Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Лікувалася в неї 2 роки, теж був результат - максимально покращилося самопочуття і все, що з цього випливає.
    Проте цей лікар при вагітності та ГВ не надала мені адекватного лікування, якось відсторонилася, казала перечекати, відлучати від грудей і т.д. і більше я до неї не йду, тепер шукаю лікаря, бо мушу далі щось робити. Чи хтось лікував щитовидку під час ГВ? як? в якого лікаря - мені зараз це найважливіше... буду вдячна за інформацію!
     
  2. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Може хтось щось напише про Томашевського Ярему Ілліча?..
     
  3. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Невже ніхто у нього не лікувався?
     
  4. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Років 15 тому була в нього на прийомі. Ще тоді для мене він видався трохи із застарілими методами. Чи щось із його порад допомогло? Я би радше сказала – напевно, не зашкодило. Проте, вважаю, що лікарю потрібно йти в ногу із прогресом і т. ін. Думала, що він виростить нове покоління і буде консультантом. Шкода, бо молодому поколінню також потрібно десь вчитися і про це потрібно думати всім.

    Щодо Ней-Гоцко, то вона на старого маразматика зовсім не подібна. Цілком адекватна, з огляду на свій вік. Я навіть сказала би, що енергійна. Маю до неї візит на 15 травня. ПОбачимо...
     
  5. rytasa

    rytasa Непосиденька

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    У мене є 2 вузлики... Гоцко-Ней сказала вирізати бо вони ніде не дінуться а будуть тільки рости... А Я.І Томашевський виписав 2 лікарства , які робляться в 49 аптеці і казав ними лікувати і пиходити до нього на процедури.Кожна процедура 100 грн і не пояснив шо це він таке робить. Після цього я більше не була..побоялась
    Але ці процедури він каже побити всім!!! Всі пацієнти які сиділи в черзі проходили ці процдури...
    Була вже у багатьох ендокринологів у Львові
    Можу розповісти по тел... Напишіть в пиват
     
  6. rytasa

    rytasa Непосиденька

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Можу розповісти по тел... Напишіть в пиват

    шось не сюди вліпилаююююпишіть куди бажаєте , дівчатка!!
     
  7. Rol

    Rol New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Може хтось щось знає про хіругра-ендокринолога з 3 хірургії медінституту, Хом'яка Володимира Всеволодивича підкажіть будь ласка?
     
  8. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    А хто з ендокринологів Вам реально допоміг?
     
  9. Maria Stepanenko

    Maria Stepanenko New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Привіт, дівчата.
    Хто знає, де зараз працює лікар Гельнер Надія Володимирівна, чи може в кого є номер її телефону. буду дуже вдяча! Дякую заздалегідь!
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  10. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    лИСЕНКА 31 (МЕДИКО-ГЕНЕТИЧНИЙ ЦЕНТР)понеділок,середа ,пятниця з 9-14.00
     
  11. Maria Stepanenko

    Maria Stepanenko New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    дуже дякую !
     
  12. lann

    lann Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Дуже хороший лікар-ендокринолог (вона ж завідуюча) Гельнер Надія Володимирівна, працює на Лисенка в Інституті патології.
     
  13. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Здайте будь ласка перевіреного ендокринолога з потрохами контактами.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. puha

    puha New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Збираюся відсилати волосся на аналіз у Польшу з метою аналізу організму на елементи.
     
  15. Smaylik

    Smaylik Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    дівчатка, мене цікавить Єрін Ю.С., чи приймає він ще десь приватно?
    Чи лише в ендокринологічному диспансері?
     
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Smaylik, не знаю чи приймає приватно, ми були в центрі. Лікар хороший. Кожному пацієнту приділяє максимум уваги. Ми були в черзі 4-ті, то чекали 3 години((( але і з нами він спілкувався довго.
     
    • мімімі мімімі x 1
  17. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Єрін дорослих приймає і де, якщо так?
     
  18. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Єрін дитячий ендокринолог.
     
  19. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    а можно трохи детальніше? Ви в неї лікувалися?

    ---------- Додано в 11:39 ---------- Попередній допис був написаний в 11:31 ----------

    чи має хтось відгуки про лікарів з ендокринологічного центру, що в р-ні Личаківської? мені радили Сандурську Соломію.
     
  20. Nicgal

    Nicgal Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Я була в Гельнер, але не лікувалась. Мала на неї надії, начитавшись тут відгуків позитивних, але вона нічого не призначала, відправила тільки до хірурга і без жодних альтернатив чи пояснень. Тому відгук швидше можна зарахувати до негативних. Вона в першу чергу генетик, а не ендокринолог.