Поради вишивальницям

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Травень 2009.

  1. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    О, зловила, дякую. Ви мені полегшили процес:girl_claping:.
     
  2. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Відповідь: Наші рукодільні плани

    Дякую Умочко за відповідь!:girl_curtsey:
    Та я до недавна взагалі не мала уявлення про розміри. Тому і питала.
    На "осінках" дівчата відповіли, що якщо взяти Аіду11 буде придлизно 60.
    То тепер я знов у роздумах, а чи варто міняти родну 14 на примхи.
     
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Наші рукодільні плани

    думаю не варто міняти, бо хрестики на 11 канві будуть як коні :girl_crazy: і сама делікатність малюнку загубиться... хіба що кавальчик спробувати відшити і подивитися як виглядає.

    Я не люблю міняти канву, якщо виробник радить певний вид, то на ньому і шию.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ykr@inochk@

    Ykr@inochk@ Well-Known Member

    Відповідь: Наші рукодільні плани

    Умочко! Єдна голова додре, але ж дві краще! Та щей які голови!:girl_wink:
    Згодна з тобою на всі 100%. На цьому тижні зберуся таки по ниточки.
    Дякую, ти мене підбадьорила:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Схеми для вишивання

    як думаєте, то тоноване полотно? бо на сканованій схемі тільки є ножки і все
    . і як на вашу думку то виглядатиме на білому? йой. забула що є тема ПОРАДИ. ЛІЛЮ перенесіть.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Salamandra

    Salamandra Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Мені потрібна допомога! На атласній стрічці хочу вишити букви. Стрічку купила, шовкову нитку купила. Спробувала вишивати хрестиком - не виходить (маю якісь дуже великі букви на схемах), гладью - не вмію, та й схем не маю... Будьте такі ласкаві, порадьте як то краще робити, який шов використовувати... Наперед дякую
     
  7. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    А що, якщо спробувати шити ланцюжком? Чим-небудь намітити букви (навіть роздрукувати гарний текст і перебити на вікні), а потім по тому контуру пройтися швом "ланцюжок" - такий ще у школі на уроці праці вивчають. :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    то здається з Вервако. треба глянути опис до набору, там має бути написано чи тонована тканина чи ні. Але тон тут не складний, якщо не сподобається просто на білому полотні, то можна тон зробити бліденькі півхрестики в одну сіреньку ниточку!

    от знайшла: Kit contains chart and instructions, needle, 28 count background printed cream Linen fabric and pre-sorted DMC stranded cotton threads on a loaded thread organiser.
    так що то вже розмальована тканина має бути :sad:

    я так думаю, що якщо хочете хрестиком, то варто купити якусь канву, яку чи пришити, чи приклеїти і потім вісля вишиття, витягнути ті ниточки. А ще чула, але ніде не бачила, що є канва, яка у воді розчиняється, то, на мою думку ідеальний варіант був би!
     
    Останнє редагування модератором: 4 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 4
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Я бачила! :girl_cool::girl_curtsey: В улюбленому магазині своєму. Шукала для Уми заготівку на листівку (сорі, ще не знайшла) і таке побачила. Але сильно не придивлялася, бо мене воно мало цікавило. :girl_smile:
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    До Касі.
    Знайшла набір Вервако. Там пише, що канва має printed background. Тобто це тоноване полотно.

    Умця, який там лінк твого улюбленого магазину? Я знашла зникаючу канву в якомусь, шукати треба waste canva. Тут про неї більше написано. Але то ніц особливого. Просто вона легко пореться. Тобто, коли вишивка готова, треба повисмикувати нитки канви з-під вишивки. То дуже легко робиться.
     
    Останнє редагування: 4 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  11. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Лілю, дякую! Теперка буду знати як то називається!
    А така, щоб у воді розчинялася буває? :)
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Хотіла казати, що таке не існує, але знайшла таки. Розчиняється в гарячій мильній воді. Має там полежати 10 хв. :girl_crazy: Я би воліла ниточки витягати. То такий клас! Я колись бабусі допомагала - улюблена забавка була.

    Даю лінки про неї - Soluble Waste Canvas.
    1 2
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Якщо витягати ниточки, то напевно може шовкова стрічка пошкодитись, хоча я не пробувала. Якось пробувала на атласі вишивати, то на атласі затяжки були :sad:
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Знайшла ще один лінк про цю канву, що в воді розчиняється. Там пише, що температура має бути 40-50 градусів. То може, й не так вже страшно. Сторінку подаю, але там хренцузькою. Soluble Canvas : une innovation signée DMC
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    ой дякую вам дівчата, я так і думала. але певно на білому спробую.
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Може, взяти темнішу бежеву каву? Антік, чи як там вона називається?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    ой мама! що ви мене лякаєте. :girl_crazy:я в тих канвах ніц не шурупаю:girl_cray:
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    канву, що розчиняється у воді бачила в магазині на водогінній (якщо комусь треба)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Та то я про колір. Просто бежеву канву візьміть. Там різні відтінки є, мені подобається а-ля капучіно чи кава з молоком. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    піжкажіть львівянки, де купити канву кава з молоком і скільки таке щастя може коштувати?
     
    • Подобається Подобається x 1