порадьте кардіолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Zolotynka, 19 Грудень 2010.

  1. Nery

    Nery Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Kom, я правильно зрозуміла - робили в охматдиті шунтування на працюючому серці?
    Якщо так, буду вдячна за контакти лікаря і орієнтовно якщо напишете, в скільки обійшлася операція. Бо батькові протрібно робити, кажуть у Франківську в приватній, але наскільки знаю, там зупиняють серце...
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Там завжди приймали дорослих, лиш не безкоштовно, як дітей
     
  3. Kom

    Kom Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Там зараз э окреме відділення конкретно для дорослих
     
  4. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: порадьте кардіолога

    Дівчата, порадьте куди звернутись. До мене на тиждень з провінціі приіде свекор. Хотіла б відправити його до хорошого кардіолога на консультацію, бажано так, щоб на місці можна було пройти всі обстеження.
     
  5. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Дівчата, де найкращий кардіологічний відділ? Знайомі кажуть, що на Кульпарківській. Хто був там?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Чоловік там спостерігається у лікаря Максим Галини, задоволений. Робив в кардіологічному різні обстеження, загалом все непогано, лиш невропатолог там підозрілий, тулив якісь дорогущі ліки які можна купити лиш в одної жінки.. короче шукав лопухів. Загалом лікаря-кардіолога можемо рекомендувати. Але черги в неї дооовгі, такшо якшо щось то приходити вранці.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. M_Talya

    M_Talya Active Member

    Порадьте де кваліфіковано роблять Ехо-кардіограму.
     
  8. Guapa

    Guapa Active Member

    Сімексоно, лікар Іванів Ю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. M_Talya

    M_Talya Active Member

    Дякую дуже
     
  10. Zabrodska

    Zabrodska New Member

    Історія про то, як я свого батька лікуватись водила:)
    Може кому знайома ситуація. В мене батькові 57 років (ще досить живчик), але свою проблему з тисками в упор не бачить! І такий гордий, я до лікарів не ходжу, бла-бла-бла. Я сама побачила, як він червоніє, взяла тискомір і виявила 180/120. Короче. Ні в які лікарні, центри і т.д. його не затащиш. І тут ідем по рідному Новому Львову, бац! мед.центр! Кажу: "Це знак! Давай зайдем, хоч попитаємося?!" Повпирався трохи та зайшли. Дівчинка молоденька сиділа на рецепшені, написано - лікар-кординатор. Треба їй написати лікар-оброблятор))) (пробачте за мою французьку) Вона так батькові по поличках все розклала, довела, пояснила, вмовила! Як хочеш назви. Шо значить людина зі сторони! Поміряла там тиск йому, так і був 180/110. Записалися ми там до кардіолога, на наступний день прийшли на прийом. Все класс, і ціни помірні, хоч і приват. Тепер батько регулярно п'є ліки, тиск тримається, а я спокійна! Центр "Ехокор" називається, лікар Олесь Богданович, а от як того лікаря-координатора звали і не запам'тяла... соромно...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  11. M_Talya

    M_Talya Active Member

    Чи стикався хтось з лікарем Кулик Любомиром Володимировичем.
    Порадьте хорошого кардіохірурга
     
  12. kira lv

    kira lv Member

    Дівчата, проблема у близького родича, після інфаркту лежить в кардіології на Кульпарківській. Зробили коронарографію, сказали треба робити операцію. Насторожує то, що після цього обстеження всім стовідсотково наголошують на операції і відразу кажуть суму 2-3тис дол. Консультуватись з іншими лікарями марно, вже то робили, вони одне на одного нічого казати не будуть. Знову ж знайомі розповідають про великий ризик смертності після такої операції , сидимо у розбитого корита і не знаємо що робити. Може хто стикався підкажіть.
     
  13. Nadiya

    Nadiya Well-Known Member

    Дівчата, порадьте. Хочемо мамі перевірити серце. То напевно треба консультацію лікаря і ЕХО-КГ? Де якісно роблять? Може Ехомед?

    Надіслано від мого Lenovo P780_ROW, використовуючи Tapatalk
     
  14. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Дівчата, мужчина 47 років лежить на Кульпарківській після інфаркту.
    Кажуть, потрібно робити корональне шунтуваня.
    Хто стикався з такою проблемою-відгукніться!
    Робити тут у Львові чи краще до Києва?
    Можливо, проконсультувати з іншими кардіологами?
    Дайте кого, куди й що робити?
    З повагою.
     
  15. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Моєму чоловікові робили стентування. ЦЕ під рентгеном розкривають заблоковану судину і ставлять стент - сіточку, яка не дозволяє їй закритися назад. Операція фактично безкровна і вважається альтернативою шунтуванню. Але все ще залежить від обсягів ураження. Робили в інфарктному на Топольній. Я задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Скільки пройшло часу після операції? Є побічні ефекти, скарги?
    Дякую!
     
  17. Iryxaaaaa

    Iryxaaaaa New Member

    і як? ви до низ звертались? хороші лікарі?
     
  18. Wildcat

    Wildcat Well-Known Member

    якщо знаєте підкажіть будь ласка графік прийму і де саме приймає... Буду дуже вдячна!
     
  19. Ludmilola

    Ludmilola миється в бані

    Кому потрібен толковий лікар, то Олесь Богданович, приймає в медичному центрі Ехокор, тепер тільки в нього буду консультуватись. Підібрав мені ліки, в поліклініці в тих чергах насиділась, находилась, безтолку. Дуже порядний, не призначав зразу купу ліків, задавав багато питань, шукав причину і лише тоді призначив. Була другий раз в нього, трошки скоригував лікування. Рекомендую!
     
  20. Diana

    Diana мрійниця

    хто порадить лікаря кардіолога - ревматолога у Львові. Дуже треба