Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. lover of jazz

    lover of jazz New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Усім привіт! У мене теж проблеми були із щитовидкою, діагноз АТ (можливо ще і досі є, не провірялась). Почалось із просто здачі аналізів і провірки УЗД. Порадили піти до ендокринолога ну і так далі. Мамина співробітниця порадила до Гоцко-Ней, сама ж в неї і лікувалась. Але спіробітниці вже поза 40 а мені набагато менше...Пішли ми через знайомих, без черги і заплатили за прийом 100 грн, хто був в неї можливо помітив що шуфляда трішечки привідкрита для $$$ ))). Прописала пити одні гормони. Пила і нічого хорошо не сталось. Без змін + аналізи стали ще гірші...Знову почала пити, а потім забила...Через деякий час здала аналізи, майже такі самі як і перший раз..Знову почала робити УЗД, ходити до різних ендокринологів.. порадили піти до Плешанів Євген Валентинович. Подивився сказав що чує вузлик, я чуть не вмерла там одразу.Написав ліки, але не тільки гормони,що мене приємно здивувало. Пішла знову УЗД зробила,вже із знімком, сказали що нічого немає. То така форма в мене...І тут знову забила...Здається коли починаєш ходити по лікарях і робити ці всі аналізи, стає ще гірше....
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    дивний допис про шуфлядку для доларів як для початку на форумі. Але скажу таке: до Гоцко -Ней ходив мій чоловік ( ін. ендокринологи поставили певний діагноз під "?"+ УЗД показало певні проблеми). Пішов без домовленості, знайомих і т.п., просто в час прийому, відсидів живу чергу. Лікар його оглянула, ендокринологічних проблем не знайшла, діагнози попередніх ендокринологів відкинула . Сказала, що проблем по свому напрямку не бачить ніяких. Не взяла жодної гривні за консультацію. Коли вже потім чоловік питав у людей, які у неї лікуються і спостерігаються роками, вони йому відповіли, що якщо йти у звичному порядку на прийом і підстав для лікування немає справді- вона їх не вишукує і коштів не бере. ЛИше якщо потрібне консультування при наявності проблем і лікування, тоді пацієнти могли віддячувати на власний розсуд - в середньому залишали 50 грн.
    це вам назвала вона сама таку сумму чи знайомі порадили "за позачерговий сервіс" оплатити?
     
  3. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    В мене схожа ситуація. Були певні відхилення від норми в аналізах на гормони ЩЗ (ніякі симптоми мене не хвилювали як тоді, так і не турбують до цього часу). Була на прийомі в Гоцко-Ней, вона сказала, що жодних проблем з щитовидкою в мене немає (провела пальпацію ЩЗ). Протягом року після цього прийому я зробила УЗД щитовидної залози (вперше в житті), випадково, тому що робила УЗД органів травлення, і УЗД щитовидки теж туди входило. Виявили багато вузликів різного розміру, лікар та уздист ендокринологічного диспансеру порадили однозначно робити операцію. Я цього не збираюсь робити, але це вже інша історія.
    Ці вузлики, які видно на узд, не пальпуються.
    Мені цікаво, як можна бути впевненому в достовірності діагнозу, чи не ставити його зовсім, провівши лише пальпацію ЩЗ, ігноруючи результати аналізів і УЗД? І як визначати, що пацієнт точно не має проблем у цій сфері (якщо він прийшов без УЗД, і припустимо, інших результатів аналізів)? для цього достатньо лише зовнішніх проявів, і опису симптомів (якщо такі є)?
     
  4. matiolka

    matiolka New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Тему про ендокринологів читають здебільшого люди, у кого є такі проблеми зі здоров'ям. Проте ваш досвід швидше шкідливий для інших, ніж корисний. Бо якщо від автоімунного тиреоїдиту щитовидка пошкоджена, не справляється, тобто є гіпотиреоз, то обов'язок лікаря - призначити замісну гормональну терапію. І якщо не додавати організму призначеного лікарем гормону, то хіба робити ведмежу послугу самому собі чи своїм рідним.
     
  5. lover of jazz

    lover of jazz New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Лікар сама попередила що 100 грн без черги....
    Я нікому не кажу робити так - забити на лікування. Я маю на увазі що людина коли дуже поринає у світ лікування і болячок то її так все життя буде це переслідувати...Я вже довгий час не лікувалась і набагато краще себе почуваю ніж почувалась підчас лікування. Коли лікарі починають лякати різними прогнозами, заради того щоб ті тільки купляли і пили і знову до лікарів приходили...Моя мама так все життя лікується, але в неї інші причини, їй видалили жовчний міхур 14 років тому назад....Один лікар до якого вона ходила довгий час в один момент сказав що в неї забились жовчні протоки і терміново потрібно робити операцію, навіть не направив на ковтання зонта...пішла до іншого лікаря а в неї язва і ніякої операції не потрібно аж ніяк...Вибачте що не до теми....Я хочу дати зрозуміти людям а особливо молодим дівчатам, що потрібно починати із себе із свого способу життя, а не з таблеток...Звісно що потрібно контролювати це все...Але більше часу спорту, овочів, фруктів, багато позитивних емоцій і завжди переконувати що ВИ ЗДОРОВІ!!!

    ---------- Додано в 21:34 ---------- Попередній допис був написаний в 21:29 ----------

    І всі відвідувачі Гоцко-Ней якщо уважно її слухали, то можливо почули що потрібно займатись спортом, гуляти часто, і відкинути всі шкідливі звички!!!
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    у мого чоловыка вона дивилася УЗД знімок і пальпувала. Але врешті підтвердився власне її діагноз- проблема не із щитовидкою, а те, що називають "нервовий ком"
     
  7. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Всім рекомендую лікаря Грицюка,він приймає в чорнобильській дитячій лікарні, я в нього вже років 8 напевно лікуюсь, ну як лікуюсь...в мене таке відхилення що не лікується, то на все життя, треба просто постійно контролювати. Але задоволена лікарем на всі 100!
     
