Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    а хіба Гельнер ендокринолог?
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    А я дізналась, що в мене вузол в щитовидці саме з допомогою пана Олександра з Новояворівська (про якого тут вже згадували. Ну, я так думаю, що це Ви про нього писали). Ми з болячками малого їздили до нього періодично. Під час чергової поїздки я попросилася, щоб він мене продіагностував (готувалась завагітніти). Сказав, щоб я зробила УЗД щитовидки, грудей і яйників, бо маю десь там проблему. Послухалась. УЗД грудей та яйників в нормі, а от в щитовидці виявили вузол 6 мм. Порадили лікаря Гоцко Марту (в ендокр.центрі). Мені не сподобалась взагалі. На ходу виписала гормони (навіть мене не оглянула. Може не мала часу...). Категорично заборонила вагітніти, сказала пити таблетки 3 місяці, а потім подивимось, що далі робити. Нагнала страху... Але маю звичку консультуватись в кількох спеціалістів, а тоді приймати якесь рішення. Тому пішла ще раз на УЗД (через місяць) на Лисенка, 31а. Так, є вузол. Вже 7 мм. Сказали здати тиреоглобулін та кальцитонін. Здала (останній трохи вище норми). І та ж лікар-узедист завела мене до лікаря Гельнер Н.В. (я попросила якогось хорошого доктора-ендокринолога). Лікар дійсно хороший. Дуже детально все розпитувала і оглядала, а тоді написала рекомендації. Загалом сказала, що не все так страшно, треба пити антиструмін і проколоти лімфоміозот (здається) 1 раз в тиждень протягом 5 тижнів. А тоді можна сміло вагітніти. Але я ж вперта :) Якщо я вирішила завагітніти вже і негайно, то не хотіла чекати ще якихось 1,5 місяці. Пішла до лікаря Файник О.Ф. в залізничну лікарню (теж до неї з малим ходили періодично). Ще раз УЗД. Всіх органів вдоль і впоперек. І вона сказала, що я здорова кобіта. Вагітніти і не відкладати. Я втішилась (якраз мала бути через кілька днів овуляція). Через 9 місяців родила другу дитину. Під час вагітності робила УЗД щитовидки, вузлик навіть зменшився до 4 мм. Дитині вже 3 роки. Сьогодні згадала про той вузлик. Треба піти на УЗД, подивитись, що там :)
    Хочу сказати, що не страшні так ті вузли, якщо нічого не турбує. Я зі своїм може все життя жила і не знала про його існування, поки в Новояворівську мене не просвітили. А лікарі гормонами так можуть залікувати... або видалити те, що можна було б і не чіпати. Але, якщо Вас дійсно це турбує і заважає жити, звичайно прийдеться лікуватися. Більше позитиву, даруйте радість своїм діткам і близьким і все у Вас буде О.К.!
     
  3. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Дівчата, хто має телефон чи координати травника з Новояворівська, напишіть їх в П.П. Дуже дякую.
     
  4. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Дівчатка, мені порадили звернутись до Урбанович Аліни Мечиславівни. Можливо хтось з вас звертався до неї, які ваші враження?
     
  5. altari

    altari New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Чого так кажете? Мене все в їхню лабораторію скеровує....
     
  6. TanjaN

    TanjaN Загублений

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    хтось чув щось про ендокринолога Цибуховську Анну германівну??
     
  7. axelman

    axelman New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Усім привіти. Приєднуюся до запитання. Може хтось надати контакти цього лікаря ? Безмежно дякую!
     
  8. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Була нарешті на УЗД (Описувала свою ситуацію в пості №82). Вузлик без змін, 5-6 мм. Щитовидка в нормі. Так і живу. Нічого не лікую, бо нічого не турбує :)
     
  9. Софця Сній

    Софця Сній New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Будь ласка, хто має номер Гельнер Надії, скиньте в П.П. дуже потрібно!
     
