Порадьте ендокринолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем медведик, 9 Лютий 2010.

  1. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Про неї є багато дуже хороших відгуків. Недавно у пацієнтки дочка захворіла, зовсім молода, 18 років, то були у багатьох ендокринологів, але зупинились саме на Сандурській. Зарах проходить лікування, дуже задоволена.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Luu

    Luu New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Скажіть будь-ласка, чи брали в чиєїсь дитини аналізи на гормон росту з навантаженням (клофелін) в ендокринологічному центрі на вул. Острозького і чи че безпечно?
     
  3. sinceresoul

    sinceresoul New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Порадили мені Гельнер Надію Володимірівну, можливо маєте хтось координати? (де приймає, номер тел. ціни) дуже треба.
    Якщо були в неї поділіться враженнями) Дякую!
     
  4. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Приймає на Лисенка(МГЦ) ДОСИТЬ ВЕЛИКІ ЧЕРГИ БО ДОСКОНАЛО ОГЛЯДАЄ І РОЗПИТУЄ.ЯКЩО Є ХТОСЬ В КАБІНЕТІ ГРОШЕЙ НЕ БЕРЕ.а так дають 50-100грн.Розумно підходить до лікування.не прихильник гормонів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. AirLady

    AirLady Active Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Також лікувалася в неї, враження позитивні, дуже уважна, грошей не вимагає. Щоб попасти до неї дзвонила в реєстратуру, питалась коли приймає і приходила в той час. Але бажано приходити ще до початку прийому, щоб зайняти чергу, тоді є шанс не просидіти там пів дня (дуже багато приводять до нех "своїх" поза чергою).
     
  6. Nicgal

    Nicgal Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Була в ендокринолога з діагностичного центру - Стрельбицької. Після мої тримісячних походеньок від одного лікаря до іншого - це перша лікарка, яка зі мною поговорила як з людиною, пояснила, що зі мною і відповіла на всі мої питання, пояснила чому не підійдуть альтернативні якісь методи в моєму випадку. Лікування ще попереду.
     
  7. Sasedka

    Sasedka New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    добрий день. може чув хтось про Мінаєва Світлана Олександрівна приймає на Личаківській приват. клівніка Галина і Олена. вона гомеопат. дякую
     
  8. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    ЯК записатися на УЗД до Довганя? Телефоную в Сімекс, кажуть до кінця року запис до нього не проводять, дають інший номер 275-89-05, а там вже другий день не відповідають ((( Треба зробити обстеження в нього, бо знайшли вузол
     
  9. Irashukyla

    Irashukyla New Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Добрий день всім.Пише вам мама дівчинки з Закарпаття.У доньки пішов гормональний збій повишений пролактин та кортизол їй всьго 7 років,ще до того у нас повипадали волосся на голові,лікарі кажуть на алопецію багато чинників,але в першу чергу мені потрібен хороший ендокринолог який призначить лікування,порадьте будь-ласка чи є хороший спеціаліст який би взявся мені допомогти,дякую
     
  10. Анютка

    Анютка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Пройшла УЗД у Довганя, підтвердив наявність досить великого вузла, лікуванню не підлягає - тільки оперативне втручання.
    Чи хтось оперувався на щитовидній залозі? Чи можите порадити хірурга?
    Довгань рекомендував Бойко Ніну Іванівну, але жодної інформації про неї не ожу знайти
     
  11. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте ендокринолога

    Можу порадити із медуніверситету Наконечного Богдана Олександровича (старший пан), хірургія № 3, 2-й поверх. Пів року тому оперував рідну мені людину.
    Ще можна почитати цю гілку.
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Цікавлять відгуки про Хрупович Лесю Богданівну. Хтось до неї звертався?
     
  13. avokado

    avokado Well-Known Member

    Ще 1 раз на тиждень вона приймає в Інтерсоно, можете піти й туди, якщо не хочете сидіти в черзі, бо черги до неї справді довжелезні.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. марі177

    марі177 Well-Known Member

    була в неї .враження мега позитивні.розумна і адекватна лікар
     
  15. Vendy

    Vendy Active Member

    Виявили в мого тата 3 вузли на щитовидці, пропив 2 місяці L-тироксин, еутирокс, але покращень нема, сказали здати ще аналізи на гормони, рекомендують робити операцію.
    Підкажіть, скільки буде коштувати така операція і до кого краще звертатися (будуть давати направлення, але хочеться відгуків), про хірургів тут трохи мало є інфи.
     
  16. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Дайте, будь ласка, тел. Гельнер Надії Володимирівни, хочу маму до неї завести, бо пів року тому була на Узд тут у нас в Червонограді, здавала аналізи на щитовитку було все нормально, тепер зявилась припухлість ззовні, на Узд точно не може сказати що це, по аналізах ШОЕ підвищені і палички. Більше нічого ще не здавала, хочу її до толкового лікаря, а то і двох... Щось злякалась я...
     
  17. Marichka Kvitochka

    Marichka Kvitochka New Member

    Скажіть, будь ласка, чи Ви знайшли лікаря? В мого тата та ж проблема, теж шукаємо. Дякую!
     
  18. Vendy

    Vendy Active Member

    Тато ходив до Гоцко Ней призничила еутирокс 75, здається покращення є, скоро знов має до неї їхати
     
  19. Joll

    Joll Well-Known Member

    Я теж до неї ходила у травні цього року - по аналізах на гормони ніби катастрофи не було, лише один параметр був перевищений, УЗД показало запалення, виписала краплі "Лімфоміазот" та таблетки "Аевіт" (приймала десь 2 місяці). Пройшло майже 4 місяці, скоро повторний візит, знову сходила на УЗД - запалення є, вже знайшли 3 вузли на лімфі, у мене далі погане самопочуття, слабкість, нервозність. Що робити - не знаю: чи знову до неї йти, чи шукати собі когось іншого. Буду попередньо здавати біохімію та аналіз на гормони, однак хочу ще проконсультуватись у іншого спеціаліста. Хто кого порадить? Контакти і ПІБ можна в приват.
     
  20. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Трохи давніше і ми зверталися до неї. Видається мені, що вона щадяче відноситься до пацієнтів. Ви самі повинні дивитися на свій стан і вирішувати що вам далі робити. По перше - чи довіряєте УЗД. Щодо лікарів, то тут написано за багатьох хороших, правда не бачила Сандурської із ендокринологічного диспансеру. Можна ще там проконсультуватись і заодно УЗД повторно зробити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1