Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    І я в Медісі здавала. Теж по направленню. Знайшли, що щитовидка збільшена. Я чесно кажучи втішилася, бо вже ніхто не знав які ще мені аналізи здавати. Чого скаче тиск і серце вилітає. Почало помагати на 3 день лікування. Більше нічого не пишу, щоб не вректи :)
     
  2. Lubashka

    Lubashka New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Дуже-дуже потрібен мобільний Гельнер Надії Володимирівни з Лисенка. Якщо хтось може поділіться. Буду вдячна!
     
  3. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Я теж здавала аналіз гормони щитовидки в Сінево. Жодних претензій, єдине, що попала на якесь державне свято, тому прийшлося результатів чекати декілька днів. Результати можна переглянути на сайті, ввівши персональний код доступу.

    ---------- Додано в 19:55 ---------- Попередній допис був написаний в 19:43 ----------

    А от щодо лікування - то наразі пробую травами лікуватися. Зібрала результати аналізів і УЗД та подалася у Новояворівськ до травника. Скажу зразу - людина я скептична: коли їхала, то вже знала свій діагноз, результати аналізів і т.д. Після іридодіагностики він повністю розповів про стан щитовидки і навіть про діаметр вузликів (не бачивши ані аналізів, ані УЗД). Повірила. Навідуюся до нього раз на квартал по запису, п'ю трави. Сказати, що все на 100% помагає важко, адже поки не здавала повторно аналізів та й УЗД не робила. Позитивні зміни є - почуваюся краще, задишка зменшилася, вага тіла почала зменшуватися (до того я ніяк не могла схуднути), пропали (зменшилися) інші симптоми... Порадити комусь складно, а от поділитися досвідом можу...)))
     
  4. Oleks

    Oleks New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Доброго дня. Напишіть буль-ласка телефон травника з Новояворівська.
    Як його звати і де шукати в Новояворівську. Буду дуже вдячний!
     
  5. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Я сьогодні була в Плешаніва Є.В. так як маю проблеми з щитовидною залозою. А звернулась після того як пропав голос,і от вже три місяці хожу хриплю(голосом це назвати не можу).Все списали на щитовидку,тож для відновлення голосових зв"язок(одна не працює) приступила до лікування.Поки ще нічого сказати не можу,відправили мене здати аналізи на гормони,а там побачим.Лікарем задоволена...дуже приємний чоловік, і як на диво грошей не взяв:confused:
    Назначив пити ліки на травах.
    Про результати лікування розкажу пізніше,надіюсь що вони будуть позитивні;)
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. My cat

    My cat New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    А як щодо Гнатів у центрі Параскеви? Ніхто нічого не знає? Ото порадили, а я щось дуже сумніваюся...
     
  7. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Мобільного не маю, десь був домашній, може потім знайду. Знаю що тепер приймає лише по пн. і пт. в першу зміну.
    Доречі, дуже хороший лікар!
     
  8. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Дівчатка скажіть, будь-ласка, де саме приймає Гельнер Надія Володимирівна на Лисенка чи на Пекарській (я маю на увазі адресу і що то має бути поліклініка, діагностичний центр)? Як до неї попасти на прийом (в порядку живої черги чи за попереднім записом)? Дайте в ПП її контакти. Дякую!
     
  9. roxetochka

    roxetochka New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Гельнер приймає по четверг в Інтерсоні, дзвонила записувалась. Але там прийом платний. Після прийому напишу:girl_wink:
     
  10. grizelda

    grizelda New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    А скажіть Гельнер вона і по цукровому дабету спеціалізується чи тільки по щитовидці? Дуже потрібен гарний ендокрінолог саме по цукровому діабету.
     
  11. Smaylik

    Smaylik Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    дівчата, порадьте будь-ласка хорошого дитячого ендокринолога. Дякую.
     
