Поради вишивальницям

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Травень 2009.

  1. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Я десь 3 місяці купувала біля Лялькового театру, а ще бачила в "Скрині" на 4 поверсі. Тоді коштувало близько 40 грн, точно не пам"ятаю.
     
  2. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Глянь на Водогінній, там є канва різних кольорів. А ще на Волошина, коло памятника Грушевському.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    А може спробувати той тон зробити меланжевою ниткою півхрестиком? :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Kasia глянула ту схемку з ногами :) Цікаво чи є така-ж але з мужскими, волохатими, до пари? Ги-ги :)
    Чесно кажучи, не радила би брати туди канву - каву з молоком. Ці ноги теж бежевого кольору і така канва успішно їх задавить. Хіба що мати нитки із собою, щоб канва була в іншій гаммі кольорів ніж ноги, щоб не злилося усе докупи.
    Гарна порада від imel - зашити півхрестиком, але в такому випадку раджу спочатку зробити пробу в програмі, подивитися як воно буде виглядати.
    А найкраще - знайти людину яка займається батіком та попросити затонувати ту канву перед вишиттям фарбами для тканин. Можна і самому купити ті фарби та спробувати, якщо не боїшся експериментів :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    дякую велике УСІМ за поради. ніц певно робити не буду. вишию на білому. а вже тоді подумаю на меленжевим півхрестиком.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Я займаюсь рукоділлям: питання, поради, обговорення

    Так, дівчата, тепер розкажіть чайникові, як купляти нитки (бо я завжди на око купляла). Значить, виписала я собі, наприклад, номери ДМС. Прийшла в магазин. А там якогось номера нема. Як я маю знати, який купити, щоб був близький до нього, якщо я не знаю, який колір був у того номера, що написала?
    Щось таке спитала:8::girl_crazy:...
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Я мала на увазі такі види канви, може, неправильно кольори описала:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Описи й назви є тут і тут.

    Кіточко, краще пошукати той, що треба. Або за палітрою підібрати найближчий колір і шукати той номер. А я от маю проблеми із підбором ниток з Анкору на ДМС. А де тут купити Анкорові нитки - не маю поняття. ДМС мені найпростіше, бо магазин дуже близько. Почала вчора шукати й у голові закрутилося. На один Анкорівський - три кольори ДМС. :girl_cray:
     
    Останнє редагування: 17 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  8. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    kitka, Ліля добре каже, якщо шєш картину і новичок у цій справі то нитки треба купувати строго по ключу. Один неправильний колір може зіпсувати всю картину. А нитки можна замовити в інет магазині, можу порадити оцей Замовляла в ноьому багато разів, працюють оперативно та якісно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    А я на сайті від Galysik знайшла канву від Zweigart, про яку говорила. Тільки вона зовсім не така темна, як на фото, а дуже лагідна, я би навіть сказала ніжна. Я її маю, тому точно знаю, що кажу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчатка, дайте якийсь сайти де описано як то вишивати тим бескітчем, ч и як там його. Ну от коли тих медведиків Тедді тре вишивати. Дякую.
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    шукайте відповідь у цій темі ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Маю троха червоного полотна. Хочу вишити якусь серветку. Орнамент. І зробити мережку. Підкажіть який малюнок краще вибрати і яким кольором вишивати. Хто вишивав на червоному полотні, може покажете готові роботи? :girl_smile:
     
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    ми колись в школі вишивали нашій керівничці набір на журнальний столик - серветка і 12 мал. серветочок (то були типу знаки зодіаку). Вишивали власне на червоному полотні, білими нитками. Виглядало гарно, як з каталогу Бурда (митоді то там побачили і схему і ідею)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Я бачила вже нераз вишивку саме білим по червоному полотні. Найчастіше - це різдвяні мотиви. У мене теж червоне полотно є, але я з нього робила маленькі прикраси на ялинку. Вишивала сніжинки якраз білим по червоному і білим по синьому.

    Надибала такі приклади.

    [​IMG] [​IMG]
    Ці без схем, на жаль.

    [​IMG] [​IMG]

    Знайшла це тут.

    А ще мені видається, що ось такі рукавички можна зробити навпаки - білим на червоному й теж виглядатиме дуже гарно.

    [​IMG]

    А ще згодом перегляну свої книжки й журнали. Здається, бачила таке десь у них.
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  15. marika28

    marika28 Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    А можна запитання для чайника? навіщо так розграфлювати тканину? Я довишивую вже 2 картину а не розграфлюю.:girl_sad:
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Як правило, схеми для вишивання поділені на квадрати 10*10 хрестиків, тому в процесі вишивання дуже зручно розгарфлювати тканину саме такими квадратами, щоб не "з'їхала" картинка і взагалі зручніше орієнтуватися і рахувати.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Я займаюсь рукоділлям: питання, поради, обговорення

    Дівчата, питання. У скільки ниток треба вишивати контур предмету якогось? В схемці написано, що в одну нитку. Я так зробила, але щось той контур слабо видно:girl_sad:.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Я займаюсь рукоділлям: питання, поради, обговорення

    в ключі написано в одну, то певно так і має бути. Хіба спробуйте в дві, як сподобається, то можна внести свою лепту у зміни в схемі :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Я займаюсь рукоділлям: питання, поради, обговорення

    як забудусь, то вишиваю в дві :) але загалом як пише по схемі - так і вишиваю
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата, а ви помічали в ДМЦ, що одні ниточки ніби грубші, а інші - трохи тонші. Й хрестики деякі виходять прозорі, хоч і дві нитки, а в три якщо робити - вже загрубі. То лише в мене так?
     
    • Подобається Подобається x 1