Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Плешанів Євген Валентинович. 4 комунальна міська клінічна лікарня. вул.Свенціцького, 3
     
  2. Dolma

    Dolma Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    перечитала гілку, побачила знайомі прізвища...

    коротко моя історія, може комусь згодиться.
    вузол у щитовидній залозі у мене знайшли ще у старших класах школи, невеличкий, щось біля 8-9 мм, направили на аналізи у медінститут, але я була молода й несвідома, до того ж панічно боялась здавати кров з вени, коротше, я на то забила...

    через 6-7 років випадково зробили УЗД щитовидки (заодно з жіночими придатками - мала з ними проблеми завжди) і виявили вже вузол 1,5 см + маленькі утворення. сказали - операція, ми з мамою поплакали і домовились за операцію, я вже навіть почала жартувати, що зроблю собі татушку у вигляді змії, щоб замаскувати шрам.

    вже не пам*ятаю хто порадив йти до Довганя. пішли. він сказав, що бачить тут клініку і порадив Ней-Гоцко (до речі, таки нахамив моїй мамі - то правда).

    Ней-Гоцко півроку (чи рік - вже й точно не пригадаю) годувала мене Ель-Тироксином, безрезультатно, потім Полькортолоном, після якого вузол не пальпувався, але УЗД показало. тоді ми вичекали якийсь час без гормонів - вузол знову пальпувався, і Ней-Гоцко сказала: операція.
    давай знову домовлятись за операцію (до речі, коли ми попереднього разу відмовились, сказавши хірургу, що спробуєм лікуватись, то "добрий" дядько зреагував: все одно до мене повернетесь, тільки час і гроші витратите). але тут якась мамина співробітниця порадила звернутись до травника з Новояворівська, який вилікував там комусь вузол у щитовидній. ми рванули туди. це було у 1998 році.

    травник похитав головою і сказав, що це дуже зле, що я вижерла стільки гормонів, лікувати буде важко. але взявся (бо я чула, як він і відправляв, в т.ч. на операцію), через пару років він був вже настроєний оптимістично і якось сказав, що можливо незабаром ми розпрощаємось. та не сталося як гадалося, оскільки то далеко не єдина проблема мого організму, а як відомо - все пов*язане. коротше кажучи, вузол вже не росте, навіть трохи зменшився, на пару мм, він ніби законсервувався, і тепер я їжджу до "свого" травника раз на рік для контролю і підтримки ситуації хоча б на такому рівні.

    ще хочу додати, що часто чула таке: виходь заміж, народжуй - і все налагодиться. у моєму випадку (і не лише моєму) то ні разу не спрацювало.

    мій висновок такий: кожен організм індивідуальний, що добре для одного - то недобре для іншого, немає універсально хороших ні ліків, ні лікарів, кожен має інтуїтивно, або методом тику, перебиранням різного, знайти "своє", те, що допоможе саме йому.
    а хамство хорошим лікарям можна й вибачити, аби допомогли ;)
     
  3. Selfish

    Selfish New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Я перечитавши гілку вирішила піти на консультацію до Гельнер Надії Володимирівної,і дуже задоволена!:girl_yes:Вона дійсно хороша і розумна лікарка:уважно вислухала і нічого лишнього не призначила.Я десь тут на форумі читала такі слова"як Гельнер не допоможе то ніхто не допоможе",я повністю з ними погоджуюся,минулого року у скількох лікарів я була і ніхто толком не міг діагноз поставити,вона сказала зразу,і аналізи його підтвердили.
     
