порадьте кардіолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Zolotynka, 19 Грудень 2010.

  1. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Я теж раджу Колупаєва. Я була в нього, моя родичка постійно до нього звертається (а в неї серйозний діагноз) - він і людина, і лікар прекрасний.
     
  2. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Закономірність помітив Роман Йосипович Романів (чи Романяк). Лікар він хороший, але говорити з ним важко - він весь час бігає,забуває що кому говорив. Лікар з Параскеви - Бабяк, теж звернув увагу на ці показники, навіть раніше за Романа Йосиповича. Бабяк відразу сказав, що в такому віці не може бути настілький високий холестерин, має бути ще якась причина. Але зробив не правильний висновок - відправив на аналіз на паразити, який нічого не дав. Хоча в Параскеви простійше, лікар дотошний і приділяє багато часу. Причину - шукаємо далі, є велика підозра на імунулогію.
     
  3. ALALA

    ALALA New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Доброго дня!
    Порадьте, будь ласка, де у Львові можна зробити ехо-діагностику серця, з профілактичною метою (порадив терапевт, без скерування). Ціна не дуже важлива, бажано без великих черг, з офіційною оплатою, з поясненням діагнозу.
     
  4. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    В Параскеви. мабуть. Але вони відразу ще купу аналізів назначають, як правило.
     
  5. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    в Кардіологічному центрі на Кульпарківській
    або в Медінституті
     
  6. muxeevrk

    muxeevrk New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Доброго дня!Моїй мамі потрібен дуже номер телефону хорошої лікарки Чушак Світлана Семенівна.Будьте ласкаві підкажіть номер.Дуже вдячний за допомогу.
     
  7. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    А підкажіть будь-ласка графік прийому Колупаєва В.О. І чи треба платити за прийом в касі чи йому особисто.
     
  8. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Мама лежить з інфарктом в нашому кардіоцентрі. Лікарі переконують на необхідності аортокоронарного шунтування після гострого періоду. Хто що про це чув, допоможіть порадою. Бо в неті багато загальної інформації, конкретних відгуків не можемо знайти. А в паніці навіть прізвище лікаря, що робив коронографію і переконував оперувати, не спитали...
     
  9. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    vchitelka як саме будуть робити? Повноцінна операція?

    ---------- Додано в 23:04 ---------- Попередній допис був написаний в 23:03 ----------

    на Чехова у воєнному госпіталі десь 140грн здається
     
  10. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Sherry Так, в плановому порядку через 20 днів. У нас, я так зрозуміла, її роблять найбільш травматичним методом із розрізом грудини і використанням штучного кровообігу (тобто, серце "відключають"). Транспортувати маму, яку вчора швидка боялася, чи довезе до лікарні, в інше місто несерйозно.
     
  11. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    А стентування не пропонують? Скільки мамі років?

    Спілкувалась з кардіологом як раз про інфаркт, бо знаю, що за закордлоном при інфаркті роблять стентування, а у мене зі знайомих нікому не робили і навіть не пропонували
     
  12. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

     
  13. sherry

    sherry Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Зрозуміло, дуже шкода що це сталося з вашою мамою( Не знаю чи тут знайдете відгуки про операцію, швидше пошукайте на рос. форумах.
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Раджу Сімекс-Соно, лікар Іванів, по запису,

    ---------- Додано в 12:19 ---------- Попередній допис був написаний в 12:17 ----------

    Дзвоніть в реєстратуру залізничної, там дадуть номер в його кабінет, він в різні дні по різному працює, оплата 80 чи 85 грн, йому в руки, але то офіційно така сума
     
  15. Kom

    Kom Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Моїй співробітницв таку робили в Києві, травматичну як Ви кажете. Розрізали грудину. Робили після інфаркту. Десь до місяця часу вже пройшло, ще троха слаба. Лежить в основному
     
  16. vchitelka

    vchitelka New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Найбльш травматична, малось на увазі, - із зупинкою серця і використання апарату штучного кровообігу, що має часто дуже негативні наслідки для мозку. У Києві роблять на працюючому серці. Але, чи я в тому шоці, чи що - знайти конкретну інформацію в неті не можу.
     
  17. Kom

    Kom Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Так, Ви праві. Операція на працюючому серці. Якраз вчора її провідували. Робили в охматдиті (Ємця). Хоч то дитяча лікарня, але там зараз є доросле відділення
     
  18. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Дівчата, може хтось чув щось, або лікувався в Беш Ігоря Михайловича на Кульпарківській? Буду вдячна за відгуки
     
  19. Bamburasyk

    Bamburasyk New Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Дівчатка скиньте будь-ласка телефончик Колупаєва В.О.
     
  20. роб.тел Колупаєва - 226-31-65

    Дуже хороший лікар, але щоб не витрачати зайвого часу, приходьте з кардіограмою - можете зробити і в залізничній лікарні, або в лікарні Шептицького - по ціні дешевше, і менше сидіти в черзі (це з власного досвіду :)

    Ехо серця та кардіограму можна зробити в Львівському кардіоцентрі на Кульпарківській з понеділка по пятницю з 9.00 по 15.00 - з собою мати направлення від сімейного лікаря, кардіолога чи іншого лікаря. Телефон в кардіоцентр - 238-33-43.