Поради в'язальницям

Тема у розділі 'В'язання', створена користувачем Morada, 7 Жовтень 2009.

  1. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Дівчата, врятуйте потопаючого)
    планую на суботу великі закупи ниток. Знайшла в інеті отакі чудесні роботи ( автора не згадаю, хай він мене вибачить)
    але скажіть що то за нитки так гарно і еластично виглядають?
    п.с.: мені не для дитячого вязання. хочеться такої фактури нитки собі на светра. :girl_cray:
    і порадьте заодно де їх можна купити?
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я сьгодні брала ниточки малій на жакетик і приглядєла ниточки на майбутнє..... тащусь від них і вам би радила. Alize Cashmira... 100% шерсть. в 100 гр 300 метрів. Дуже мьяка, пружня, легенька нитка, добре кручена, не кусюча, не волохата, можна носити потім на голе тіло. Судячи з відгуків виріб в носці не втрачає форму, добре виглядає. Багата палітра кольорів .
    отут гляньте на неї: http://pryalka.com.ua/index.php?cPath=95_102

    але впевнена ще є інші варті уваги ниточки, просто ті дуже мені до душі прийшлись.

    я така затуркана...забула написати))) Нитки брала як вже потім написала НАЯ на Південному, т.ц. Європа. Якщо зайти з центрального входу то цей магазинчик на другій лінії, одразу зліва.
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2009
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    єдине, що бути обережним з пранням ;)
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Анута, так власне по відгукам тих хто вьязав і носив, при намоканні речі трішки витягуються , а потім сохнуть і стають такими як були, може то якраз в тому фокус, що нитка така пружня і добре кручена.
     
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я нитки для в"язання завжди купую на Південному,т.ц. "Європа" або на Галицькій є магазин навпроти "Укрсиббанку",там відділ з нитками,завжди є вибір і потрібна к-сть,дуже приємні продавці. Останніми купувала такі нитки http://www.lanoso.com/ara.php?aranan=dorena,дуже вони мені подобаються за якістю.Але на тих моделях,шо на фото,нитки трохи грубші і виглядають на бавовняні.
    Маю светер з тої нитики,дійсно,шо носиться і переться супер!
     
  6. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Дуже гарні ниточки. Я з них не в"язала, але моя подружка останнім часом на них присіла ( і шапочку в"язала, і пару кофтонок).
    За її відгуками хоч і шерсть, але не сідають при пранні, і справді досить еластичні і м"які :).
     
  7. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям


    я таку нитку маю, якраз перших двох кольорів - червоного і зеленого, колись вязала комплектик для знайомої. Але мені здалося що та нитка трохи все ж має ворсу.. а мені щось того ворсу так не хочеться(

    Підказали, що то може бути хлопок-акрил 50 на 50. буду шукати, але може підкажете якої фірми найкращі?
     
  8. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Я сама не в"яжу,хоч вмію,просто тре згадати як то:girl_crazy:,в"яже нам моя мама. Так якшо збираємся щось нове зв"язати,то для початку вичитую якої товщини/ваги нитки потрібні для тої моделі чи узору і з тим йду в магазин. Кожен раз продавці щось путнє радили,ще ні разу не купила ниток,котрими потім була б незадоволена. Може і ви так спробуйте,поради порадами,а нитки ше й пощупати треба:girl_smile:.
     
  9. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    В тому то й справа, що опису модельок немає))))
    я не вяжу за схемами. не знаю чому, просто не прижилося... всі моделі які в житті коли-небудь вязала - вяжу за викройками. а узор добираю сама... може колись хтось навчить тій примудрості зі схемами. а поки...

    в суботу в нас у цумі завіз. піду отоварюватися!
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Bride, тоді так радити важко.... вам треба визначитись з структурою нитки, складом, з толщиною для спиць чи крючка.... і з тими параметрами йти шукати нитки. А продавці в таких магазинах як правило в курсі що, для чого і як буде краще. Вони, я думаю, вдало порадять.
     
  11. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    А мені здається, що саме ті моделі, що в Вас на фото є зв`язані з мерсеризованої бавовни. Саме вона має такий блиск і немає ворсу.
     
  12. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Тополька, Ви як у воду дивилися. Гугл показав такі файнючі ниточки на мій запит. Ух, в суботу штурмую магазини)))
     
  13. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    А де саме в ЦУМі Ви збираєтеся нитки купляти? Там де тканини? Мені здається там дуже малий вибір, та і зараз літньої нитки вони навряд чи привезуть. Бачила ще досить запасів бавовняних гарних ниток на Волошина :girl_cool:
     
  14. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    В ЦУМі мені виявилося мало вибору))) хто б сумнівався, і приміщення там незручне. Виручила Галинка, та що продає товари для рукоділля на Добробуті. ДЯКУЮ)))

    а нитки купила все рівно не такі, бо такі не знайшла. за два вечори вже зв"язала половину спинки))))

    але тема ще актуальна, якщо хтось знає де купити нитки як на фото, підкажіть будьласка!
     
  15. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    А ще бачила на Водогінній, але там наприклад ярнартовська бігонія меланж - 14грн., в той час як на Волошина, на скільки пам`ятаю 12грн.
     
  16. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    для мене що Волошина що Водогінна - нєпознаниє далі(
    я тільки освоююсь. Але буду шукати. Десь в процесах викладу своє творіння
     
  17. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Bride, Волошина - це біля пам`ятника Грушевському, що на пр. Шевченка - дуже хороший магазин.
    Хм, оце я собі подумала, що ринок "Південий" ні для одної жінки, мабуть, не є далеким світом, так ось, Торговий центр "Європа" на 1-му поверсі, в районі автоматів з кавою, а тяжко буде шукати спитаєте продавців, там також великий вибір ниток завжди. Успіхів!!!
     
  18. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    відеоуроки в"язання гачком і спицями для початківців. якщо перейти за посиланням, можете знайти ще уроки по в"язанню, також на каналі користувача є уроки по вишиванню і бісероплетінню :)
    перші кроки з гачком і спицями:

    http://www.youtube.com/watch?v=yHlwRKjN3zk

    http://www.youtube.com/watch?v=4zfQ6GMM3Bc
     
  19. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Мені потрібні були тоненькі спиці, я їх купила в ЦУМі, але після першої роботи викинула, бо вони погнулись. Де можна купити нормальні спиці?
     
  20. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Поради в'язальницям

    Holly, я би радила спиці РТО, такі є на Водогінній і на Волошина, але на Водогінній були дешевше.