Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я вже писала про Цьолка Тараса Романовича з онко лікарні. Лікар-хірург він чудовий, але якогось уважного відношення після операції я не помітила, там лікарня як конвеєр.

    Хоча наголошую лікар як спеіаліст дуже компетнтний. З цього боку можу рекомендувати...бо це напевне найголовнше.
    Якщо вузол до 1,5 см і на ніщо не давить, то можна спостерігати.
    Але якщо критичних розмірів чи перетискає дихання, чи є підозра на онкологію, то без операції не обійтись.
    Стосовно аналізів, то вони в мене теж були в нормі, при критичних розмірах утворення на щитовидці, тому це не надто впливовий показник в даній ситуації на жаль.
    Єдине що можу сказати, якщо один лікар каже видаляти, можна проконсультуватися ще з двома. Але, якщо потрібно видаляти, то потрібно видаляти і це не жарти.
    Мене теж три ендокринологи відправляли до "своїх", але я це розуміла, що всі вони з кимось співпрацюють і вибирала сама до кого мені іти.

    Мені видалили усю ліву долю щитовидки та були серйозні підозри на онко, але слава Богу гістологія не підтвердила онкології.
    Проте на іншій половині теж є вузол(((, але на щастя таких розмірів, що дозволяє за собою спостерігати.
     
    Останнє редагування: 8 Грудень 2019
    • Подобається Подобається x 2
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Більший, але мені не заважає. Еластографія і аналізи добрі. Лікарі 50 на 50. Хіба ще пункцію зробити
     
  4. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Сандурська і Довгань на тому наполягають
    --- дописи об"єднано, 9 Грудень 2019 ---
    Вузол 25 мм
    --- дописи об"єднано, 9 Грудень 2019 ---
    Та це я розумію, тому і шукаю іншого
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Підкажіть, будь ласка, яким чином можна потрапити на прийом в ендокринологічний диспансер? Там жива черга чи потрібно мати якесь скерування з поліклініки?
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    @Brigitta, в порядку живої черги в чергового лікаря, діти по запису в реєстратурі. Там краще цільово до конкретного лікаря йти.
     
  7. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Тобто обрати лікаря і записатися до нього в реєстратурі? Я правильно зрозуміла?
     
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    @Brigitta, в реєстратурі колись був запис лише до дитячого ендокринолога, дорослий приймав живою чергою, в реєстратурі можна було хіба взнати, хто приймає і в який час. Як зараз я не знаю, ходжу в поліклініку при меді
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Дорослий так само через реєстратуру - по запису.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Дівчата, де краще здати аналізи на гормони щитовидки. Здала в Біокурсі, то АнТРО 589( норма 35), ТТГ 0,01. Думаю, що лабораторія зробила недобрі результатами. Бо місяць тому всі аналізи були в нормі. І напишіть номер генетика ендокринолога Гельнер Н.В. Дякую.
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я роблю в Ескулабі.
    Приймає як ендокринолог в Ценрі здоров"я родини, я до неї туди записувалась.
     
  12. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Дякую. Сьогодні була в Гельнер на Лисенка 31а. ТТГ =0,007. Призначила гормон Мерказолін на місяць. Чи хтось пив?
     
  13. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Дівчатка , хто пив Меркпзолін? Чи Вам допоміг, скільки часу пили? Завжди пила еуторокс 50 мл, а тепер виявився гіпертиріоз, і треба понижати мерказоліном. Плануємо вагітність, було 3 ЗВ.
     
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я пила, і зараз п'ю, правла, іноземний аналог (діюча речовина тіамазол в тій самій дозі). Ендокринолог чомусь наполягала саме на іноземних аналогах, правда, були періоди, коли польський був на перереєстрації, то доводилося брати наш.
    Я вживаю вже довгий час, підібрала мінімальну дозу, при якій показники тримаються в нормі (ендокринолог спочатку, коли виявили проблему, розписувала схему на пару місяців, збивати показники, потім пробували перерву, воно знов росли, потім знов ліки і так кілька разів, потім казала лікарка, шо певно не буде діла, треба буде готуватись до видалення. Після того я скинула аналізи і дози ліків лікарю в Італії, він сказав, що то є середня ступінь і люди з тим живуть, в нього є пацієнти молоді і старші, які роками п'ють мінімальну дозу і живуть нормально. Що не така шкода для печінки від тих ліків -я зараз вживаю пів таблетки в день - , і що з віком залоза самостійно може зменшувати активність. Я дослухалась до його рекомендацій і ось вже 2 роки так тягну, почуваюся добре.)
     
  15. IrenaNal

    IrenaNal New Member

    Дякую за пораду. В мене автоімунний тіреодіт, завжди був гіпотіріоз, ТТГ 3,8, потім протягом року пила еутерокс 50 мг, гарно зменшиоа ТТГ до 2,0(листопад). А вчора здала аналізи і ТТГ 0,01. Я думаю, що може це передозування еуторокса. І лікар призначила велику дозу мерказоліна по 3 табл. 3 рази вдень. Я переживаю, бо узд зробила, розміри добрі, все в порядку. Боюсь мерказоліном собі нашкодити. Може просто відмінити еуторокт і ТТГ саме підросте. Бо так довго ТТГ понижала, плануємо вагітність, і вовчаковий антикоагулянт в середньому титрі. Не знаю, що робити. Може ще піти до іншого ендокринолога . Читала, що Гельнер Н.В теж ендокринолог, бо консультувалась з нею як генетиком. Чи були в когось така ситуація з ТТГ. Дякую
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2019
  16. Mixa

    Mixa Member

    У мене щось подібне, а хто у Вас лікар і що вирішили щодо пункції?
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    @Mixa, Винарович. Пункцію не роблю, наразі спостерігаємо раз на пів року
     
  18. vjv

    vjv Well-Known Member

    Доброго дня! Чи може хтось порадити, де добре роблять еластографію щитовидної залози або конкретного лікаря, що робить обстеження? Маю 2 великі вузли.
     
  19. NataliSik

    NataliSik New Member

    Дівчата порадьте будь ласка хорошо ендокринолога, який працює в період карантину. Що скажете про Наталію Гофнер з Параскеви?
    Потрібна адекватна консультація з приводу вузилкового гіпотеріозу. Але щоб лікар з досвідом бо ситуація не типова.
     
  20. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Щодо Довганя. Мене спостерігає вже не перший рік, ні до кого не направляв, дуже поміркований в призначеннях.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1