порадьте кардіолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Zolotynka, 19 Грудень 2010.

  1. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Хто знає його розклад роботи? Потрібно завтра терміново попасти до лікаря. Можливо ще хтось порадить, бажано з контактами...
     
  2. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Подзвонила в реєстратуру на Пекарській. Сказали що він помер....нажаль... не знаю чи це не помилка...
     
  3. Барабашка

    Барабашка Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Так, це правда. Він загинув у квітні минулого року. Я також тепер у пошуку кардіолога.
     
  4. hothope

    hothope Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Можу порадити Очеретну Оксану. Вона, правда, в дитячій чорнобильській лікарні працює, але така, що ніколи не відмовить людині. Вона за фахом педіатр-кардіолог. У нашої старшої доці астму лікувала. Дуже приємна людина і знаючий лікар. Я до неї з різними питаннями зверталася, вона завжди допомагала. І що важливо, якщо не впевнена в діагнозі, то завжди радиться з колегами, і ніколи зайвого не призначає.
    Якщо потрібно, можу дати телефон.
     
  5. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: порадьте кардіолога

    А хтось має якісь відгуки про Наугольника Володимира Павловича, кардіологія у 8й лікарні?
    Дуже старенький доктор, потрапили по швидкій. В палаті пацієнти кажуть, що з лікарем нам повезло, але хотілося би відгуків збоку. А в неті - пусто...
     
  6. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    дивно трошки коли людина має один допис на форумі і в темі порадьте лікаря... Теж шукаю кардіолога - для хресної, цікавить ще де зробити кардіограму - наперід, чи по направленню вже лікаря робиться? і ще може зорієнтуєте в якому розміру подяку кардологу вимірюють? 50-100 грн чи там інші ціни?
     
  7. ZOSYA Bulyakova

    ZOSYA Bulyakova New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Дівчата! дуже хороший кардіолог і прекрасна людина - ПАВЛЮК Володимир Іванович.Він приймає в медінституті у відд.кардіології на 4 поверсі(здається). Мою бабцю повернув до нормального стану - були страшні перепади тиску після 2 інфарктів. Мені його радили самі працівники. Я задоволена.
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Приватний кабінет професора Іванів К.А..Кармелюка7/1.
     
  9. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Терміново потрібні координати ( буду дууууже вдячна!):
    Колупаєва Віталія Олександровича (заліз.лікарня) та Чушак Світлана Семенівна - поліклініка обласної лікарні на Некрасова.
    Допоможіть!
     
  10. Semicvetik

    Semicvetik New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Моїм батькам потрібна консультація хорошого кардіолога, мамі особливо, бо йде на операцію на наступний тиждень.Дайте, будь-ласка, номер телефону Колупаєва, може ще якихось добрих спеціалістів, які б прийняли нас, бо ми не львівські.Буду дуже вдячна!
     
  11. Nivea

    Nivea New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Професор Юрій Андрійович Іванів. Він приймає по вул. Кармелюка, 7/1 Тел. 2759207 прийом по запису, запис на 2-3 тиж. вперед, якщо терміново може прийняти скоріше. Він допоміг моєму батькові, в нього 2006 р. стався інфаркт міокарда, порадив хорошого лікаря на Кульпарківській, потім операція в Медінст. шунтування судин, також порадив лікаря. На сьогодні ми лікуємось в нього, проходимо консультації 2 - рази на рік. Перший прийом коштує приблизно 250 грн., а 2-гі прийоми по 100 грн.
     
  12. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Дівчата, дуже потрібна порада.
    Бабцю в п'ятницю поклали в лікарню - кардіоцентр на Кульпарківській. Їй в понедолк терміново мають робити операцію - встановлення електрокардіостимулятора.
    Виникло кілька запитань:
    1. Хтось чув/знає про молодого лікаря з того центру - Сергія Олександровича (прізвище Бурковський чи щось таке - мама не може точніше згадати)?
    2. Сам стимулятор нам порадили за 13 тис. грн. ставити (вибір був між 7, 13 і 26). Ці кошти вже оплатили. Сусідка по палаті каже, що лікарям додатково треба дати ще 3000 грн. Чесно кажучи, ми розраховували трохи на меншу суму. Як зараз з цінами на операції?
     
  13. Zolotynka

    Zolotynka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    sanches, я можу порадити, моїй мамі пару років тому ставили кардіостимулятор. Її лікарем був батько Сергія Олександровича - Бурковський-старший. Лікар від Бога! На жаль, рік тому він раптово помер (я аж плакала, чесно, такий він був хороший, і навіть не старий. Просто шок)...
    У Сергія Олександровича були з мамою раз на огляді, ніби так нічо. Він тепер замість батька оперує. Думаю, за рік уже достатньо набив руку, операція в принципі не складна.
    За вартість можу відписати в ПП.
     
  14. daisygirl

    daisygirl Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Порадьте будь ласка лікаря з кардіологічного центру, що на кульпарківській. Потрібно, щоб маму поклали в лікарню, але ми без скерування і львівської прописки.
     
  15. okmarta

    okmarta New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Тут уже десь був дорис про лыкаря з обласноъ оыкарны (медынститут) Лещука О.Б. Справді чудовий кардіолог. Мама уже поважного віку, зрозуміло, у неї проблеми з тиском, то піднімається до 200 /110 то падає до 110/50. З черговим нападом маму забрала "швидка" і, на наше щастя, чергував саме Олег Богданович. Уважний, чудовий лікар. Він підібрав мамі таблеки для нормалізації тиску, для серця. Зараз мама почувається добре. Так що, люди, є ще і у нас нормальні лікарі.
     
  16. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Цікавлять лікарі-кардіологи поліклініки на Виговського - потрібно зробити кардіограму, - чи добре там її роблять? чи варто деінде (куди?) звернутись?
    Дякую!
     
  17. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Дівчатка, вичитала в інтернеті, що з моєю проблемою треба до кардіолога. В чоловіка дуже високий холестерин тривалий час, порадьте до кого звернутись. Ну і збільшені показники печінки, до слова, чоловіку- 28 років...((
     
  18. vins

    vins New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    daisygirl написала "порадьте будь ласка лікаря з кардіологічного центру, що на кульпарківській. Потрібно, щоб маму поклали в лікарню, але мибез скерування"
    Телегин Евгений Михайлович, 1-я кардиология

    А на Выговского кардиограмму делают нормально, а вот кардиологи ихние не очень
     
  19. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Не факт, що потрібно. У мого хлопця та сама історія. Йому 29 років. Хоча високий холестерин протягом тривалого часу дійсно призводить до проблем з сердцем. Якби вашому хлопцю було б років 40, йому б призначили коронарографію - це спосіб перевірки судин, показує, наскільки сильно на них відклався холестерин. Ми були і в кардіолога (в Кардіоцентрі та в Параскеви). Доречі, і лікар з кардіоцентру і з Параскеви сказали, що в такому віці треба шукати причину високого холестерину. Сказали, що навіть спадковість, харчування та спосіб життя не можуть бути причиною такого високого рівня холестерину. Лікар з кардіоцентру звернув увагу на декілька показників в загальному аналізі крові і направив до імунолога.
     
  20. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Напишіть в кого ви були. Ну і ще, ви таки знайшли причину???