Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Опишу свою ситуацію, боліли мене груди , набрякали. Гінеколог скерувала на УЗД, там поставили діагноз мастопатія і виявили кисту 3,5 мм. Виписали мені мамодол в таблетках і кремі, курс пройшла, через пів року повторний огляд, киста збільшилась до 5 мм. Далі УЗД щитовидки, виявляють вузол з лівої сторони, аналіз на гормони показує завищені Антитіла до тиреоглобуліну (АТ до ТГ) в двіччі - 332, при нормі 115.

    Можливо, в когось була схожа ситуація, куди зверталися, порадьте порядок дій і лікаря, бо щось я хвилююся(.
     
  2. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    Чи хтось з формумлян лікувався в ендокринолога Федчишинин Ірини?

    Буду вдячна як поділитесь досвідом.
     
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене набагато більший показник був. Здайте сечу на йод, вузли можуть утворюватися від його нестачі, при повишених ат виписують селен. Зараз я вже два роки на цих таблетках, ат зменшились, ізо вузли теж. З рештою спостерігаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Sofijusia

    Sofijusia Well-Known Member

    @Raven, хочу знайти доброго ендокринолога, аби призначив мені мені лікування і допоміг привести гормони до правильних показників.
    Пригадую, декілька років тому аналіз виявив завшений пролактин, але я проігнорила це та й побіла собі далі(. Можливо, тепершня ситуація є наслідком.
     
  5. OksyTh

    OksyTh Member

    Те що мені призначила Городенчук - якраз достінекс. Важко сказати :) Завагітніла через кілька тижнів прийому достінексу.
     
  6. tell

    tell New Member

    pic24-200x300.jpg Фірчук Володимир Андрійович СТАРА НАГЛА СВОЛОТА ЯКА ВИМАГАЄ З ХВОРИХ ГРОШІ - ендокринолог який "працює" у львівському обласному ендокринологічному диспансері, другий поверх, кабінет 10. Лікувався в нього осінню і коли я виписувався він нехотів віддавати виписку, потім я забрав її через старшу медсестру. А коли вже збирався додому мене повинна була забрати машина з родичами так він чекав зі мною на вулиці щоб я йому заплатив. Я пішов на принцип і недав ні гривні. А цієї весни мені потрібна була консультативна виписка щоб оформити групу, я поїхав в той самий диспансер і знов попав на нього. Писавши мені ту виписку він важко зітхав, говорив що сильно втомився писати і це в 9:30 ранку і після вихідних!!! Нарешті він видавив з себе фразу що за таку виписку як він мені зараз пише йому дають 100 долларів !!! Коли я сказав що таких грошей в мене нема він сказав щоб я давав хоть половину. Я промовчав. Дописавши він сказав що іде за печаткою і поки він буде іти щоб я готував гроші. Коли я знов сказав що немаю він почав кричати на весь відділ чого я тоді до нього йшов і починав якусь справу, сказав щоб я їхав додому місити болото і щоб він мене більше небачив. Отакому "лікареві" 80 років і ВОНО сидить там немаючи ніякої совісті і займається бізнесом. А як лікар він ніякий. Неможе і невміє елементарного. Виклав інформацію щоб люди знали і не потрапляли в його фінансову полапку
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Дівчата, я пошуках толкового ендокринолога-гінеколога! Або щоб хоча б паралельно розбирався в наших жіночих заморочках і гінекологічних проблемах.

    Буду вдячна за будь які контакти і поради.
    Скидайте в пп, бо вже не знаю до кого йти, хочеться толкового а не щоб пальцем в небо тикати.

    Надіслано від мого MI MAX 2, використовуючи Tapatalk
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    @tinkaKris, мені моя лікарка радила в альтернативі Верніковську.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Moya

    Moya New Member

    Добрий день,порадьте до кого краще звернутися:Гельнер,Сандурська,Коноварт?
    Лікувалась в себе в поліклініці,але не бачу уваги від лікаря,тобто лікар просто що три місяці відправляє на різні здачі.але навіть не це.я раз в пів року ходила на УЗД,щоб слідкувати за вузлами і самою щитовидкою.ще ми дойшли ,що дефіцит йоду,я що три місяці здавала аналіз,щоб слідкувати,а на УЗД мене вже не відправляли,пройшло 10 місяців,я вже сама запитала може мені зробити і лікар тоді переглянула і згадала,що в мене вузли.
    Хоч я завжди розкладаю свої результати,в мене все по роках)
    І щось так мене то налякало,щоб я таким лікуванням не запустила себе.
     
  10. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Раджу Сергієнко Вікторію Олександрівну, безподобний спеціаліст, доцент, доктор медичних наук.
    Проста і без "понтів", все детально пояснить і полікує :good2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Moya

    Moya New Member

    Дякую,а де вона приймає?
     
  12. Moya

    Moya New Member

    @SoloGalka знайшла,що приймає в ендокринологічному.Але ще скажіть як до неї попасти?і яка оплата?
     
  13. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Телефонуйте в реєстратуру і питайте графік прийому.
    Такси за послуги немає, віддячитесь по можливості
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. maffi

    maffi New Member

    Скажіть будь-ласка дуже низька температура тіла 35, хто з тим стикався і що робили, дуже сильна слабість і хочеться постійно спати, чи ходили до ендокринолога
     
  15. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дівчата, хто має контакт Гельнер, поділіться, будь ласка, в пп. Перечитала всю тему і тел її не знайшла, багато людей просять її телефон, але я так розумію, їм відписують в пп).

    Читала в цій темі, що Зореслава Городенчук - гінеколог-ендокринолог, але в неті такої інфо не знаходжу. Хто був в неї, підкажіть де вона приймає і чи справді до неї можна звертатись як до гінеколог-ендокринолога?
     
  16. vituska

    vituska Member

    Вам однозначно потрібно до ендокринолога
     
  17. lizarda

    lizarda New Member

    Доброго дня. Може хтось має моб.телефон Сандурської Соломії Юрівни, поділіться будь ласка. Дякую.
     
  18. Solkash

    Solkash New Member

    Доброго дня.До Гельнер можна записатися за цим номером 0673708404(реєстратура).Сайт клініки Центр здоров’я родини Людмили Лотоцької - Приватна клініка у Львові
     
  19. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Дівчата, привіт. Я шукаю дорослого ендокринолога. Здала аналізи на ТТГ, в 2 рази вище норми. І антитіла до пероксидази, результат 80, верхня межа 34. Я була в кінці березня на УЗД щитовидної, то лікар сказала, що я панікьорша, бо до неї приходять люди, в яких показники по 700-800 і вони так не панікують.
    Скажіть, хто хороший лікар в нашому диспансері? І звідки оці болячки щитовидки беруться? Почуваю себе жахливо:зайва вага +30 кг, настрою нуль, реву, депресія, якісь панічні атаки, нав"язливі думки про страшні хвороби. Роблю аналізи - все в межах клінічних норм (окрім щитовидки). Дякую
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А які саме аналізи робили? Я би вам радила, якщо гормони щитоподібної в більш-менш нормі, ще здати решту гормонів. Статеві, так звані жіночі - погестерон, естрадіол, пролактин, і обов'язково тестостерон, і т.д. Потім, якщо нічого - ще кортизол, альдостерон...Радіоізотопна лаб. на Некрасова робить їх всі, і дешевше ніж у приватних. Просто мені це дуже знайомо - панічні атаки, зайва вага. Робіть поступово, цього місяця одні, наступного - ще пару. Щоб не так відчутно фінансово було. Ну це звісно, якщо зі щитоподібною ніякого результату не буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1