Порадилася з подругою...

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Марго, 21 Серпень 2009.

  1. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Переважно кожна продружка в чомусь використовує іншу. Хоча тут кожна напише Я НІ))...але впевненість є. Такая вже жіноча дружба і вона ой як зрадлива!
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Не тих в подружки Ви собі вибирали!!!!
    або
    "Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти"
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    imel Не тих в подружки Ви собі вибирали!!!!
    або
    "Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти"
    не зрозуміла? Подружки в мене всі якраз такі які мені подобаються. Але я не вірю в жіночу дружбу.
    І ще все до пори до часу. І кожна дружба вимірюється часом. От в старшому віці дружба жіноча є, але не 20-30 років(ИМХО):girl_curtsey:
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    В мене таке враження, що ви не тямите, що пишете, бо ваші дописи суперечать один одному і схожі на якийсь набір слів.

    Якщо ви не вірите в жіночу дружбу, то нащо вам поружки, щоб було кому вас потім "кинути", чи ви самі їх "кидаєте" і зраджуєте?

    І якщо жіночої дружби не існує, то нащо її тоді виміряти роками?

    До слова-я з своїми подружками дружу з однією-з садочка, з другою- зпершого класу, з третьою-з універу.
    Ніяких зрад, корисливості, підлості... Ми навіть хлопців ніколи не ділили-кому більше подобався-той собі і забирав :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Красотка

    Красотка Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    imel я завжди пишу що тямлю!!!
    Молодці і дальше так тримати.
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    А в мене є близькі подруги, яким можу розказати все на світі і просто "подруги", при яких тре не говорити, що думаєш, а думати, що говориш. Коли працювала в книжковому магазині, там була серія книг "Для стерв" і скажу вам, щось в тому є. В кожної жінки є маленька краплинка стервозності (в декого і велика :girl_devil:), і найгірше, що рідко коли жінка жінці скаже "фе" в очі, найчастіше нам підкидають камені з-за спини.. хоча...деколи ми сперечаємось ні за що.. і наживаємо ворогів на рівному місті, навіть через інтернет, в чому не раз переконувалась, читаючи Ваші, дівчата, дописи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    не всі,просто,до кінця не бачать межу між віртуальність і реальністю,ось і не стримують своїх емоцій.
    Як на мене в віртуальному легше не сваритись.Не маеш настрою,бажання не дописуеш,навіщо на когось переносити свій негатив.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Мудрий підхід, але не всі ним користуються...
     
  9. Мама Даши

    Мама Даши Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    На превеликий жаль чи,може,радість у мене немає такої подруги,якій я змогла б відкритись на всі 100%. І взагалі,я не думаю,що потрібно ділитись УСІМА радощами і бідами з подругоюбо в одинь день подруга є,а на інший день може уже нею не стати.У мене дуже багато подруг-друзів,з якими ми можемо десь відпочивати,запрошувати один одного в гості,взагалі,спілкуватись....але по справжньому поділитись чимось дуже особистим я можу лише з мамою чи коханим!!! Це така моя думка!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Пропоную припинити, і "не показувати пальцем". [​IMG]
    Щоб "на рівному місці" не наживати ворогів.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Ви що! хто пальцем показує??? на кого??? я за повний нейтралітет!!! мир во всьом мире!!! просто думку висловила ЗАГАЛЬНУ

    хм... погрози чи шо? А свобода слова?
    Ну ви мене здивували....
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Смайлом? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Ні, такими словами і такою реакцією на висловлення моєї думки. Що Вам здалось, що я на когось пальцем показую і т. п. Ну це, не в тему, але лінь писати в приват. Лінива я...
     
  14. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    не в тему-оффу тобто- тут вже 1,5 сторінки
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Не сваріться :girl_tender: більше не буду. Просто не можу не відповісти, коли мені закидають такими речами. Ви мали б мене СПРОБУВАТИ зрозуміти.
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Знаєте, а чомусь з кожним разом помічаю, чим менше розказую про своє особисте життя подругам, тим у мене в житті все краще. Не можу пояснити чого так. Може на те воно і особисте і не дурень придумав його так називати. Тому зараз я надаю перевагу таким темам для розмови з коліжанками, як косметика, політика, журнали, мода і т. п. одним словом - нічого особистого.:girl_curtsey:
     
  17. Morada

    Morada Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    Mazerati підтримую Вас,в мене те саме!!!!...Дійсно з кожним днем переконуюсь що не варто розказувати особисте, бо потім дійсно якісь проблеми виникають.
     
  18. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    а мені з подругою пощастило. Ми з нею ще з навчання дружимо, і відтоді як рідні сестри, хоч рідко бачимся, але і поговорити і поплакатись і порадитись можем в будь-яку хвилину.
     
  19. mazyr

    mazyr Well-Known Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    І мені теж пощастило з подругою.:girl_crazy: Саме їй я можу розповісти все - і саме головне, я знаю, що вона мене завжди безкорисно вислухає,підтримає, підкаже, порадить. А початок нашого знайомства 10 років тому таких надій не подавав. Ми разом поїхали на екскурсію - велика компанія і чомусь саме з нею я дуже посварилась. Але з того часу ми ділимось з нею самим потаємним, і знаємо одна одну , як своїх п’ять пальців. Щиро бажаю кожному мати таку другу себе.:girl_claping:
     
  20. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Порадилася з подругою...

    І в мене так! Далеко не все можна розказати чоловікові! Є такі "штуки" суто жіночі! Я ДУЖЕ ДЯКУЮ Мар'янка, що ти у мене є!!!