Польські шенген візи для нащадків переселених 1944-45р.

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем miafox, 6 Серпень 2014.

  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ще мене цікавить питання страхівки...є якісь різновиди? Зайшла сьогодні в одну страхову, мене питали на скільки днів мені потрібна страхівка, пропонували на 90 днів за 400 з копійками грн. Коли її купувати? вже чи коли вже зареєструюсь?
     
  2. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Як будете мати дату подачі документів і відповідно вже сплануєте дату відкриття візи, тоді з тої дати купуєте страхівку. 90 днів це страхівка на 90 днів в році перебування за кордоном
     
  3. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    дата відкриття візи=даті подачі документів, правильно?
     
  4. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Ні, допустимо подаєте документи 15.02, а дату візи як мінімум через 7 днів чи коли плануєте поїздку здається можна до 3-х місяців.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    ще раз перепитаю по цій довідці з архіву...
    Довідка видана на чоловіка
    як я зрозуміла уже, вона не має терміну дії
    але, чи можу я по ній подаватись на візу, чи довідка має бути виписана на моє ім*я?
     
  6. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Може дівчата виправлять, але хтось писав що навіть по довідці брати подавали. Але у вас не рідне споріднення, то може подзвоніть в кол-центр, або напишіть на пошту щоб не розчаруватись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Можете подавати. Довідка видана була на мене. (Тато тата був переселений, а я вийшла заміж і змінила прізвище). То мамі спокійно зробили візу.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Amorfa

    Amorfa New Member

    Підкажіть, хто заповнював анкету, що писати в пункті Основна мета подорожі ?
     
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Inne. Repatriacja.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. masikys

    masikys New Member

    Підскажіт будь-ласка хто як вирішив проблему з візою для правнуків, які не підпадають на цю візу?Ми з чоловіком маємо візи нащадків переселенців, а малечі ( до року) яку візу робити? Чи хтось робив візу супровіду?
    Хто як виходив з цього???
    Буду дуже вдячна ;)
     
  11. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    А хіба є віза-супровід?
    Ми коли з роботи робили культурні візи, то малого вписували в запрошення як супровід.
    Окремо без дорослих супровід не зробите.
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    У мене репатріація, а чоловік робив бізнес-візу і дітям робили супровід до неї. В запрошенні вписаний чоловік разом з дітьми. Окремо дитині можна хіба туристичну зробити під конкретний тур.
     
  13. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Я виправляла за вказівкою працівниці на переселення . Три виправлення допускається . В разі чого переправити при них.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Це залежить від працівника ППВА. Хтось чіпається, а комусь всеодно. Коли подавала, то мені казали, писати, як напишу.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  15. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Дівчата скиньте будь ласка текст довідки, хто робив нещодавно. А то в моїй довідці за 2015р теж пише "у зв'язку з Угодою від 09.09.1944р. між УРСР і Польщею".", а не "(на підставі Угоди між Польським Комітетом Національного Визволення і Урядом УРСР від 9 вересня 1944 р. або на підставі Угоди між Тимчасовим Урядом Національної Єдності і Урядом СРСР від 6 липня 1945 р.)."
    Є такі нові довідки де пише просто між УРСР та Польщею? А то зовсім не хочеться ці довідки перероблювати, чекати 2 місяці і ще платити 500 грн(за мене і чоловіка).
     
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    @casablanka, я зі своєю старою подавала. Все ок, дали візу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Chamomile

    Chamomile New Member

    Дівчата, підкажіть, будь ласка, дні і години роботи архіву. І куди саме звертатись.
     
  18. IvannaSS

    IvannaSS New Member

    Доброго часу доби!
    Підкажіть, будь ласка, якщо в документах є неточності в іменах типу Стефан-Степан, Ірина-Ярина і т.д(в деяких пише так, в деяких інакше ), наскільки ймовірна відмова?
    Написала їм на електронку, але відповіді не отримала ще.
    Консультанти кажуть різну інфу- то "це різні люди", то "на розгляд працівника" і.д.
    Читала в неті, що в таких випадках беруть якісь довідки на філфаці, хтось робив таке? Куди саме звертатися?
    Дякую наперед. І назад)
     
  19. Grizli

    Grizli Member

    Дівчатка привіт,ану підкажіть....маю довідку за 2015р,зараз хочу знову подавати на візу,у довідці пише що переселена "у звязку з угодою від 9.09.1944р. між УРСР і Польщею" вона підходить чи треба брати нову?
     
  20. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Дівчата, порадьте- розрадьте. Нам цілій родині відмовили в візі репатріація. Документи прийняли -і відмова, всі гроші пропали. Причина, умовно : необгрунтованість поїздки. Апіляція- 60- євро людина. Я навіть неможу припустити чому??? Я мала візи національні, дини (внук переселених)-новий паспорт, чоловік -(може через військомат?), має картку малого руху. Розмови з консулом неможливі- тільки апеляція в іншого