Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Слобода консультує лише питання вагітності, чи інші хвороби теж?
     
  2. AnEye

    AnEye Member

    Привіт, дівчата! Недавно була на прийомі в Павлів Наталії Омельянівни, гінеколог приймає на русових і на Сихові приватно. Я була на Сихові, бо стояти в чергах, а потім бац-бац і бо часу нема, то ідіть шось там в аптеку купіть, бо нема чим пацювати, то не для мене.
    Словом, я вражена! Така привітна і добра жінка, я ще на такій розгорнутій консультації не була, все так докладно пояснила, відповіла на мільйон моїх запитань (а я мало не вмію питати))). Атмосфера хороша, не думала що візт до гінеколога може бути приємним, це для мене завжди було випробуванням. Однозначно раджу
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. YuliyaKraus

    YuliyaKraus Member

    Хто знає хорошого гінеколога-онколога у Львові?
     
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Володько Наталя Володимирівна можу радити повністю - приймає на Єфремова.В онкополіклініці і приватно десь. Ще з Гашека лікарні -Бохонько Наталю нам радили .

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Будь ласка дайте мені контакти та адресу Слободи Володимира на Чорновола!дуже дякую
     
    Останнє редагування модератором: 29 Липень 2018
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
  6. Krisstin

    Krisstin New Member

    Дівчатка порадьте хорошого гінеколога. Попрошу контакти в ПП і при можливості ціни. Дякую!
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Слобода - класний маркетолог. :girl_haha:
    Якщо він при цьому такий же класний лікар, буду вважати, що це компенсує його вправляння на пацієнтках, як психолога.
    Наразі в сухому залишку направлення на нове коло пекла аналізів та обстежень, бо, з його слів, все призначене попереднім лікарем дуже мало відношення має до моєї гіпотетичної проблематики (яку аналізи, призначені попереднім лікарем не підтвердили).
    В мене скоро не залишиться крові, а працівники лабораторії вже починають вітатися в транспорті :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:.
    Навіть мазок не взявся коментувати, бо з його слів, не може відповідати за якість дослідження, проведеного не ним.
    Я мовчу, що то все не малі гроші.
    Ну що ж, поживем - побачим.

    Звичайно, що рівень спілкування кардинально відрізняється в кращу сторону від лікаря з держзакладу, до якої я потрапила перед тим.
    Ну і великий плюс для мене - пунктуальність.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Дівчата, чи можете порадити адекватного гінеколога в 5й поліклініці на Виговського, для реальної консультації ,не для галочки)
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    @Zolotse, в тому плані Корпан нормальна була.
     
  10. Anastasiya U

    Anastasiya U New Member

    Всім привіт. Хотіла проконсультуватись і перевірити стан свого жіночого здоров'я і по відгуках записалась до Слобода В.О. Ділюсь своїм досвідом.

    Один з аналізів, які він взяв, виявив статеву інфекцію. Я здивувалась, адже партнер один постійний і такий мій давніший аналіз на ІПСШ був чистий. Спитала як таке може бути, на що лікар відповів, що за інші клініки/лабораторії не ручається, і якщо «його» лабораторія, якій він довіряє, виявила інфекцію, значить вона є. Спитав, чи будем лікувати. Я відповіла, що раз він точно довіряє своїй лабораторії і та інфекція точно є – мені нікуди діватись, треба лікувати. Написав схему лікування, виявилось на лист А4 з двох боків зі списком ліків на пару місяців, окремо за це призначення взяв 500 грн і я пішла додому.

    Вдома вирішила перевірити діагноз і лікування, знайшла інформацію, що ця статева інфекція часто:
    - або популярний комерційний діагноз, тобто недобросовісні лікарі можуть «знаходити» її, щоб лікувати за гроші.
    - або поспішний, чи некомпетентний діагноз – не завжди можна отак призначати обширне лікування тільки по одному аналізу, треба підтвердити ще одним аналізом і різними способами.
    - навіть якщо ця інфекція дійсно підтверджується, закордоном вона лікується одним антибіотиком, а не такою схемою з цілим набором ліків, що шкідливо для організму.

    Тому, рекомендували перездати аналіз (таким самим методом, був ПЛР) у іншій лабораторії, а також ще декілька аналізів – кров на антитіла (IgM та IgG) до тієї інфекції.

    Перездала. У другій лабораторії (Унілаб) ані ПЛР, ані кров не показали тієї інфекції. Через деякий час знову перездала ПЛР вже у третій лабораторії (Синево), знову – немає.


