порадьте кардіолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Zolotynka, 19 Грудень 2010.

  1. Milli

    Milli Well-Known Member

    Він приймає в меді?
     
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В Охматдиті.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  3. siriuska

    siriuska Member

    Куриляк приймає в поліклініці охматдиту по запису
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Yroslava

    Yroslava Active Member

    В Параскеви, а раніше працював в Крдіоцентрі на Кульпарківській. Але Вам не обов'язково йти до нього на консультацію - Ви можете зробити в Параскеви ЕХО, а з аналізами йти до будь-якого іншого спеціаліста.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Mariya Martyn

    Mariya Martyn New Member

    Можу порадити Грабовсього Назара Зеновійовича, працює кардіохірургом в кардіоцентрі на Кульпарківській.
    Дуже хороший доктор, не зажраний, як більшість і дуже уважний.
    Нашу бабцю з того світу витяг.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Можливо є в когось відгуки про Акер Анастасію Володимирівну? Вона примає в Кардіоцентрі на Кульпарківській і в приватному кабінеті «Ритм». Зовсім молоденька, тому хочу пересвідчитись в її компетентності.
     
  7. Liliya Shukh

    Liliya Shukh Member

    можливо хтось має номер телефону Авраменко І.Ю.?
    а то мене на Лисенка всі відсилають одні до других((( з поліклініки в лікарню, то на каферду і ніхто не дає номеру
     
  8. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Чи вартує звертатись в ехокор, ритм або параскеви до кардіолога?
     
  9. FernFlower

    FernFlower New Member

    Раджу лікаря Колупаєва Віталія Олександровича (залізнична). Лікар розуміється на показниках і дуже толково трактує кардіограму, ехо серця, ... . Доступно все пояснює, приділяє достатньо уваги пацієнту (приділив чоловікові понад півгодини). Уважний і приємний як людина.
     
  10. Barambulechka

    Barambulechka New Member

    Порадьте кардіолога. Без вагомих причин сильне серцебиття і тиск піднімається. Не розумію чому (((( Може в когось таке було... Блін, молода ще, а вже проблеми ((((( Це лікується? Пів року тому робила ЕХО, то все було добре... сказав лікар лише, що тонкі судини, а так все ок, і тут така ситуація
     
  11. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Власюк Жанна Георгіївна-приймає на Чупринки 5 МКЛ
     
  12. Barambulechka

    Barambulechka New Member

    А якщо я з області, то прийме?
     
  13. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Думаю прийме-вона зороший лікар і людина добра)))
     
  14. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Щодо Власюк - погоджуюся, дуже знаюча, уважна і доброзичлива. Професіонал.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    Шарапова Ірина Михайлівна
    кардіоцентр,від.ЕФОС
    До речі, ехо не завжди є показником справного стану серця, є речі які лише показує кардіограма і толковий кардіолог може їх прочитати. Сама тиждень назад в тому переконалася, як в її компетентності так і в швидкості прийняття екстренних рішень.
     
  16. Kom

    Kom Member

    Хто лікувався в кардіолога Антонової в інфарктному відділенні на Топольній? Може в когось є відгуки?
    Нам вона дуже подобається, але хотіла б ще чиюсь думку почути...
     
  17. Kom

    Kom Member

    Сама питала, сама і відповім!!! Надзвичайно кваліфікований лікар і хороша людина кардіолог з лікарні на Топольній з інфарктного відділення Антонова Тетяна Георгіївна!!! Раджу однозначно!!!
     
  18. tuti

    tuti Well-Known Member

    Добрий день, а маєте іі контакти?
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Дівчата, хто має координати толкових лікарів з Кардіоцентру на Кульпарківській - скиньте в пп, будь ласка .
     
  20. Mixa

    Mixa Member

    Контактного телефону немає, але свекра вже років 10 лікує Романів Роман Йосипович, хороший спеціаліст.