  10. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    і мені будь-ласка киньте в пп, дякую!
     
  11. elenka kitty

    elenka kitty New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Кваліфікований ендокринолог-генетик приймає в медичному центрі Інтерсоно, по четвергах - Гельнер Надія Володимирівна. За записом.
     
  12. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    то де вона все-таки приймає?
    і є конт. телефони?
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    приймає в ендокринологічному центрі Меду на Острозького ( бокова вуличка від Личаківської біля церкви Петра і Павла). Тел. в сам Центр- 2766393,
    2759520. Просто спитайте, коли вона приймає ( бо ця стара і поважна професор приймає тільки кілька днів на тиждень до обіду). Приймає у порядку живої черги. Тому до неї не запишетеся.

    ---------- Додано в 16:38 ---------- Попередній допис був написаний в 16:36 ----------

    ще зауважу таке, якщо проблеми дійсно немає і її консультації по лікуванню не потрібно ( тобто вона бачить, що встановлений іншими лікарями діагноз- насправді відсутній), то оплати не бере зовсім.
     
  14. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    і ще таке питання: Гельнер крім Інтерсоно де ще приймає?
    бо, дзвонила сьгодні в Інтерсоно, то до неї вже все записано на лютий! (вона там приймає лише по четвергам).

    вже сама взнала:)
    може ще комусь знадобиться - Гельнер ще приймає в медико-генетичному центрі на Лисенка, 31а, тел. 276-72-60, 2 кабінет, до неї жива черга.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  15. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    На щорічному огляді порадила мені гінеколог перез плануванням лялі здати гормони щитовидки.
    ТТГ, Т3, Т4 - все в нормі.
    а от
    Антитела к пероксидазе щитовидной железы (АТПО) вдвічі підвищені
    і Антитела к тиреоглобулину (АТТГ) в п"ять разів підвищені.
    То треба до ендокринолога, так?( яким чином ці антитіла можуть вливати на можливу майбутню вагітність?
     
  16. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Привіт! Дівчата, скиньте, будь-ласка, в приват контактний телефон Сандурської Соломії, потрібно маму покласти в лікарню, а коліжанка поміняла телефон і номер пропав. А дуже потрібно...
     
  17. Manysuk

    Manysuk New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Будь ласка, хто має номер Гельнер Надії, скиньте в П.П. дуже потрібно!

    хто має телефон чи координати травника з Новояворівська, напишіть їх в П.П. Дуже дякую.[/quote]
    І мені будь-ласка скиньте в пп, дуже дякую!!!

    ---------- Додано в 17:09 ---------- Попередній допис був написаний в 17:06 ----------

    ОЙ вибачне за каламбур:girl_nea:, бо я на роботі і роблю купа справ зразу! :ed4d70def841dc74b57
     
  18. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Була я в Гоцко-Ней.
    Вона приймає щодня з 9 до 15 в поліклілінці меду.
    Прийшла на розвідку о 14.30 і чудом потрапила на прийом) (медсестра як під дверима збирала картки і казала, щоб більше не займати).
    Здивувало, що після того усю чергу (після мене жіночка і переді мною дві дівчини і бабця) професорка до свого кабінету запросила. Отак і відбувалася консультація - ми усі усе чули.
    Але якщо зважити, що то професорка і поважна лікарка, то на таке закриваю очі.
    До речі, була здивована її віком...чомусь була впевнена, що їй років 50...а вона значно старша...
    Загалом візитим задоволена))
     
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    До Гельнер Н. В. звертаються лише жінки чи чоловікам теж можна?

    Читаю тут і розумію, що здебільшого консультують жінок. Можливо хтось знає де б обстежували чоловіків (і бажано по запису, а не в порядку живої черги).
     
  20. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Просто існує така тенденція, що жінки більш піддатливі до захворювань ендокринної системи. Тут ділити на чоловік/жінка не треба. ІМХО