  8. lover of jazz

    lover of jazz New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    перепрошую, synuchechka, а що то у Вас не лікується?
     
  9. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Згідна. Я також вже багато років спостерігаюсь у цього лікаря. В мене після перших пологів щитовидка збільшилась і потрібно постійно пити ліки і контролювати рівень гормонів. Грицюк дуже хороший лікар!!!
     
  10. NeAliona

    NeAliona New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Дівчата, скиньте, будь-ласка, в приват контакти і графік Ней-Гоцко.
    дякую)
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    вона приймає у порядку живої черги у ендокринологічному диспансері Меду ( Острозького 1 тел. 2766393, 2759520 - можете подзвонити і дізнатися точний графік її прийому), приймала з понеділка по п ятницю з 9 до обіду ( 15 -00). Бажано прийти раніше, бо чергу займають задовго перед прийомом. Попереднього запису не потрібно, просто приходите, займаєте чергу і чекаєте
     
  12. Svitlandija

    Svitlandija New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Доброго всім здоров'ячка;)
    Поділіться, будь ласка, координатами травника з Новояворівська;)
    Буду дуже вдячна!!!
     
  13. Bambe

    Bambe New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Була я у пана Олександра - травника з Новояворівська, сказав, що мій вузол треба різати, а Гоцко і Снітинська сказали, що операції не потрібно
     
  14. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Я теж вважала що нічого не буде,а якщо буде то тільки не зі мною, попила таблеточки і на тому все. Через десять років раптово стала поправлятись, зранку прокидалась такою ніби всю ніч вагони розгружала... Здала аналізи, а в мене понижена фунція роботи щитовидної залози, назначили гармони я знов місяць попила і перестала. Знов звернулась до лікаря коли вже ледве вставала з ліжка ранком... Вже шість років на гармонах: вага перестала збільшуватись але похудати вдавалось на кілька кг і то вони дуже швидко повертались, тепер виявилось що цукор на границі з діабетом, купа проблем по генікології, артрит в початковій стадії і тд. Вам такі болячки потрібні? Не робіть дурниць, а провіряйтесь і лікуйтесь! Гармони назначаються тільки по аналізу крові!

    ---------- Додано в 11:02 ---------- Попередній допис був написаний в 11:00 ----------

    А біопсію вам робили?
     
  15. Tasia

    Tasia Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    "Була я в Гоцко-Ней.
    Вона приймає щодня з 9 до 15 в поліклілінці меду..."

    "вона приймає у порядку живої черги у ендокринологічному диспансері Меду", приймала з понеділка по п ятницю з 9 до обіду ( 15 -00)"

    О, щось я ніяк не можу зрозуміти, де точно приймає Гоцко-Ней, бо ж ті поліклініка і диспансер зовсім в різних місцях, а години ніби співпадають:girl_sad:!
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Острозького 1
     
  17. Lietti

    Lietti New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Була я недавно у Ней-Гоцко, вона мені не сподобалась - пишу чому- приймає по 4-5 людини зараз у кабінеті, одного обстежує, з другим розмовляє, третьому назначає лікування та ще й по телефону встигає поговорити. Сама про себе сказала, що кращої за неї в цілому Львові немає - бо в неї досвід великий. Як на мене лікар у віці 78 (!) років робить декілька справ одночасно і так привселюдно про себе заявляє - це не зовсім те що має бути. Але це моє враження, кожному своє....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Я багато років лікувалася у Ней-Гоцко і можу зробити висновок - не сподобалась. Вона приймає пацієнта 3хв. Як можна вислухати, оглянути і назначити лікування за такий час. Вона просто має схеми лікування на різні хвороби і все. Раніше практично всіх відправляла на операцію, а гараз назначає всім гормони або йодомарин. А якої високої думки про себе.
    Я думаю, що лікар повинен постійно самовдосконалюватися, пробувати щось нове, а не кричати скрізь, яка вона супер-пупер лікарка.
    Це моя думка. Багатьом вона подобається.
     
  19. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. marjana lv

    marjana lv Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Дуже довго раділа, мала купу позитивних емоцій і вперто переконувала шо Я ЗДОРОВА!!! От біда, але щитовидка так і не запрацювала як треба без лікування.
    Боюсь що Ви змінете свої погляди коли буде трошки пізно.
    замість того щоб хворіти - краще займатись профілактикою, замість того щоб мати хронічне захворювання - краще вилікувати на ранніх стадіях. Але для того щоб дізнатись в якому стані організм потрібно здати аналізи, а не займатись самонавіюванням.
    Багато людей просто лінуються займатись собою (дивно трохи, бо себе ми маємо любити), їм неохота витрачати час на стояння в чергах до лікарів, чи в лабораторію, зате коли хвороба "раптово" переходить в хронічну стадію вони хочуть бути "жертвами" в очах оточення, і сподіваються на допомогу. Людина повинна бути зацікавлена в своєму здоров*ї а не звертатись коли надто пізно.
    Стосовно вибору ендокринолога (як і ревматолога) на початкових етапах, коли не надто складна ситуація і нема потреб в операціях, можна іти до дільничного, оскільки призначити аналіз і подивитись чи показник в нормі (який тут же на листі з результатами аналізів написаний) чи потрібно щось призначити зможе і він. Тут більша халепа з достовірністю самого аналізу але це вже в тему про лабораторії.