    Також насторожувало, що він був не проти лікувати шийку матки без справжньої потреби і показань.*

    --------------------------------------------------------------------------------
    Користуючись нагодою, залишу трохи досвіду про:

    Гуняк Л.Д.
    (була в Інтерсоно).
    - призначала також зайві аналізи та обстеження (одна трата часу, крові, та грошей).
    - не проти лікувати шийку матки без справжньої потреби і показань.* радує, що хоч пропонувала це робити після вагітності.
    - ставила діагноз тільки по УЗД (Синдром полікістозних яєчників (СПКЯ) тільки по УЗД ознаках не ставиться).
    - пропонувала лікувати вірус папіломи людини.**

    Рябініна О.Ю. (була в Ново)
    - пропонувала лікувати шийку матки без справжньої потреби і показань.*
    - пропонувала лікувати вірус папіломи людини.**

    --------------------------------------------------------------------------------
    еструктивно втручатися до шийки матки, наголошую, без справжньої потреби і без справжніх показань не треба, а жінкам, які ще не народжували, тим більше.
    І таким не зовсім ефективним радіохвильовим методом, як всі пропонували.


    **Вірус папіломи людини не лікується. Ні популярним Алокін-Альфа, ні всякими іншими противірусними препаратами/схемами.

    Цей вірус дуже поширений і завдяки імунній системі переважно самостійно забирається з організму до двох років, чи пригнічується до рівня, який аналізи не розпізнають; дослідження тривають.

    Паралельно він може наробити неприємностей у вигляді плями на шийці матки, чи папілом, залежно від типу. Лікарі можуть косметично усунути прояви як то папіломи, якщо вони заважають жити повноцінним життям, чи естетично неприємні.

    Потрібно вести здоровий спосіб життя та проходити планові огляди, здавати ПАП-тест (на цитологію) раз у 1-3 роки залежно від індивідуальної ситуації.
     
    Останнє редагування: 7 Серпень 2018
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. toproxannua

    toproxannua New Member

    Дівчата, привіт! А можна й мені контакти Слободи у ПП? Дуже дякую.
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    тут мушу вступитись. бо прийшла до нього від гінеколога, яка сказала, що у мене "там" жахлива ерозія. Він зробив кольпоскопію і пояснив, що це постродова ерозія, яку лікувати не треба
     
  13. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В моєму випадку це виглядало так (після кольпоскопії) :
    - О, ось тут маємо ерозію, зараз хороший не травматичний спосіб лікування радіохвилями....і т. п.
    - А можна і не лікувати, правильно?
    - Ммм... Так, можна не лікувати.
    - Ну то будемо спостерігати)
    Тобто є ж індивідуальний підхід)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Anastasiya U

    Anastasiya U New Member

    значить, супер, якщо правильно розпізнав і ви довіряєте.

    я написала про свій досвід для загальної інформації. підкреслила спеціально навіть. тому, що всі ситуації індивідуальні. у моєму випадку на лікування справжньої потреби і показань не було (і часто у багатьох їх так само нема, а пропонують зразу лікувати, можна почати із спостерігання, а не зразу втручатися). а могла ж погодитись, втручання - це не без ризиків. у когось натомість може бути реальна потреба (!). головне знайти хорошого сучасного спеціаліста, щоб могти довіряти; у наших реаліях – і самому шось знати, щоб розуміти про що йде мова.

    суть мого досвіду також у тому, що потрібно включати мислення, питати, взнавати, а не бути наляканим, засліпленим і одразу на все погоджуватись, бо лікар так каже; якщо пропонують серйозніше лікування, чи втручання, краще 7 раз відміряти, а один раз відрізати.
     
    Останнє редагування: 3 Вересень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    може, коли я в нього була, а то десь 5 років тому, він ще просто не займався лікування))) бо взагалі ніц не пропонував
    100 % згодна
     
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Моя ситуація теж десь + - 5 р. тому була)
    Ну і правильно: треба думати і фільтрувати рекомендації лікаря. Бо ж могла і не знати про опцію "спостерігати".
     
  17. byzia

    byzia New Member

    Дівчата,хто був на прийомі у Мартина ?приймає на русових? скажіть там жива черга?чи потрібно записуватись на прийом?
    і скажіть будь ласка скільки він бере за консультацію ?
     
  18. Zhannaht

    Zhannaht New Member

    Доброго дня! Дівчата надішліть мені контакти лікаря Слобода В.О. та ціни? Наперед дякую!!!
     
  19. Karmakama

    Karmakama New Member

    Доброго дня!хто має телефон Сливки Наталії Ігорівної, що на Русових, скиньте в ПП будь-ласка!!!!
     
  20. via

    via Active Member

    Слобода робить узд і консультує?