Порадилася з подругою...

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Марго, 21 Серпень 2009.

 1. Megan

  Megan Well-Known Member

  Дякую, порада цінна, саме таку позицію наразі відстоюю... але вже дуууже гнітить мене оте, що я без роботи.. хоча, як ви кажете, в той тераріум і нема особливого бажання повертатись, просто сам факт сидіння вдома мене добиває.
  Ну і 2, думаю чи то здавати коліжанку з її довгим язиком і пояснювати ху із зу, чи "забити"...

  Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
   
 2. unsure

  unsure Well-Known Member

  @Megan якщо робота улюблена і вона вам потрібна, то розкажіть хто насправді виносив інформацію. Так, спочатку буде гризти совість, з часом стане легше. Нехай буде стидно тій людині яка справді 'зливала' інформацію, а страждаєте в даній ситуації ви.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 3. Megan

  Megan Well-Known Member

  Та я вже думала... просто не факт, що мене почують.. вони ж куми, а я хто? Те, що я розкажу правду, не дає ніякої гарантії повернутися на роботу. Я просто питаю поради як вчинити? По совісті чи по гонору?

  Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
   
 4. Colombina1982

  Colombina1982 Well-Known Member

  Якщо скажете правду — буде по совісті. Це можна зробити і так, щоб з гонором. Якщо не почують — то нема про що говорити і про що шкодувати. Якщо дослухаються.. факт сидіння без роботи добиває, а факт роботи з людьми, які плетуть інтриги, очорнюють, підставляють, проганяють? Аби надалі ще не вийшло так, що останнє слово буде за ними.. Не варто давати їм утвердитись в тавруванні вас яко інформатора.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 3
 5. unsure

  unsure Well-Known Member

  1. Почують/ не почують, ви сказали правду. Все забудьте про кумовство.
  2. Так само як і якщо ви мовчите, гарантії повернутись на роботу не має.
  3. Особисто я б вчинила по совісті, тому що вона мене загризе. А там як буде, так значить і повинно бути. Повірте якщо ви скажете правду вам в любому випадку буде легше на душі.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 6. iragonzales

  iragonzales В декреті

  @Megan я би не здавала інформатора, по одній простій причині- треба мати беззаперечні докази....може не вона. Можете єдине що сказати, що то не Ви.
   
 7. Megan

  Megan Well-Known Member

  Беззаперечні докази є. Єдине, чому я вагаюсь - що ця інформація нічого не змінить, і роботи я не отримаю. В мене враження, що начальниця знає, що то не я, але чомусь їй підходить так думати. Просто тоді і коліжанки не буде, і роботи..

  Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
   
 8. iragonzales

  iragonzales В декреті

  @Megan то навіщо така коліжанка, яка на вас спихнула чи банально не захистила?....Коли ці люди підуть з ВАшого життя Ви в будь-якому випадку виграєте, бо не буде подібних історій від цих людей...А стояти на свому, що не ви витік - ви зобов`язані. ПРосто оте здавання то негарно виглядає.....Ви собі ж нашкодите, бо вийде що ви все рівно здаєте....ту ж інформацію.
   
 9. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  От і я не розумію навіщо зберігати дружбу з підлою людиною...мало вам однієї підлості? Як не можете ту дружбу одразу розірвати, то робіть поступово, але швидко. Можна обмежити спілкування до мінімуму, а потім припинити взагалі.
   
 10. Megan

  Megan Well-Known Member

  Так, саме таку стратегію і вибрала
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 11. Rapsodiya

  Rapsodiya Well-Known Member

  Дівчата, потребую поради.
  Взяла до себе в відділ свою подругу - була вакансія перекладача, дівчина добрий спеціаліст. Робота - на віддалі.
  Домовилися що вона має проект перекласти до 10 квітня.
  Але...моя подруга тупо забила на роботу...я кожен день дзвоню/пишу, випрошую той переклад, ноль на масу, на повідомлення відповідає за 5-6 годин після того, як я написала..робота не за безплатно, вище ринкової зарплата.
  Пояснювала вже, що матиме через її прокрастинацію проблеми весь відділ, а я то взагалі й мови нема як получу від керівництва...
  Як мені поступити? Йти до начальства скаржитися? Та я в житті так не робила, а то ще й моя подруга...
  Геть не думала що так вийде...
  Словом, може в когось була схожа ситуація і порадите, як з неї вийти
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 12. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Слухайте, а Ваша подруга адекватна? Як давно, Ви знаєтеся? Для дорослої людини, така поведінка не є нормальна, або мають бути якісь вагомі причини, про які "падруга" мала б Вам, сама розказати(попередити), а не ігнорувати чи якось так.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 13. Made in USSR

  Made in USSR Well-Known Member

  Є хтось, хто може виконати цю роботу вчасно? Якщо так, то передати її іншому спеціалісту, подругу поставити перед фактом. Оплати теж ніякої. В разі чого--вказівка керівництва (якщо не можете прямо сказати все, що про неї та її роботу думаєте)
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  • Корисно Корисно x 1
 14. Rapsodiya

  Rapsodiya Well-Known Member

  Та знаємося роки три, нормальна людина, ніц такого не було за нею...вже думаю, може щось сталося в житті в неї, а не розповідає.
  Правда ото написала сьогодні тут, а хвилин 20 тому таки добилася розмови з нею, то обіцяються все зробити, каже що розуміє ризики і першу партію перекладу перегони вночі..надіюся, що так і буде і не буду я тут же завтра знову плакатися...
   
  • Оптимістично Оптимістично x 1
 15. ruda kishka

  ruda kishka Well-Known Member

  А то Ви її брали на роботу чи керівництво?
  Ну дивіться. Всі дорослі люди. Всі повинні усвідомлювати свою відповідальність. Навіть якщо в неї щось сталось, вона повинна була б Вас поставити до відома, що не зможе виконати роботу чи виконає її пізніше, але встигне до потрібної дати і т.д. А їй, так виглядає, на Вас наплювати. Не така вже й подруга значить.
  Я б казала йти до керівництва і вирішувати питання з перекладом поки ще не пізно. Бо поки Ви замовчуєте цю ситуацію - вся відповідальність лише на Вас
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 16. Rosynka

  Rosynka Well-Known Member

  А чому випрошуєте вже, якщо до дедлайну ще 2 тижні? Є якісь попередні терміни?
   
 17. Rapsodiya

  Rapsodiya Well-Known Member

  От в тому і є певна труднощі, що коли було питання чи хтось з команди знає людину, яка профксійно виконає роботу я назвала її... І як між вогнів, бо і дівчині псувати ніц не хочу, але і діставати від керівника теж не альо. Вже сама не рада, що біс дьорнув за язик тоді...але все жалілася мені, що проблеми фінансові, та й думаю комфортно всім буде...

  Так, остаточна здача за два тижні. Але є такі міні дедлайн по кожному окремому сегменту проекта, які потрібно закривати поступово. Переклад в день дедлайну має бути розміщений уже на всіх "площадках" поправлений. А печуся так бо ще Паска і не хочеться заставляли людей працювати в великодну суботу...самі розумієте...


  На разі поки отримала обіцянку і завтра маємо розмову по обіді якраз про те, як вийти на нормальну кооперацію, щоб усі були задоволені...надіюся все налагодиться..дякую, дівчата, за підтримку і слушні думки)