Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. Alethia

    Alethia New Member

    цікавить також те, питання,бо записалася в Інтерсоно до неї як більше до ендокринолога....не знаю тепер чи варто іти
     
  2. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Особисто я консультуюсь у Гельнер як у ендокринолога. Задоволена нею на всі 100. Вона зразу робить у Інтерсоно УЗД щитовидки.
     
  3. mirpodwodoi

    mirpodwodoi New Member

    Кто может поделиться контактами Сандурськой?
     
  4. dilaila

    dilaila Member

    Буду вдячна за контакти Сандурської.
     
  5. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Дівчата, може, хтось має телефон Винарович?
    Я ходила до неї в Параскеву під час вагітності. Зараз маю поганий аналіз, але знаходжуся в іншому місті і потрапити до неї фізично не можу.((
     
  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Порадьте до кого звертатися найкраще: зробила узд щитовидки вже 2рази, виявлено вузлик у нижній правій частині залози , вже досить великий і він росте, узедист порадила видалити, зараз я вагітна і навіть не уявляю коли, то видаляти... Одним словом треба когось толкового для консультації
     
  7. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    @napoleona я вже писала тут, що консультуюся в Гнатів в Параскеви - як на мене, толкова лікарка. Моя мама вже кілька років спостерігається зі своїми вузликами в Гоцко-Ней- задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    @Іспанка, а Гоцко-Ней в меді працює? Моя мама консультувалася завжди в ендокринологічній лікарні біля польського посольства, там хороші лікарі і лабораторія є, зараз наша лікар на пенсії.
     
  9. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    підіть до кількох лікарів, як мінімум 2-3. І до тієї ж Сандурської, і Ней-Гоцко, Гельнер і ще, і ще до когось, а потім самі зробите висновок. Не мучтеся, це нічого не дасть. Коли будете звертатися до лікарів, то візьміть усі попередні аналізи, узд, які у вас були до цього часу.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Порадьте лікаря, який може зробити операція на видалення вузлів на щитовидці? Мамі мого кума терміново треба робити операцію.
     
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    І мені порадьте! В мами зоб 3 стадія з вузлами. Лікар з Броньової каже видаляти, порадьте, до кого звернутися. Дякую!
     
  12. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Брату перед Паскою видалили щитовидку. Операція була надскладна -- 6 годин замість 2,5 тривала, але лікар витримав (а міг і зашити -- знаєте, так теж роблять, бо можна частину щитовидки видалити, сказати, що тиск почав падати (а він таки почав) -- і призупинити операцію. А через місяць-другий ще раз: і знов нерви, і знову наркоз, і знову гроші....)

    Лікар Коломієць із медінституту. Друга хірургія. До речі, в кого не питаюсь (із тих, хто без щитовидки) -- всім він видаляв
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    @Meriroma , вирізайте ту щитовидку -- і не партесь. Це життя наново почнеться. Ці вузли -- це така небезпека, що в рак перейде.

    До речі, а як із гормонами? Бо в мого брата вони були шалено завищені, тобто щитовидка їх стільки викидала, що організм зношувався, а від того і серцебиття, і потіння, і неможливість вагу набрати, і ще вранці він уже був змучений. А йому 28 років... І ще очі вилазять -- воно треба вашій мамі?

    А після видалення просто буде щодня таблеточку пити. Але як навіть 2 тижні пропустить -- не смертельно. Таблетка зараз коштує 1 гривню.

    Платили?... Лікар взагалі нічого не просив і не натякав...
    Брат віддячувався на власний розсуд, але давав на двох: оперуючому хірургу і палатному лікарю, який вів брата і який асестував на операції
    Єдине, то відразу, ще перед операцією, анастазіолог сказала скільки треба заплатити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    на гормони аналіз поки не здавали, лише УЗД і сьогодні онко-маркери здали, хоч на УЗД сказали, що доброякісні ті вузли.
     
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Дуже добре консультує на УЗД лікар Довгань, але до нього черга десь місяць на запис. Він півтора року тому як побачив мого брата -- відразу сказав: тільки операція. (При чому, поки ми стояли в черзі -- а то чути, як він із іншими пацієнтами говорить -- то інші жіночки якраз були готові на операцію, а він сказав, що не бачить потреби. Тобто він всіх під ніж не скеровує).

    Хоча Довгань не лише у приватному (де черга) кабінеті приймає. Його ще можна і в медіснтитуті виловити.

    Я би вам радила йти до того Коломійця -- а він і на УЗД, і на гормони -- на все скерує. І якщо лікарі кажуть оперуватись -- то не зволікайтею. Не той то орган із яким треба панькатись

    Брат вирішив все ж таки пролікуватись. От півтора року тягнув, ніграма легше не стало, навпаки все позапущував (бо ці ліки садять все, що можна) -- і таки пішов (я заставила!) вирізати. Слава Богу, якихось незворотніх змін не відбулось -- лікар каже, що все -- і серце, і печінка сама у молодому організмі нормалізується.

    Але, наприклад, моя співробітниця так з 28 років лікувалась, що в 31 діабет почався, а в 32 таки видалила щитовидку. І сказали їй лікарі, що, якби швидше видалила -- то, може б, і діабет би не почався.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Погоджуюся, лікарі і справді наголошують, що зараз вузли на щитовидці схильні перероджуватися в злоякісні в дуже швидкі терміни.
    @Meriroma , для заспокоєння скажу, що в медінституті під час операції роблять експрес гістологію вузла і, якщо це можливо, то зберігають частину щитовидки.
    До речі, при вузлах на щитовидці її функція може бути не порушена (гормони в нормі), то хворі часто і не відчувають таких симптомів як при токсичному зобі. А от при токсичному зобі навпаки, практично не буває вузлів.

    Мені видаляв Маркевич (вже не пам'ятаю, чи то 2 чи 3 хірургія). Особисто я до нього претензій не маю і все пройшло добре, але колись в одній із сусідніх темок начиталася про летальний випадок після його операції, тому рекомендувати все ж не буду.
    Погоджуюся, повідомляють одразу. Правда мені і хірург одразу казав скільки заплатити за операцію, але тут вже кому як пощастить з лікарями.


    Мені казали, що є ризик виникнення і після операції. Але тут все індивідуально.
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Дуже добре. Спершу трохи захрипав, особливо після обіду -- коли вже звязки змучувались. А зараз каже, що не ходе, а літає))) Стільки справ -- і є бажання щось робити. Бо як раніше вранці приходив на роботу (а то пішки від церкви Анни на площу Ринок), то казав, що мусив півгодини сидіти віддихати.

    І одне око (те, що менше вилазило) майже повністю залізло. Це, звісно, добре, зате тепер жахлививй контраст із іншим (я, правда, не бачила його пару днів, то мама казала). Але він собі якісь окуляри модні "нульовки" купив, то наразі ховає очі за ними. Ну і я сподіваюсь, що і те друге око скоро залізе
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Мама робила узд на Симоненка, туди її скерував лікар з Броньовані, Бондаренко. Мама випадково намітилася гульку на шиї, а так як мамин брат зараз на Броньовій готується до третьої операції, але то окрема тема, я маму змусила відразу показати ту гульку його лікарю. Той, Бондаренко глянув і відразу сказав, штитовидка і треба видалити і направив на узд, але після узд ми ще не консультувалися в лікаря, хоч Бондаренко сказав, як розмір 5, то видаляти, а в мами 5,3 мм і 6.
    Дівчата, дякую, Ви мене трошки заспокоїли. Підем обов'язково до Коломієць
     
  19. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Ходили ми сьогодні з мамою до того хірурга - КоломіЙЦЕВА, його прізвище Коломійцев, а не Коломієць. Був він на операції, чекати треба було невідомо скільки, тому пішли ми в поліклініку до Ней-Гоцко. Сказала, що вона за те, щоб лікувати пробувати, але точніше скаже після аналізу на гормони.
    Також мене подивилась - нащупала вузол, УЗД теж його показало, завдовжки до 0,65см. Теж направила на гормони здати. Але узедист мені два рази повторила, що в мене є все згідно моєї вікової норми. І думай-гадай тут. Ми вирішили здати гормони, а тоді вже щось думати
     
  20. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    @Meriroma , якщо лікувати, то проконсультуйтеся ще в кількох лікарів, може ще зверніться в ендокринологічний диспансер на Острозького. Справді буває так, що після лікування вузли зменшуються, то операцію не пропонують. І аналізи теж можна ендокринологічному диспансері здати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2