Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    В шпиталі Шептицького, бідя цирку, є гінеколог, монахиня сестра Іренея, в неї огляд, забір аналізів проходить абсолютно безболісно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. lamozavrik

    lamozavrik New Member

    Мені в Медіс сподобалась лікар гінеколог. Розписала лікування і тепер мене нічого не турбує. А то після лікування у інших докторів молочниця завжди поверталась, я вже боялась в хронічне перейде. А зараз вже другий місяць все гуд.
     
  3. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Не бачу змісту для ведення вагітності іти в приватну клініку . Зі старшою стояла на обліку по блату на Виговського , з середущою в центрі здоров'я жінки , а з третьою по місцю проживання . Я вам скажу так , поміряти тиск, поміряти об'єми , зважити , і ін , дільничого гінеколога достатньо . В разі якоїсь проблеми все рівно звертатиметеся до іншого лікаря . Так я при загрозі зверталася на Русових і там де лежала .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. О, я вже Ваш відгук читала сьогодні на Кідстафі ( правда швидко адміни зреагували і видалили), як Ви встигаєте на всіх форумах реєструватися і строчити про свій заклад?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. PandaBest

    PandaBest New Member

    Доброго дня усім ! дуже мало відгуків про Радецьку Ларису Миколаївну ( в Параскеві на Сихові зараз працює) ? можливо хтось знає чи вона хороший спеціаліст? перша вагітність , якось би хотілось потрапити в надійні руки ! дякую велике
     
  6. Breathe

    Breathe Member

    Стою у неї на обліку (1 триместр), теж перша вагітність. Лікар мені подобається. Привітна, приємна. Наче лишнім не напрягає, непотрібних вітамінів не призначає (хіба фолієва до 12-го, але я і так її пила). Мазок брала обережно, після перепитувала чи все ок. Зрештою по аналізам все у нас добре, тому важко реально оцінювати кваліфікацію лікаря - сподіваюсь і не знадобиться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Я в Радецької лікуюся, дуже задоволена результатом і ставленням. Уважна, кваліфікована, не призначає зайвого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Sundar

    Sundar New Member

    Дівчатка, хочу піти на звичайний огляд до гінеколога. Бажано до жінки. Читаю і не можу визначитись. Кого порадите? І орієнтовні ціни? Дякую:girl_flirt:
     
  9. AnyaGanna

    AnyaGanna New Member

    Дівчатка прошу порадьте хорошого, толкового лікаря гінеколога, який би допоміг з безпліддям!!!!!
     
  10. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Філіпюк,Верніковський
     
  11. StasjaZ

    StasjaZ Member

    Хороша клініка Паренс на Щирецькій, яка якраз займається цим.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Kom

    Kom Member

    Шидлик на Топольній

    Отправлено с моего Lenovo P70-A через Tapatalk
     
  13. magic

    magic Well-Known Member

    а маєте номер телеофну моб чи звичайний - як записатися на прийом?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  14. magic

    magic Well-Known Member

    можете дати його контакти для запису в приватний кабінет? дякую.
     
  15. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    @magic нажаль не зберегла.((
    Якщо вам вдасться отримати його номер, скиньте мені будь-ласка в пп.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Marun

    Marun New Member

    привіт, можете будь ласка кинути номер лікаря Слободи в приват, дякую)
     
  17. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Дівчата, хто консультується в 4-ій Сихівській поліклініці, скажіть ваші враження від гінекологів Пурпура Р.Й. та Мельник А.Є.
    По нашій адресі Пурпура, але зараз її заміняють. Не знаю, чи чекати чи йти вже..
     
  18. Mushenia

    Mushenia Active Member

    Як людина досить приємна, спокійна, постійно з посмішкою (аж трохи насторожує), але як спеціаліст не знаю.
    Була в неї на прийомі пару разів, на рахунок грошей навіть не натякала.
    Для мене потрібний такий лікар, щоб я могла довіритись на 100%, про неї не можу цього сказати.. сама ще думаю чи шукати когось іншого..щось мені з цим не дуже щастить(
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я ходжу до Пурпури Р.Й, але в Альтернативу. Лікувалася в неї до вагітності, консультувалася при потребі під час вагітності. На обліку стояла в поліклініці по місцю проживання. Я нею дуже задоволена, завжди привітна, все пояснює, зайвого не призначає.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Angelania

    Angelania New Member

    Привіт всім. Я вперше тут. Але теж раджу клініку Перенс. Зараз сама там лікуюся...