Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Дякую за швидку відповідь, а приблизно ціни не скажете? І рекомендації щодо лікаря мене також дуже цікавлять, тому що намірена в 2-х,3-х лікарів обстежитися для того щоб зрозуміти в кого лікуватися.
     
  2. Chis

    Chis New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Я робила десь років 3 тому , обійшлося в 120 грн.Лікувалась в Гельнер Надії. Дуже хороша лікарка. Вона пиймає в діагностичному центрі на першому поверсі (Пекарська)
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Gaps, вибачте щось не зрозуміла з Вашої розповіді. Так вам вилікували вузлик чи ні?

    ---------- Додано в 09:26 ---------- Попередній допис був написаний в 09:23 ----------

    можна в радіонуклідну лабороторію в мед інститут, там дешевше ніж у приватних. Платите за реактиви, і якусь незначну суму за сам аналіз.
     
  4. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Ці суми фіксовані, чи сам що дав те і є???
     
  5. fragolina

    fragolina Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Привіт, я також маю проблеми з щитоподібною залозою, можу порекомендувати Кротову Аліну Аркадіївну, приймає на Огієнка,5 в поліклініці від залізниці. Вона вже і скерує на потрібні гормони і УЗД.
    Щодо Довганя - це один з найкращих лікарів УЗД у Львові , черга до нього в Сімекс Соно два місяці наперед. Якщо треба якісне УЗД то тільки до нього. Я би прислухалась до його думки 100 %.
    Щодо аналізів , то не дуже дорого можна здати в радіоізотопній лабораторії на Некрасова ( біля Медінституту), або в ендокринологічному диспансері на Ніжинській.
    Тепер про пунцію, я також думала її робити, але мені пояснили декілька лікарів, що голка може проколоти місце вузла ,де доброякісні клітини, а з другої сторони вузла можуть бути погані клітини.
    Всім бажаю бути здоровими!
     
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    суми фіксовані, мама недавно робила, то за реактиви заплатила 90 грн, а за кожен гормон, не можу пригадати. Одним словом 4 чи 5 гормонів вийшли до 200 грн.
     
  7. Gaps

    Gaps Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    KAPUCHINKA в мене вузол зменшився з 1.2 см, до 0.2 см. Кровопотоків до нього немає, він мене не турбує.
    щодо аналізів то я здавала на Некрасова в радіоізотопній лабораторії.

    ---------- Додано в 14:20 ---------- Попередній допис був написаний в 14:11 ----------

    В медінститут я до нього прийшла без запису в той день коли мені було зручно, і вартість не така, як в сімекс соно. Те як він ставиться до пацієнтів, зневажливо і по хамське не припустимо для такого лікаря його рівня.
    Щодо пунсії, для чого робити операцію, якщо вузол доброякісний. Зі слів лікарів, виходить так, якщо є будь які пухлини їх необходно видаляти, без попереднього дослідження.
     
  8. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Хто може щось підказати про Урбановську Аліну Мечиславівну? Дякую!
     
  9. DoroshLida

    DoroshLida New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Я теж ходжу зараз до Кротової Аліни Аркадіївни.(залізнодорожна)Як я чула - вона хороший спеціаліст і спеціалізується ще й на дієтах!!!(тому і звернулася).Вона назначила УЗД та купу аналізів!!!Чекаю її висновка!
     
  10. Uljana

    Uljana New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    А я лікуюсь в Гельнер Надії Володимирівни приймає на Лисинка 31. хороший спеціаліст
     
  11. fragolina

    fragolina Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Ніколи не чула що Довгань ставиться зневажливо до пацієнтів, до нього ходили мої знайомі, мама, тато, сестра, тітка, всі задоволені. Просто він не багатослівний , але хамства не помічала ніколи. Може у нього був важкий день і він якось різко до Вас висловився а Ви тут таке пишете на форумі...
    В медінституті у нього дуууже багато людей,краще йти в сімекс соно.
     
  12. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Я також у Гельнер лікувалася. Хороша лікарка,лишніх аналізів і таблеток не призначає.
     
  13. чоня

    чоня New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    у мене автоімунний тиреоідит...лікуюся еутироксом. зараз не приймаю нічого-ремісія....лікуюся у Гоцко-Ней...радили її як найкращого ендокринолога у Львові....щодо черг, то правда вони там на весь коридор, але раз на 3 місяці можна почекати

    моя сестра також таке має, зараз в декреті, так от їй заборонили годувати, бо щитовидка росте і почати вживати еутирокс
     
  14. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

     
  15. чоня

    чоня New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    ніяк не проявляється, просто випадково на УЗі виявили....зараз у мене ремісія, тому нічого не приймаю.....а взагалі-то ця хвороба на все життя....треба буде час від часу приймати гормони.....головне не запускати і не давати щитовидці рости і ущільнюватися.... а щодо рівня , то останній раз у мене тиреотропний гормон гіпофізу був 4,81 мкМО/мл, і титр антитіл до тіреоперексидази аж 1428, 4, що було забагато....але це було рік тому......
    а взвгалі Гоцко-ней завжди щупає руками і назначає яку дозу пити, а на гормони я здаю раз на рік

    ---------- Додано в 14:41 ---------- Попередній допис був написаний в 14:39 ----------

    це така хвороба, яка плине без симптомів.....лише в важчих стадіях люди вже щось відчувають....тому й так важко її виявити)))
     
  16. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    дівчата так можливо вилікувати гіпотеріоз? чи все життя прийдеться "сидіти" на "Єутироксі"?
     
  17. Aurora

    Aurora New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Порадьте, де можна пройти ендокринологічне обстеження?
    (можливо якась клініка чи лікар не вузькопрофільний)
     
  18. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    А в Плешаніва були? це професор, відгуки чула хороші. Приймає біля польського консульства.
     
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Проявляється постійною стомлюваністю, сонливістю. Може можуть бути і інші....
     
  20. Kosjana

    Kosjana New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Підкажіть будь ласка ім'я і по-батькові, і як та лікарня чи поліклініка називається... :scratch_one-s_head: