Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Mixa

    Mixa Member

    Була давно, але приймав в порядку живої черги. Але точно завжди є ті хто по запису.
     
  2. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    так
    --- дописи об"єднано, 10 Жовтень 2018 ---
    лікування чи супровід вагітності?
     
  3. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    І те і друге. Зараз вже більше супровід вагітності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Tatty

    Tatty миється в бані

    Дівчата, у кого є номер телефону Слободи? Я була у нього на огляді, але номер телефону неправильно записала і тепер, щоб записатись, треба їхати до інституту, а в мене з вільним часом біда. Надішліть, будь ласка, хто має.
     
  5. Yaponika

    Yaponika New Member

    Привіт, дівчата!! Поділіться, будь ласка, контактами Слободи, і що там по цінах у нього
     
  6. Ptasa

    Ptasa Member

    Вітаю, дівчата! Я вже тут на сайті запитувала але... :girl_sad: Може хтось знає хорошого гінеколога на Рапопорта 8 в поліклініці? Хтось знає?0:girl_flirt:
     
  7. Taska

    Taska Well-Known Member

    привіт) маю таке питання - чи можу я змінити дільничого гінеколога якщо він мені не подобається? хтось мав подібний досвід?
     
  8. Mixa

    Mixa Member

    Так, звичайно - маєте повне право самі обрати кого хочете. Здається, треба написати заяву на ім'я головного лікаря
     
  9. byzia

    byzia New Member

    Привіт)
    Хтось був на прийомі в Інни Кричинської? поділіться будь ласка відгуком,чи варто до неї іти...
     
  10. Nata lwow

    Nata lwow New Member

    Зверніться до Мартин Тарас на Русових, зав відділеням. Мені прижигав ттт пройшло багато років вже все добре. Лікар від Бога
     
  11. Lizosoma

    Lizosoma New Member

    Дівчатка, доброго дня всім.
    Підскажіть контакти Слободи будьласочка!
     
  12. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    так
     
  13. Amrita

    Amrita Member

    І мені якщо можна теж киньте в приват
     
  14. roziava

    roziava New Member

    Напишіть, будь ласка, контакти Слободи.
     
  15. Marsian

    Marsian New Member

    порекомендуйте лікаря ; що добре спеціалізується на ерозії
     
  16. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Привіт, дівчата! Напишіть, будь-ласка, в ПП кантакти Слободи В.О. і зорінтуйте по цінах.
     
  17. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    ціни у нього високі(( або це я необізнана в цінах. Була у нього два роки тому, то відвалила немалу суму, за огляд + аналізи + назначив лікування (за це він теж брав гроші)

    Може хтось був у нього не так давно, то будь ласка напишіть мені в приват, які зараз у ньго +- ціни. Бо дуже треба до лікаря, а його хвалять тут найбільше
     
    Останнє редагування: 6 Лютий 2019
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    я
    б навпаки, сказала, що ціни у нього помірні (узд органів малого тазу 350 грн).
    За консультацію я платила лише раз, теж 350 грн, коли він збирав анамнез, дивився всі аналізи, думав, призначав додаткові.
    Потім коли прийшла на узд + мала з собою готові результати призначених аналізів, гроші взяв тільки за узд.
    (Хоча пояснив, що значать результати і прокоментував свою думку стосовно можливої схеми лікування, зазначивши при цьому, що я можу нічого не робити, і просто спостерігати за ситуацією, бо може бути таке, що організм сам себе відрегулює (моє питання було не смертельне і багато в чому коригувалося способом життя)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    а ви давно у нього були?? Я тоді, 2 роки тому, за аналізи та огляд кольпоскопічний + назначення лікування заплатила 1200 грн. Звичайного огляду з дзеркалом не було. Як на мене роки тому це було недешево.
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Влітку кілька разів, в грудні і в кінці січня 2019 року.
    --- дописи об"єднано, 6 Лютий 2019 ---
    абсолютно з Вами згідна.
    Найдорожче, що я платила в нього за візит - 700 грн (було УЗД і консультація).

    Саме такий набір обстежень, як Ви написали (+ огляд в дзеркалах), я робила восени в Альтернативі (бо Слобода був у відпустці в той період, який мені по циклу пасував), то точно заплатила менше.
     
    Останнє редагування: 6 Лютий 2019