Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Ооо,СПКЯ, моя тема :girl_sad: Ви пробували низьковуглеводну дієту? саме вона+інозітол мені внормовує цикл краще будь-яких гормонів. У Львові тільки зараз лікарі починають міняти підходи до лікування полікістозу і перестають приписувати гормони всім під ряд. Мені в цьому плані дуже подобається підхід Слободи В.О. Хоча харчування і інозітол то результат мого самостійного вивчення проблеми і методів лікування в більш розвинених країнах.
    Поділіться,Якщо не секрет,Ви з СПКЯ завагітніли самостійно?
     
  2. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    а Слобода як то лікує? Думаю, щоб не йти до лікаря з пустими руками, то треба здати гормони першої фази хоча б (бо наступну першу фазу можна півроку чекати)
     
  3. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Ніколи не ходила до лікаря з готовими аналізами. Іду з попередніми аналізами,а нові роблю вже за призначенням.
    В Слободи просто підхід "не запічкати ліками".
     
  4. Lira s

    Lira s New Member

    У мене фіброми матки. Порадьте хорошого спеціаліста ( в якій клініці) по обстеженню та лікуванню.
     
  5. Tagonga

    Tagonga New Member

    Дівчата, доброго дня. Хто нещодавно був в Слободи - напишіть, плз, ціни на огляд і УЗД в ПП, а то записатися - записалася, а спитати забула.... Тепер думаю скільки то із собою брати... Наперед вдячна!
     
  6. dreameffy

    dreameffy New Member

    Дайте будь ласка координати кабінету, де Слобода приймає (телефон, адресу або хоча б назву) або його номер. Дякую.
     
  7. artariya

    artariya Member

    Привіт! Підкажіть, будь ласка, чи займається Філіп"юк питанням безпліддя.
    І як до нього потрапити, за попереднім записом, чи жива черга?
     
  8. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Дзвоніть йому , він скаже коли приходити . Прийдете , а тоді стаєте в живу чергу .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, хтось знає в який час Куніц приймає на Топольній в поліклініці?
     
  10. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Була якось в неї, здаєтьсяв 15-й годині. Але вона приймає по запису.
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Вона якось через день, без запису теж можна, я була. Але не пригадую по парних вона там чи по непарних.
     
  12. sharlott

    sharlott New Member

    Привіт, підкажіть до кого краще піти з питання акне. Хочу пройти обстеження на гормони і тд.., хотілось би лікаря з досвідом лікування в цьому
     
  13. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Хто був в Галевич Галини Богланівни? Приймає на Хімічній.
     
  14. Katee

    Katee Active Member

    Можна і по запису, але чекати все одно доведеться - у нього завжди під кабінетом багато людей.
     
  15. Lorrina

    Lorrina New Member

    Дівчата, може, хтось був у гінеколога Радецької Лариси (центр св.Параскеви)? Які відгуки про неї?
     
  16. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Стою у неї на обліку. Мені лікар підходить. Приємна, уважна, обережна при огляді. На УЗД все пояснює. Лишнього не виписує, але і потреби зараз у цьому нема - вагітність проходить добре. Як веде себе при якихось ускладненнях не знаю - і сподіваюсь не доведеться.
    Приймає і на Сихові, і на Заводській.
     
  17. Vitam

    Vitam New Member

    Дуже хороший гінеколог Довгань Олеся Євгенівна....приймає в Обласній поліклініці біля Медінституту....ходжу вже до неї десь 5 років і багато моїх знайомих
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    А може, хтось дитячого гінеколога порадить?
     
  19. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Бобрик на Орлика. Дуже толкова і має добрий підхід.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Arika

    Arika Well-Known Member

    Поставили на УЗД діагноз "поліп ендометрію" під питанням, потрібно ще раз на УЗД пепепровірити (туди, де ходила перший рах іти не хочу). Куди порадите піти і до кого з даною проблемою? Хто в кого лікував таке? Бажано щоб і УЗД зробити і в лікаря прокунсультуватися за один раз. Буду вдячна за будь-які поради.
    Ще скажіть хтось з такою проблемою лікувався в Бісяріна???