Порадилася з подругою...

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Марго, 21 Серпень 2009.

  1. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    Коли було мені 15 років дуже сильно подружилася з сестрою двоюрідною, яка приїхала вчитися і жила поряд. На мене малявку вона впливала дуже сильно, думаю навіть більше негативно. Були в нас і гулянки спільні, і я по наївності дуже-дуже їй довіряла, бо ж ми були справді дуже близькі, могли порозмовляти про що хочеш. А потім.. вона якось почала мене принижувати якимись своїми заскоками. Було дуже боляче, бо ж я сприймала нас як подруг, а не її як старшу, а себе як молодшу. В той час я ще дружила з двома дівчатками зі школи, ніби непогано ми дружили.. але в певний час я відчула, що вони якось тягнуть мене назад, я хочу розвиватися, щось читати, десь бувати, а в них весь сенс відпочити полягав у тому, щоб піти на пиво. Одні й ті самі жарти, одні й ті самі підозрілі знайомства (які мені не дуже подобалися). І я якось на хвилі інтуїції познайомила їх із своєю сестрою. Це якось було навіть обдумано – я хотіла їх познайомити, а собі самоусунутися... Так і вийшло ))) як це не смішно. Вони дуже подружилися аж до сьогодні. Але в певний момент ця моя сестра натякнула, що мої колишні коліжанки дуже на мене наговорюють, мовляв, чи тобі не образливо. І я в той момент зрозуміла, що зовсім не образливо, бо я була до цього готова – тобто я розуміла, що ці люди здатні на таке і дружити з ними давно пора припинити.
    Потім ще була дружба під час навчання в інституті. Ми теж були досить близькі, багато спільних інтересів, але ця людина потім почала мною маніпулювати і я в певний момент обірвала з нею зв’язок. Тепер розумію, що може й моя вина в цьому була – бо я дозволяла собою маніпулювати. Жертва завжди трохи винна, правда ж? Але ці випадки мене дуже багато чому навчили. По-перше, показали мені, в чому я є слабка – в своїй емоційності, дитячій довірі до іншої людини, нездатності відразу давати зрозуміти, що на мені не поїздиш. Ну і в чому я сильна – бо я до цих людей не маю нині жодних претензій, ніколи їх поза очі не обговорювала (як, наприклад, вони мене) і не відчувала якоїсь ненависті. Я тепер не розчаровуюся в подругах, бо не зачаровуюся. Кожен з нас має свої інтереси, головне, пам’ятати про порядність. І якщо людина була моєю подругою, я ніколи не буду чорнити її перед іншими, хоч може вона цього дуже заслуговує. А найближчий друг зараз – це мій чоловік, отут я вже знаю, що можу йому довіряти, хоч раптом він би схибив – то я вже вмію прощати )))
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    у мене є подруга, давно ми дружимо,всяке бувало, і хлопці одні і тіж подобались, і сварились і сперечались.
    але тепер,коли оглядаєшся назад (хоч досить мало прожила), розумію, що дружба - справа важка. я ціную нашу дружбу, досить нещодавно пробіглась кішка між нами,навіть не нами,а нашими родинами, але ми,і я і вона, тримаємось тої дружби досить міцно,зате я люблю її, що дорожить моєю присутністю в її житті,ая дуже дорожу нею... і не для того,щоб щось порадити, а щоб хоч би просто вислухати і спробувати зрозуміти.
    єдине,що відчула - страшний брак рідненької кровинки, братика чи сестрички... дуже мені тепер бракує...
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    Ой, читаю ваші дописи і мені стало сумно. Я маю багато подруг, це колишні одногрупниці. Вчились ми з 2002 по 2005 рр. і до цього часу дружимо. Хай не так часто зустрічаємось, але якби в когось сталась біда, то впевнена що пошкодують, підтримають, допоможуть. Серед цих подруг є моя найкраща, хресна Ярини. В ній я впевнена на всі 100% ми разом багато пережили і довіряю я їй як собі.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    Коліжанок в мене багато-покавуснічали, обговорили те та се і розбіглися...Справжньої подруги немає є мама і є чоловік-вони не заздрять, тішаться моїм успіхам і сумують як щось не виходить...В мене було багато випадків з подругами після яких я дуже розчаровувалася тепер відверто поговорити не можу з жодною бо на то є багато причин найголовніша з яких зелена українська тваринка жаба яка дусить одну чи другу бо в мене краща кофта кращий диван в кімнаті і т. д і тп. Про яку після цього дружбу можна говорити?
     
