    в мене нема сприйняття і спокою від того, що десь краща апаратура, бо нема такого, щоб людина абсолютно все проконтролювала, нема такої апаратури просто
    тобто сприйняття яке? ось є ми з нашими спеціалістами і умовами, ми робимо все можливе, справились? ми молодці, отакі внас заслуги.. а коли не справляємось, не допомагають лікарі і апарати то тоді запрошуємо Бога, вже аж тоді все від нього залежить.. ні! Бог є від початку до кінця
    я не кажу сидіти і чекати)) сказав дуже добре один священик "молися так ніби все залежить від Бога, а дій так ніби все залежить від тебе"
    для людей поза релігією і віруваннями можу лиш додати, що коли йдеться про важливі події і глибокі почуття, то умови-сервіс навіть для найвимогливіших часом відпадають, для закоханих і рай в шалаші може бути ,і медовий місяць будь-де, бо ітак не скористаються ні пятизірковістю, ні тризірковістю готелю))), і для молодої мамочки може бути неважливо де і як) у всіх індивідально і без ярликів "кращий-гірший"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, поясніть мені, які переваги(юридичні) отримує дитина, народжена в США, від батьків громадян України? Знаю, що є якісь пільги чи щось таке...То я так, для загального розвитку питаю. Бо часто чую зараз, що майбутні мамочки їдуть в США власне заради "документів".
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    щось таке ніби, що легше потім отримати громадянство США (якщо потім таке бажання виникне) - подробиць не знаю
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    "Документи" - це громадянство США, яке дитина отримує при народженні.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Дитина народжується громадянином США. Має америк паспорт. Для батьків ніяких привілей немає)
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  15. jylanda

    jylanda занууууда

    в Штатах діє право землі, людина народжена на території США отримує громадянство, але це ніяким чином не впливає на документи для батьків
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Lilla

    Lilla New Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Likysja

    Likysja Well-Known Member

    Ще за пологи не розкажу, а от про стояння на обліку в Італії можу розказати, тим більше порівняти з Україною. Правда в мене дякувати Богу безпроблемні вагітності. І в Італії таку вагітність веде акушерка, а з лікарем бачимось тільки на узд. Аналізів тут здаю в рази більше, ніж в Україні здавала, правда в мене в Україні була лікар, яка аналізами зовсім не напрягала. Аналізи брали по різному, бувало що навіть не відчувала, а бувало, що синці на пів руки, тому казати, що в нас прям все так погано, а тут супер! не буду і не хочу. Так сервіс, умови, відсутність черг. Ставлення не знаю, бачила різне, то чисто суб'єктивно, якщо людина не любить іноземців або не в гуморі, то і тут нахамить. В нас принаймі ти вдома і можеш постояти себе, а тут я десять разів подумаю, перш ніж рявкати в відповідь. Пологів все рівно боюсь, бо не знаю на якого лікаря потраплю. Бо перший раз в пологах були нюанси, то дякуючи Данкову все пройшло добре. Все таки коли є вибір, то якось спокійніше.


    Inviato dal mio SM-J320FN utilizzando Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Про пологи у Франції :girl_yes2:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Likysja

    Likysja Well-Known Member

    Дівчата, хто народжував за кордоном розкажіть, хто зберігав стовбурові клітини пуповинної крові, цікавить процес збирання, як воно виглядає? Або дайте посилання, якщо вже обговорювали таке.

    Inviato dal mio SM-J320FN utilizzando Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Як проходять пологи в США, і в нас так має бути :girl_smile: