Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Чи має хтось досвід лікування функціональних порушень гіпофізу (підвищений пролактин) і може порадити хорошого ендокринолога?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. Siania

    Siania Love Life

    Сходіть до Гендень Наталі на Лисенка. Дуже приємна, і кажуть, вона не лікує агресивно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    дівчата, а в радіоізотопну лабораторію треба направлення, чи можна самому здати?
     
  4. olelasa

    olelasa New Member

    Направлення не потрібне.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    підкажіть будь ласка чи дорослому вартує йти до Єріна Юрія в диспансер, чи краще таки до дорослого лікаря?
    порадьте до кого йти, хочу проконсультуватися
    дякую
     
  6. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Єрін у відпустці до 1,07, до кого йти?
    порадьте будь ласка
     
  7. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    ще підкажіть будь ласка, чи аналізи по щитовидці здавати можна будь коли, чи в певні дні циклу?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. tvm

    tvm New Member

    Порадьте хорошого дорослого ендокринолога для хворого на цукровий діабет важкий стан. Дякую.
     
  9. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Хто знає як тепер потрапити до Сандурської на прийом? Дякую
     
  10. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Була у Сандурської з приводу щитовидки, до мого питання підійшла дуже уважно та професійно. Якщо цікавлять подробиці, можу поділитися в пп.
     
  11. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Була би вдячна. Хочу цього тижня спробувати потрапити
     
  12. vkittsin

    vkittsin New Member

    Доброго дня!
    Чи хтось щось чув про лікаря-ендокринолога майора медичної служби Кунинець Сергій Іванович з воєнного госріталя?
     
  13. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Хто має контактний телефон до Єріна Ю.С.? Чи можна до нього потрапити без запису? (бо в реєстратурі сказали, що до кінця місяця вже все розписано) :sad:
     
  14. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Потрапити можна (але це може зайняти дуже багато часу і нервів) , якщо хтось не прийде і ви "втиснетесь" між записами. Краще йти з самого ранку, бо потім черга по часу зміщується і тоді мало шансів зайти.
     
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    до Сандурської зараз не потраплю бо вона у відпустці, порадили Чернову Наталію на Мушака,
    може хтось був у неї? бо відгуків в неті нема
    дякую
     
  16. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Хто робив і де саме УЗ еластографію щитовидної залози зсувною хвилею?
     
  17. Bublikk

    Bublikk Member

    І мені напишіть в пп. Дякую!
     
  18. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Доброго дня!
    Чи хтось щось чув абр лікувався у ендркринолога Суслик Галини Іванівни? Приймає в Інтерсоно.
    Буду дуже вдячна за відгук
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Треба мені до якого-небудь ендокринолога попасти (дуже бажано на наступному тижні) щоб прокоментував аналізи і скорегував дозу ліків. Сьогодні взнала, що нас в поліклініці запис на місяць наперед і талонів вже немає взагалі о_О.
    Куди податися? Десь в приватні? Підкажіть яка там ціна і до кого варто звертатися? Чи, може, реально десь і до державних лікарів потрапити? :girl_flag_of_truce:
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний ендокринологічний центр
    275-95-20(не знаю чи то реєстратура)
    Спитайте чи так приймають чи треба скерування від сімейного. То на бічній Личаківської. До кого саме не підкажу. То хіба в реєстратурі спитаєте хто консультує по горманах.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1