  4. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    У мене своя історія, яка доводить мене до плачу, хоча, можливо, нічого страшного і нема, та все ж... Почалось з років 12, коли вперше прийшла до ендокринолога в Чорнобильській лікарні. Він мене оглянув - все добре,от тільки підвищене оволосіння рук і ніг помітив. Так сказав не хвилюватись - то спадкове (по татові, ніби). Так от оце "оволосіння" мене вже 15 років мучить. Ну, тут на допомогу приходить лазерна епіляція (до того була електро) - грошей витрачено не мало, є результат є - але хожу я вже 3 роки, і це не 5-10 сеансів, як обіцяють, а вже за 20 перевалило. І от лікар, яка робить мені лазерну, наполягла, щоб я сходила до ендокринолога. Пішла - перевірили щитовидку на узд, знову все ок. Аналізи не призначали, сказали, що у людей є справді проблеми, а у мене так...знову спадкове... А я у розпачі...бо це створює мені незручності щодня! До цього всього добавилось висипання на щоках, що я вже не робила... Знову до ендокринолога - знову те саме, пройде... А коли пройде??? - підлітковий вік давно закінчився!!! А у них одне пояснення - народиш дитину і все минеться, нема чого дурним голову забивати... Але ж, як??? Я не знаю, як з цим далі боротися! Це ж моє лице!!!
    Порадьте, будь ласка, ендокринолога, який би спокійно проконсультував.
    Бо з чоловіком плануємо дитинку...боюсь, що це один ланцюжок...Молюсь, щоб не було пов"язано...
     
  5. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Мені теж потрібний хороший спеціаліст. Довго і нудно лікуюсь по гінекології, але як сказав лікар, причина в щитовидці (ТТГ високий). Може хтось має контакти лікаря, який приймає в суботу або в 2 зміну.
     
  6. Herbera

    Herbera New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Мені порадили піти до Ней-Гоцко, може хтось порадить скільки їй треба дати за консультацію, чи в неї є своя такса, чи хто скільки дасть? Бачу тут дівчата були в неї, порадьте, будь ласка.
     
  7. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    В мене своя невесела історія зі щитовидкою. :sad:
    Минулого року в лютому в мене була якась жахлива депресія - приходила з роботи, лягала і плакала та нічого не хотіла робити. В результаті затримка М, якої ніколи не було. І от одного дня я на шиї помітила якусь велику гулю. Подумала, що то лімфатичний вузол збільшився. Через деякий час, вона чуть зменшилась то я й не придала тому ніякого значення. При зустрічі з терапевтом, лікар порадила зробити УЗД щитовидки, при якому лікар визначив, що у мене кіста, що вилікується швиденько гормонами та й порадила сходити до ендокринолога. Здала я аналізи на гормони - всі в нормі. Ендокринолог сказала, що вони не люблять утворень, що так швидко ростуть, тому єдиним виходом була операція та й направила до хірурга. Як це не дивно, він мене вже чуть не з порогу хотів оперувати, але то було напередодні мого весілля, тому про операцію і мови не йшло. Вирішила я не спішити та трішки зачекати, можливо моя "кіста" розсмокчеться. Через 4 місяці зробила повторне УЗД, що показало збільшення утворення в 4 рази. :sad: Пішла я в "Сімекс Соно", аби переконатись в останньому УЗД, лікар відразу ж сказала, що це не кіста та потрібно оперувати, але оскільки права частина в нормі, то мені не доведеться все життя приймати гормони. Я в шоці - 22 роки і тут такий діагноз.
    Вирішила у Львові "зав'язати" з лікарями та й поїхала в Київський ендокринний центр до Шептухи Анатолія Івановича - порадила його сестра, в якої знайома успішно пройшла операцію. В неті прочитала відгуки про нього, знайшла мобільний телефон та й поїхала до Києва. Він мене оглянув, подивився на результати УЗД та сказав оперувати. Я вже була готова до того.
    Мене відразу оформили в лікарню, не встигла розпакуватись, як у мене відразу взяли всі аналізи - і ніхто й ні разу не сказав про "винагороду" за їх роботу. Єдине, що попросили, при можливості - на фонд лікарні заплатити 180 грн, які справді йдуть на фонд лікарні - зроблений косметичний ремонт, стоїть нова душова кабіна, біде...
    Оперував мене Боженко Олександр Васильович під наглядом Шептухи - йому вже поза 80. Все пройшло добре, після операції приймала L-тироксин 3 місяці і все. Виявилось, що в мене був мікро-макро фолікулярний зоб.
    Дуже хвилювалась, аби не було в мене великого шраму. Вже пройшов рік, то залишився невеликий і виглядає, наче царапина. Тепер кожні півроку проходжу УЗД та здаю аналізи на гормони. ТТТ, все в нормі.
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2011
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    От і я пройшла УЗД щитовидки. Дуже збільшена права частина (2 ступінь) і є один вузол аж на 5 см та декілька малих утворень:girl_sad:. Тепер шукаю нормального ендокринолога. Мама десь чула про Ней-Гоцко. Піду, проконсультуюся, а там побачимо.
     