    • Подобається Подобається x 9
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    А я напевне щаслива людина, бо маю багато подруг!!!! Одну най най най.....не думаю що щось може таке трапитись щоб ми розсварились...ми різні,але ми однакові.Я щиро радію за неї, а вона за мене.
    всі решта теж хороші подруги, від жодної не відчула пакості /зависті/підлості, і сподіваюсь ніколи не відчую.
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    Я теж звичайно не від всіх це відчували но випадки були.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    Я колись десь читала:що жінка має мати 5 подруг,щоб бути задоволеною.
    Дитинства:girl_crazy:,шкільну:girl_in_dreams:,інститутську:girl_curtsey:(пту,коледж тощо),з заміжнього життя:girl_cool:,і одну"а ля кавуся-шопінг:girl_spruce_up:"( що най най краще розбирається в марках,стилях,брендах).
    От таких маю,але одної,незрадливої,чуйної, яка б це все поєднала в собі-немаю і немала:girl_flirt:(чоловік і мама не рахуються:girl_haha:).нажаль!:girl_cray:
    П.с.мабуть тому зранку спросоння спочатку вмикаю ДП,а потім вже відкриваю очі і п"ю кавуську..бо тут всі такі близьки за всіх переживаєш..вже й життя якесь спільне одне на всіх..:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 15
  8. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    І як тут не згадати слова з пісні "Ти відкрий подрузі двері, але серця їй свого не відкривай"
     
    • Подобається Подобається x 7
  9. zaba

    zaba Well-Known Member

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    Дякую Олюсь!!! Я дуже рада, що життя нас всіх звело, дякую Богу,що маю справжніх подруг на яких можу понадіятись у біді і з якими можу розділити радість!!!
     
    • Подобається Подобається x 8
  10. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    +100%%%%%%%%%%%%%%%%%
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    В мене була така історія з подругою. Була одна надзвичайно хороша подруга. Ми з нею сходились на ура, світогляд однаковий, інтереси, ну все. Вона я за неї ручаюсь на 100 що варіанту з якоюсь зрадою з хлопцем чи ще щось таке не було б. Але... Сталось велике АЛЕ. Коли в мене почались біль-менш серйозні стосунки, то в мене дещо змінились інтереси, я більше почала думати про см"ю, кухню... Вона того не могла прийняти, вона думала що я змінилась, хоча Я не змінилась, змінились лише деякі мої думки. Але я тим не менше думала що дружба вічна і невмируща. Але подруга так не думала:girl_sad: Вона просто сказала що не хоче більше спілкуватися, бо ми пішли різними шляхами. Ми не посварились, просто вона мене кинула, якщо так можна виразитися. Якщо чесно це для мене мене був один з найсильніших ударів, зараз вже відлягло, але до дружби з жінками я ставлюсь з дикою осторогою. Дуже сумніваюсь що колись матиму подругу, знайомих так, подугу - ні. Коли відкриваєш людині душу, надто болясе коли в неї плюють:girl_sad: Найкращі друзі собаки і коти, як не смішно, вони не зрадять хоч:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    "... ти відкрий подрузі двері, але серце їй своє не відкривай"
    НЕ вірю я в жіночу дружбу від А до Я. Товаришувати, ходити на каву, хіхікати, жартувати- все ТАК, але я дуже відрізняю що і якій подрузі кажу. Є одна така подруга, що якщо мені потрібно, щоб знало все місто, то треба їй сказати по-секрету. будуть знати ВСІ, навіть ті, кому це 100 років не треба.
    крім того давно для себе вирішила не казати нікому нічого, що стосується сім"ї, грошей, стосунків (не кажучи про інтимні подробиці- мене просто виводить, коли жінки таке на люди виносять).
    І взагалі- жодним подругам, нічого ні про кого не казати, бо точно знайдуться спільні знайомі все передасться, обросте ітд... і буде клопіт
     
    • Подобається Подобається x 10
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    В мене в житті буда одна дуже добра подруга. І цілувала мене і подарунки приносила, і часто до нас з пивом приходила і засиджувалися ми допізна. Жила я тоді з своїм колишнім нареченим, і він дуже часто її проводжав додому бо пізно. Ну я ні про що не підозрювала звичайно. І от одного мого дня народження!!! ми святкували в диско-клубі, і серед святкування вони просто зникли. На телефони не відповідали, я з сестрою поїхала до хати, проревіла місяць, дурна молода була. Так той потім як я на роботі була таємно свої речі з дому вивозив. Було то 10 років тому. Аж цієї весни я її випадково зустріла, так вона ніби-то нічого і не було - як справи питає. Чудово, кажу, маю чудового коханого чоловіка і синочка. І допобачення. Більше у мене таких подруг немає, тільки коліжанки.
     
    • Подобається Подобається x 11
  14. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    А я б такій подрузі сказала дякую.Тому що саме вона врятувала вас від подружжя з гультяєм.
    Але звичайно після такого дружба вже неможлива.
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    Ви кажете що є мама і сестра аби поговорити. А у мене нема ні мами ні сестри. Обоє від мене відвернулись. Поговорити з ними не можу, бо часами мені треба просто виговоритись а не вислуховувати яке у мене все погане і як я сама собі у всьому винна, що у мене діти погані і чоловік до нічого... і працівник з мене нікудишній ітд ітп.

