Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Віка, свекруха ходить, і я пару раз ходила до Ней-Гоцко( може не точно фамілія) така старша жінка в медінституті в поліклініці, правда там великі черги, але її рекомендують як найкращу. Хочеш попитаю в свекрухи як вона працює.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    до Сандурської Соломії, перед тим дзвоніть в реєстратуру і питайте коли приймає,
    черга велика, але якщо прийти 8-8,3 то попадете до неї швидше, я була в 9-30 то попала в 14 год.,
    треба заводити листок і самому писати людей в чергу
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Попитай і чи реально записатися :) Я от, може, завтра добреду до радіоізотопної лабораторії поздаю аналізи нарешті (бо останнього разу півроку тому здавала з тим аутоімунним, тепер треба повторити і переглянути лікування).
    А ще скажіть мені хтось будь ласка щодо того ендокринологічного центру - те, що в мене прописка в іншій області грає роль чи ні? Чи все одно приймуть?
     
  4. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Зверніться в ендокринологічний диспансер на Острозького. Майже 2 тиждні тому була там і потрапила на прийом до Сандурської. Правда просиділа в черзі 3 години (це ще мало часо), але пощастило потрапити до лікарки за 3 хв. до закінчення прийому. Пощастило, бо подруга займала до неї чергу за 3 години до прийому. Графік лікаря дізнавайтеся по тел. реєстратури. Схема прийому специфічна - на дверях кабінету висить аркуш і хворі записуються в чергу. До початку прийому лікар знімає список. За 3 години прийому реально прийняти не більше 15 хворих. Я не встигла записатися в список, але на прийом потрапила, бо кілька хворих із списку не з`явилися. Ну і то до Сандурської такі черги, до Коноварт колись потрапила без проблем.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Любов Гоцко-Ней -стара ще професорка з 50 річним практичним стажем. Приймає з понеділка по четвер з 9 до 14 в консультативній поліклініці Меду. Жива черга
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Гнатів Г.З., Гофнер Н.В, ендокринологи в параскеві. Чи варто до них йти? Чи спробувати гельнер в інтерсоно?
    Або порадьте де ще можуть прийняти на конкретну годину, якби не діти, то пішла в ендикронологічний центр.
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Хто ендокринолог в поліклініці на Чупринки? Може знаєте прізвище, ім'я?
     
  8. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    раніше була Дмитрук Уляна Ярославівна, але мені її не радили,
    ходила до Сандурської Соломії
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    @aknytsU , я б теж радила звернутися до Сандурської або до будь-кого, але в ендокринологічному диспансері. Для визначення ризику діабету мені Сандурська призначила здати індекс НОМА (включає в себе показники рівня глюкози та інсуліну) і глюкозотолерантний тест з навантаженням.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Oliwia

    Oliwia New Member

    @aknytsU, раніше була Дмитрук(теж б її не радила).
    З липня вже інший ендокринолог приймає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чи є в когось відгуки про ендокринологів Хмелюк Ірина Богданівна і про Коноварт Оксана Вікторівна?
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Скажіть будь ласка, хто знає, який графік прийому завтра в Сандурської Соломії? Дзвонила в диспансер, не відповідають...
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Хтось здавав аналізи (кров, сеча) у ендокринологічному диспансері? Довго вони їх роблять? Година, півдня, день?
     
  14. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Якщо це кров з вени на різноманітні гормони, то результати були через тиждень, якщо глюкозотолерантний тест з навантаженням, то кілька годин (там глюкозу потрібно пити і через певні інтервали здавати).
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я колись в неї "лікувалася". Призначила серйозні дози гормонів(хоча аналізи на гормони були в нормі), при вузлах в щитовидці. В результаті, гормони не змінилися, а вузли і я сама почали активно рости.
    Зараз також шукаю нормального лікаря, який не відправить відразу під ніж і буде адекватним щодо гормонів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я чекала в живій черзі 4 год. Сьогодні вона приймає з 12 до 15
     
  18. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    о йом...а приватно вона ніде не приймає?
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Наскільки я знаю, то ніде приватно не приймає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ще спитаю за ендокринологічному центр. З котрої години вони приймають аналізи?