  12. landscape

    landscape New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Єрін Юрій Серафимович - дитячий ендокринолог, працює в Ендокринному диспансері на Острожського( разом з ним в кабінеті сидить ще один лікар-жінка, то не дай Господь попасти до неї), спокійний, врівноважений, вислухає і проконсультує навіть по телефону. Ще є Грицюк в Чорнобильській, але там таке ЕГО...
     
  13. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Теж чула, що непоганий...
     
  14. landscape

    landscape New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Грицюк просто нестерпний при спілкуванні, з його кабінету виходиш в прямому сенсі із заниженою самооцінкою, у мене з ним діалога не вийшло, бо він крім себе нікого не чує, а той Діабетичний центр (Школа діабетика) який існує в Чорнобильській то тільки формальність. Я з дитиною лежала у нього, то якби не інформація про діабет яку я отримала від Єріна то так би й нічого не знала.
     
  15. CoffeeFairy

    CoffeeFairy New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Вже писала в темці про мастопатію, але так переживаю, що напишу і тут, бо ж стосується безпосередньо щитовидки. Дівчата, чи мав хтось таку проблему як аутоімунний тиреоїдит? Як вам його діагностували? Яке лікування? Мені ендокринолог в поліклініці на Симоненка встановила його на основі показників АТТПО, Т4 вільного, ТТГ і УЗД щитовидки. Чи досить того щоб ставити такий діагноз?:sad:
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    я таке маю, діагностували таку штуку мені після УЗД і аналізів ТТГ, Анти-ТГ і Анти-ТРО, але тепер перездаю регулярно тільки ТТГ, бо решта залежить від його рівня (так мені лікарка пояснювала). лікування - заняття спортом (в тому числі, коли дуже хочеться лягти на ліжко і нічо не робити - змушувати піднятися і попрацювати), лікарка рекомендувала плавання (але мені ліньки), ну і раніше приймала Еутирокс, але мені було від нього зле, тому поміняла його на L-тироксин
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. CoffeeFairy

    CoffeeFairy New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    А де вам його діагностували? Бо мені в непрофільній поліклініці, і от я думаю чи варто зразу починати все те пити... Ще й начиталася що аналізи можуть в окремих лабораторіях "брехати", а я здавала тільки в Пріма Меді, може треба ще десь здати...В мене, до речі, ТТГ і Т4 вільний в нормі, а зашкалює АТТПО, призначили мені Баготирокс, Альбу і Траумель.
     
  18. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    наскільки мені пояснювали - то підвищення його рівня - то не є якась самостійна хвороба, то є реакція на неполадки в щитовидці.
    діагностували мені його двічі - вперше лікар Гоцко-Ней в Медінституті, а вдруге - Винарович в Параскеви.
    а про аналізи - Гоцко-Ней мені теж казала, що здавати треба тільки в одній-єдиній лабораторії, але там мені розпорпали дві вени, і результат вийшов такий, що я просто мало свідомість на місці не втратила (а потім виявилось, що вони кому не там поставили), тому тепер здаю в Біокурсі або в Параскеви
     
  19. kookla

    kookla New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    у мене діагностували
    ніякого. сказали, що замолода, але попередили, що потрібно регулярно здавати аналізи.
    лікування гормонами здійснюється
    так.

    від себе: я ці аналізи до 4 лікарів носила і всі казали один діагноз, то я вже не сумніваюсь в цім. то є дуже противна хвороба, бо немає прямого лікування, яке на 100% допоможе.
    вам пораджу проконсультуватись ще у іншого лікаря, а лікування, яке вам один призначить, може бути видурюванням грошей, бо ліки-гормони дорогі і вони виписують рецепт від свого імені, то % капають:)

    я вживаю вітаміни для щитовидки, з штатів вислали мені безобідні. я їх не раджу, бо толку з них 0
     
  20. roxetochka

    roxetochka New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    була в Гельнер, чудова лікарка:) Все доступно мені пояснила, призначила лікування гомеопатію:)