    Он ви кажете, що довіряти нікому не можна бо всеодно хтось щось від вас хоче або хоче вас використати? Можливо воно так і є, але я не знаю як можна жити і не вірити в людей. Нехай та подруга на мене донесе, понарозказує всім неправди. Мені всеодно, це не моя проблема а її.

    Для мене порадитись з товаришкою дуже важливе. Хоча я знаю що нікотра з коліжанок чи товаришок мені нічого не винна і не зобов*язана завжди мене слухати. Тай у кожної є своє життя і своя сім*я. Часами було так що вчинок коліжанки мене сильно образив і мені було неприємно що сталось так а не інакше. Але я гніватись не вмію і зла не тримаю на те що сталось, хоча бачу що багато хто тут вже б загнівався. А мені нема кому жалітись на поганих коліжанок тай на добрих також нема. Тому не жаліюсь, а радію якщо є з ким поспілкуватись.
     
    • Подобається Подобається x 18
  16. Ольоля

    Ольоля Мамуся Дарусі)

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    Подруг і коліжанок(чесно- не розумію різниці між визначеннями:girl_in_dreams:) також маю багато, та, як уже писали тут дівчата, чомусь ,на рівні підсвідомості фільтрується що кому можна розказати, сумно, але так є.Це мабуть гіркий досвід:girl_mad:, нажаль, бувало різне.

    Думаю, дружба можлива лише між цілісними особистостями,тоді ні заздрощів ні пересудів не буде ,бо у кожного є Своє щастя і Свій шлях до нього і за друга чи подругу можна щиро потішитись.

    А мої найкращі подруги-мама і сестрички. І дарма, що ми сперечаємось(а таке буває нерідко, бо ж з сестрами ми на диво такі різні),бурхливо виясняємо стосунки і "вчимо життю" один одного. Але, як тут уже писали,вони -найвірніші подруги. Іх думкам я довіряю, критику(ой,як я її не люблю:girl_cray:) приймаю і можу відкрити душу. От зараз, через непорозуміння образила молодшеньку...серце крається, завтра буду вибачатись.:girl_sad:Вибач мене, Сестричко!Я Вас люблю, та дякую, що Ви у мене є...
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    як би не погані слова в цьому , якщо можна назвати прислівї, який мій тато колись процитував мені, скажу кінець ............. я сам собі найкращий друг. Не спорю друзі, коліжанки потрібні та й люди є різні хтось не може без нихи жити незалежно ні на що, а хтось може бути і без них або боляче пережити їх зраду і розчаруватись. Особисто я відношусь до такого типу людей, що можу прожити з коліжанками і без них, те що задіваємене дуже сильно нікому не розповідаю і навіть коли мама питається як справи, то завжди відповідаю, що нормально. Не для мене звірятись для когось у самому потаємному, бувало під шафе, але повністю. Хоч і з більшістю пережила багато ніби зрад не було та все до кінця не говорю, бо для себе Я найкращий друг і порадник. Впевнена в собі на 100%, що нікого не зраджу, вислухвю, чим зможу тим допомжу, якщо кажуть ніком то нікому не скажу, але це впевнена я за себе за інших незнаю. Чим мпенше патякаєш, тим краще живеш. Ось така в мене позиція.:girl_curtsey::girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Порадилась з подругою...

    Я при нагоді, хочу подякувати єдиній подрузі (а тепер ще й кумі), яка в мене є - це моя Олічка:girl_in_love::girl_in_love:
    Це дуже розумна і життєво мудра людина! Я вдячна їй за те, що вона зажди мене підтримувала, на всіх етапах життя. Вдячна за те, що вона ніколи не нав*язує своїх думок, ніколи не радить чогось поганого, а завжди вміє вислухати, допомогти докопатися до істини. Це людина, який я довіряю і знаю, що вона не вставлятиме палки в колеса і зуміє порадіти та пожуритися разом зі мною. Я дякую долі за те, що мені зустрілася ця людина на життєвому шляху і саме завдяки їй я повірила, що жіноча дружба ТАКИ ІСНУЄ, бо до того я була на всі 100 переконана, що ні (був гіркий досвід :girl_sad:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Перечитала все і дійшла до висновку, що подружкам не можна розказувати всього :) Так підтвердилося ще те, про що вчила мене моя баба - бо потім буде так: "Моїм стеблом - мене ж в око". Перевірено на власному досвіді і не тільки... Подруги - хіба лиш для того, щоб на каву сходити чи одяг разом вибрати, і то не факт, що не позаздрить і не підкаже гіршого...
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Ні, ні, ні! Не погоджуюсь! Я переконана, що якщо це справжня подруга, ніколи вона не зробить Вам боляче!
     
    • Подобається Подобається x 5