  9. fragolina

    fragolina Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Де здаєте кров на гормони, яким лабораторіям варто довіряти?
     
  10. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    напишіть будь ласка де вона приймає.
    Читала, що на Лисенка, на Пекарській...
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2011
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    а ще має години у "Інтерсоно" на антоновича ( принаймні, два місяці тому ще там приймала)
     
  12. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Іра, я здавала в 2-х Львіських лаб. В МСЛ і в Унілаб.
    МСЛ показник ТТГ - 171, я була в шоці, виникало питання чи з таким показником взагалі живуть, через тиждень в Унілаб ТТГ -61,8. До чого це я??? В МСЛ явно були невірні дані, я би туди більше не пішла. В Унілаб дорого, але лікар казала, що це найкраща на даний момент у Львові лабораторія, хоча в неї направлення є в любу з Львівських і від кожного пацієнта, звичайно в кожній вона має певний %...
     
  13. maty

    maty Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    я не претендую на істину,але дочці теж регулярно робимо аналізи на гормони-нам рекомендують радіоізотопну лабораторію-біля медінституту,на Некрасова.
     
  14. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    я здавала в авторській лабораторії Люби Заграй. Ней-Гоцко скеровувала, "тільки цій лабораторії довіряє".
    Враження негативні. По-перше, людина в білому халаті вену мені розколупала, а кров так і не пішла. Потім колов зап"ясток (без рукавичок). Синець 2 тижні тримався.
    Коли випадково потрапила до Плешаніва, він цей аналіз забракував.
     
  15. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Я постійно в Синево здаю. Наразі все було добре. Раз здавала в Біокурсі, але з їхніми чергами не може конкурувати будь-яка місцева поліклініка, тому більше туди ні ногою.
     
  16. ElenaMart

    ElenaMart New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    + за аналізи в Синево.. а в Біокурсі раз здала написали не мої, а потім виправили на мої.. от і думай після того чм вони "мої" чи з потолка...
    Про Гельнер Н.В....була у неї на прийомі..лікарка уважно оглянула,записала на карточку все і відправила робити аналізи.. прийшла з готовими езультатами, а вона у відряджені... потім прийшла - на парах,....потім - на нараді...постійні черги, купа народу просто за печаткою стоїть, тому її помічниця відправляє до інших спеціалістів..
     
  17. Liykis

    Liykis New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Як у вас справи ? Маю такуж проблему .Пропонують операцію
     
  18. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    мене гінеколог до неї направила, сказала що вона працює в діагностичному центрі на Пекарській. оскільки я туди ніколи не ходила питаю тут - там якось записуватись на прийом треба (десь знайшла в неті, що запис по телефону, але телефони на різних сайтах різні) чи чергу займати? і скільки в неї то коштує? чи то безкоштовно?
     
  19. Відповідь: Порадьте ендокринолога

    гормони щитовидки я здаю ум Медісі, мені знайомі лікарі порекомендували.
     
  20. katerinkavg

    katerinkavg New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Я була в Гоцко-Ней. По щитовидці до неї дуже багато людей і тільки позитивні відгуки. Лікувала людей, яких інші лікарі відправляли на операцію. Але по жіночих гормонах мене не проконсультувала. Платіжного тарифу нема, хто скільки дасть, так буде.