Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Городинчук Зореслава Богданівна. Ще тут є ціла гілка присвячена вагітності, там багато відгуків і про Городинчук і про інших спеціалістів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Anahana

    Anahana New Member

    Доброго вечора. Порадьте будь ласка, чи хтось чув за "Клініку Біляка " в Ужгороді, і за лапороскопію, чи хороші в них лікарі??
     
  3. Lesays

    Lesays New Member

    Попробуйте поискать на этом сайте - Sections
    Там можно и подробную информацию о враче посмотреть, и отзывы почитать
     
  4. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Порадьте хорошого гінеколога в 2 поліклініці на Симоненка. І ще підкажіть чи реально взяти талон не до свого дільничного гінеколога . Ще роздумую над клінікою "Істина": чи варто іти до Онишкевича О.Є? Є ендокринні порушення, тому хотілося б потрапити до хорошого спеціаліста. Чи то краще гінеколога-ендокринолога шукати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    А скільки ви ,,дякуєте,, лікарю? Іду в Сихівську поліклініку до Пурпури і не знаю як це має виглядати. Раніше ходила в Центр здоров'я жінки, то там вартість озвучували.
     
  6. DarinaPetriv

    DarinaPetriv мама-блогер

    Однозначно Склярова Валентина Олександрівна (приймає на Русових, в поліклініці) - це її профіль, власне; напишіть в приват - дам її мобільний, якщо треба!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Siania

    Siania Love Life

    Це безкоштовно :) Я коли вставала на облік, дала шоколадку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Nataron

    Nataron New Member

    Порадили мені славнозвісну Зореславу Городенчук. Прийшла на прийом, вже знаючи, які у мене є проблеми, хотіла почути консультацію і звичайно на огляд, так от огляд в її розумінні - це взяти один мазок, огляд тривав 1 хвилину, всі хто був у гінеколога, знають, що таке нормальний огляд, коли лікар прощупує пальцями і визначає стан шийки матки, так от загалом я була у неї 8 хвилин, 7 з них тривала розмова, а за огляд 1 хвилину я заплатила 350 гривень. Далі вона почала питати мене чому я не виходжу заміж і навіщо я взагалі займаюсь сексом, якщо не планую зараз вагітніти. Кожен нормальний гінеколог Вам скаже, що секс з єдиним, коханим партнером корисний для здоров'я жінки. Вона напевно цього не знає... Вона почала мене вчити моральних норм, сказала, що якби я була її дочкою, вона б заборонила мені спати з чоловіком без шлюбу, в питаннях сучасної контрацепції абсолютно не розбирається, порадила мені календарний метод, вже 4 мої подруги мають чудових але незапланованих діток від цього методу. Якщо Ви хочете відчути себе на прийомі в психоаналітика чи в священника, а не в компетентного лікаря, і викинути за 8 хвилин 350 гривень, то Вам сюди!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    Останнє редагування: 16 Травень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  10. Nataron

    Nataron New Member

    Я зразу їй сказала, що в мене нерегулярний цикл, а календарний метод для нерегулярного циклу не підходить, тому що вирахувати дні овуляції неможливо. Я знаю які це ризики і сказала їй що свідомо готова йти на ці ризики задля того, щоб не завагітніти в найближчі 5 років, але вона не розбирається і не орієнтується в цих методах, щоб порадити а кожен гінеколог має знати методи і хороші і погані, всі, це її робота
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  11. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Дівчата, може хто мав подібну проблему і зможе порадити гінеколога, який спеціалізується на даній проблемі.
    Отже, і до вагітності були проблеми, і зараз, те ж саме. Маю цикл 40-50 днів. Треба гінеколог, який спеціалізуєтсья на гормонах, який не буде аж зразу прописувати ОК для корегування, а допоможе саме налагодити цикл. Цей гормональний дизбаланс ще й на емоційний стан дуже впливає((
    також не хочеться йти до лікаря без аналізів, щоб лишній раз не їздити. Хтось здавав з таким циклом гормони? у які дні з таким довгим циклом здавати гормони другої фази? (овуляцію не відчуваю. Скоріш за все, її нема)
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А чому вважаєте довгий цикл проблемою? Я не придираюсь, в жодному випадку))) Просто в мене теж довгий цикл все життя. Я колись, десь в районі 25 років, намагалась ходити по лікарях. Вже всього не пам'ятаю. Але одна стара лікарка сказала, що для деяких жінок довгий цикл є нормою. Гормони мені відмовилась виписувати(на відміну від усіх інших), виписала якусь травичку і вітамін Е в другій фазі. Сказала, як будуть проблеми з зачаттям, тоді вже мастити собі голову. А на емоційний стан впливає будь-який цикл, і короткий, і нормальний))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Бо мій довгий цикл - це СПКЯ, ановуліторні цикли, понижений естроген і тд. Як наслідки - кровотечі. Потім безпліддя як діагноз. Принаймі так було до вагітності. Якийсь момент часу змогла то привести до ладу гомеопатичними препаратами під наглядом лікаря, але не у Львові.
    Не хочу знову все запустити. Бо цикл може бути довгим - так. В мене, фактично, був відсутній цикл як таковий. Що там зараз - не знаю.
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    А скільки часу після пологів минуло? В мене десь рік качелі були і з дуже сильними виділеннями.
     
  15. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Рік
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    В мене після пологів цикл дуже скоротився. Пройшло три роки і цикл тільки почав повертатися в норму.
     
  17. olelasa

    olelasa New Member

    Якщо хочете лікування травами, гомеопатією і тому подібним- то до Гельнер Н.В.(це з власного досвіду).
     
  18. HrabowaH

    HrabowaH Well-Known Member

    Кучка Ірина Ярославівна. Хороший)) Вже 3 роки її відвідую. Реально взяти не до свого. Просто вводите в електронну систему адресу іншу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    А хтось був у Коханович Олесі Іванівни на Русових? Як вона?