Поради вишивальницям

Тема у розділі 'Рукодільна порадня', створена користувачем Liliyah Romanova, 27 Травень 2009.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата, ось читала пригоди з пяльцями в Jarysa і назріло питання: а на снапах хтось вишиває?
    я звикла в руках, але купила собі снапи. І ніби непогано, але в руках мені всерівно швидше, а за пяльця взагалі мовчу - мені в них незручно :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Якщо при роботі використовуються півхрестики і повні хрестики, то півхрестики мають лягати на ту сторону, на яку лягає верхня нитка в повному хрестику???
    і ще одне... Якщо нитку зашивати на лицевій стороні, коли вишиваєш повним хрестиком, то її не видно. А при вишивці півхрестиком ви також зашиваєте нитку на лицевій стороні???
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Правильно, якшо є і півхрестики, і хрестики, то півхрестик має лягати в ту сторону, що й верхній стібок в хрестику, інакше, будете мати трохи різнобій.

    Не видно. Сама так ховаю.

    Буде видно, ховайте на зворті
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Ой, я навіть не думала, що можна ховати на лицевій стороні.
    Вас, дівчата, дуже корисно читати!!!:girl_in_love:
    Я дуже давно не вишивала, ще напевно як в школі, але дякуючи вам і великій кількості суперових схемок почала роботу. Похвалюсь обов"язково, коли закінчу, тільки це може бути не дуже скоро :girl_smile:
    (швидше б в декрет))))))
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Catherine85

    Catherine85 Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Насчет полукрестиков, не всегда целесообразно вышивать их как верхний стежок креста. В том же Диме, например, в основном полукрест вышивается, как нижний стежок, да и во многих других дизайнах тоже, для создания объема вышитого крестом на фоне полукрестов. А полукрестом в направлении верхнего стежка вышиваются тени. Иногда даже на схеме указывается рисунками, как именно дизайнер предлагает вышивать полукресты. И разнобоя не будет в случае, если так и было задумано. У меня в Трио тюльпанов весь фон вышит полукрестами в направлении нижнего стежка разным сложением нитей и в результате цветы выделяются, несмотря на то, что вышиты в 1-2 нитки, а фон иногда и в 6. А если было бы наоборот, то потерялись бы на общем фоне. Так что случаи бывают разные :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Ого!!! [​IMG]
    Я аж заплуталася [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    ну нєєє, треба ділитися процесом і кінцевою роботою, а не тільки кінцевою! нам ж усім цікаво!!! рівненьких хрестиків вам!

    найкраще слідувати інструкції (оригінальній), найчастіше це в ту ж сторону, але буває, що треба в іншу, як Катерина85 пише. У мене в полі я вишивала в іншу сторону, ніж верхній хрестик, але в ту сторону, що в інструкції (у них хрестик навпаки з моїм верхній і нижній стібок), вийшло не дуже акуратно, якщо придивитися, бо власне треба було, щоб цілісність кратина була збережена в ту саму сторону вишивати..

    я всі нитки ховаю на звороті, на лиці ніколи, бо мені потім той рядочок чи стовбчик випуклий робиться і мені видно де то я заховала :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    А що то таке - ті снапи? Я собі вишивання без стояка чи без п'ялець взагалі не уявляю...
    Як я люблю, коли ви пишете! Стільки цікавого довідуюся!!! :girl_claping:

    Я також. І хвостики ниточки трошки довше лишаю. То ж картина й так, то кому там що буде видно? Зате лице файне!
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Львів_янка

    Львів_янка Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Маю теке питаннячко. Мама новодила порядок в хаті і найшла картинку, яку я колись вишивала, вона повністю готова, наклеєна на картонку, лишилося лише обрамити. Але от халепа - панама чомусь пожовкла від лежання (так видається), з тим ше шось можна зробити, якось випрати, з картонки відривати чи що?
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Поради вишивальницям

    зробити можна, але це ювелірна робота. З картонки доведеться відривати точно. Може і так нормально? Ну типу це тонована панама :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    це міг так зробити клей :sad: тому і не рекомендують наклеювати, бо з часом клей жовтіє
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    А тут продають спеціяльні якісь штуки, що вишивку підклеювати. Я дивилася, дивилася й не наважилася купити...
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    [​IMG]

    більше читати тут (офіційний сайт)
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Ануто, це ж клас!! Я такі шукала, але в нас не продаються, а з Америки жо нас не шлють, ну, то я й лишилася того ровера. А тепер от думаю, може то Маруську мою помордувати тим... :girl_in_dreams:

    оффтоп: мене вже зовсім зацьомали... :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Поради вишивальницям

    в багетках на двосторонній скотч наклеюють!
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    я маю, але мені незручно тим що вруках тримаю. якби закріпити як станочок, то може б було зручніше

    навіть тло вишивки? чи тільки краї, які йдуть під паспарту?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Дівчата, розповіджте ще мені, зеленій-презеленій:shy:, як ви закінчуєте вишивати однією ниткою. Що робите з хвостиком? Моя мама пропихає його на зворотній стороні вишивки через ті хрестики, які вже вишиті. А я туту читала, що ви закінчуєте на лицевій стороні.
    І ще одне. Як починаємо вишивати, треба зав'язувати вузлик на кінці нитки чи де його дівати, щоб не поролось?
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради вишивальницям

    роблю як ваша мама

    жодних вузликів!
    якщо вишивається в дві нитки, то просто складаю одну нитку пополам і починаю петелькою в яку потім і перетягую нитку. Так вона і кріпиться :)

    як роблять дівчата - вони розкажуть самі ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Поради вишивальницям

    Якшо однією-то змійкою (1-2 см) проводжу ниточку за вишитими стібочками на вивороті

    Я так роблю, мені на лице ніц не видно, і виворіт гарний (десь під 5 хрестиків, трохи натягуєте ниточку, обрізаєте і вона ховається під хрестики)

    з вузликом я читала такий метод:
    зав"язуєте вузлик, голку вводите на відстані 2-3 см від потрібного місця, у Вас виходить протяжка через лицеву сторону, яку Ви потім накриєте хрестиками, потім вузлик відрізаєте.

    А так більше ніяких вузликів, хіба хранцузи [​IMG]

    Я переважно все у дві нитки вишиваю, кріплю або петелькою, або на лиці під хрестиками
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Поради вишивальницям

    нитку завжди ховаю на звороті (перший раз таке почула щоб нитку на лиці ховати). І коли починаю також. Просто коли починаєте то ззаду хвостик так підставляєте щоб виворітні стібки його захопили - трьох цілком вистачає.

    Ніколи не вишиваю складеною ниткою (коли в дві нитки) лише дві окремі нитки запхані в одне вушко (сподіваюсь нормально пояснила) - тоді не буває проблем з натягом нитки, і пороти так легше :), ну і з меланжевими нитками так набагато зручніше працювати.
     
    • Подобається Подобається x 6