Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
 1. veroni4ka

  veroni4ka Well-Known Member

  Мала записатись на УЗД до Слободи, то по телефону сказав що можливо буде приймати після 12.06. Так і не зрозуміла, чи то він у відпустці, чи змінив місце роботи. Якось розмито відповів, чи то я неправильно зрозуміла :girl_mad:
   
 2. rose

  rose Member

  Дівчатка, хто лікував дисплазію, порадьте, будь-ласка, гінеколога!
   
 3. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  Порадьте хорошого гінеколога для звичайного, але якісного, уважного медичного огляду. Бажано не дуже дорогого, бо приватні люблять шукати те, чого нема, щоб побільше грошей здерти і не хамовитого, який любить капати на мозок. Дуже розкручених теж не радьте, бо не люблю отой конвеєр, коли лікар навіть не вникає уважно в ситуацію, а робить огляд як небудь і призначає якісь непотрібні ліки без жодних аналізів, та ще й давати контакти медпредставників в яких треба то купити, бо у нього довга черга з конвертами і треба встигнути у всіх гроші взяти. Колись ходила до Філіпюка, він звісно дуже ввічливий, але конвеєр у нього страшний, він став неуважний і через це в ньому розчарувалася.
  Коротше кажучи нормального хорошого лікаря порадьте) Пишіть будь ласка прізвище та контакти, можна в пп. Буду вдячна за поради)
   
  Останнє редагування: 12 Червень 2019
  • Подобається Подобається x 1
 4. shemely

  shemely Member

  Гармадій Зоряна, приймає в Параскеви.Дуже норм,як для мене. Ще ніби раніше на Медової Печери працювала, але я туди до неї не ходила
   
  • Подобається Подобається x 1
 5. Apelsynka

  Apelsynka Well-Known Member

  Дякую
  Наразі збираю контакти, а там буду думати)
  Ще читала тут про с.Іринею з шпиталю Шептицького, чи хтось ще в неї був? Чула про цей шпиталь хороші відгуки, але про інших спеціалістів. За гінеколога не чула. І як до речі там з оплатою? Десь читала, що це як благодійний внесок іде, а як і де його платити? Підкажіть ще це, хто знає.
   
  • Подобається Подобається x 2
 6. jorikborik

  jorikborik New Member

  Чи хтось був в Медведєвої ? мало відгуків . Порадьте щось
   
 7. Terezochka

  Terezochka New Member

  Хто знає коли приймає Бех Світлана(які дні)?Дякую!
   
 8. OksyTh

  OksyTh Member

  В сестри Іринеї я була кілька разів. Мені здалась хорошим спеціалістом і дуже приємно, уважна людина. Тоді треба було з своїм набором для огляду приходити + благодійний внесок треба оплатити в реєстраторі, вони, правда, самі кажуть кільки це має бути - чи 100 чи 150 грн. було.
   
  • мімімі мімімі x 1
 9. RozaM

  RozaM Member

  Порадьте, до кого б звернутися, може хтось мав подібні проблеми. Бо перечитала трохи тему і гублюся...
  За чуть більше ніж 4 роки незахищеного, але і нерегулярного статевого життя - один викидень на ранньому терміні три роки тому. Більше вагітність не наступала. Місячні колись були 5 днів, тепер скоротились до 2х (два останні рази). Рік тому на УЗД в Клініці матері і дитини сказали, що дуже малий фолікулярний запас. Вік 35 років.
  Дуже хочу потрапити до толкового, уважного лікаря. Якщо можна - відразу контакти.
  Наперед дякую.
   
 10. Oliaol

  Oliaol New Member

  Добрий день.
  Порадьте, будь ласка, адекватну гінекологиню (не чоловіка) у держ закладах, котра спеціалізується на проблемах із місячними та питаннями запобігання вагітності.
  Чи приймає Павлів Наталія на Руслових?
  Дякую за допомогу.
   
  • Подобається Подобається x 1
 11. Stella

  Stella New Member

  Підскажіть чи хтось був у Леодермі на огляді в гінеколога? Чи варто туди йти?
   
 12. chereshnia

  chereshnia New Member

  Розкажіть чи звернулися ви до когось з порекомендованих лікарів? До кого саме? Допомогли вони вирішити проблему? Дякую.
   
 13. Blondaa

  Blondaa Active Member

  Дуже раджу Слободу О.В це лікар від Бога, допоміг завагітніти ( до того не виходило 2 роки десь) і взагалі то сама краща людина яку я зустрічала. Всю нелегку вагітність він мене спостерігав і лікував, чого не можу сказати про свою участкову лікарку з сихівської поліклініки
   
 14. Vendy

  Vendy Active Member

  порадьте хорошого гінеколога, який сьогодні приймає
   
 15. nomad

  nomad Active Member

  може хтось ходив до гінеколога в клініку Родовід на Лемківській, як відгуки? А Джерело на Джерельній ще є, хто там зараз з гінекологів приймає?
   
  Останнє редагування: 5 Листопад 2019
 16. Sink

  Sink New Member

  Привіт, шукаю хорошого лікаря-гінеколога
  2 роки лікувала кисти, пила гормональні, і довготривалого результату нема. Поки п’ю протизаплідні - все ок, перестаю - знову з’являються. 2 роки ходила до лікаря в франківську. Потім вже просто набридло приймати таблетки, а результату не отримувати. Тепер більше року не була в лікаря. Хочу знайти толкового, щоб вирішити проблему. Порадьте когось хто знається добре на гормональних проблемах. Дякую
   
 17. New look

  New look Well-Known Member

  Допоможіть будь ласка зрозуміти: якщо я хочу піти до іншого гінеколога, а не до того куди мене направляла моя сімейна лікарка, то потрібно все-рівно брати направлення у сімейного, чи просто напряму телефонувати до лікаря до якого хочу на прийом і там вже як скажуть оплачувати консультацію?
   
 18. Happy Fiancee

  Happy Fiancee Well-Known Member

  Якщо ви будете звертатися в приватному порядку (приватний кабінет/клініка), скерування сімейного лікаря не потрібне. Звертаєтеся до кого хочете. Якщо це лікарня і ви йдете до незнайомого лікаря, добре мати скерування.
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. toria

  toria Active Member

  Привіт. Хто ходив на прийом до Павлів Наталі на Русових, потрібна порада. Ви десь записувались наперед? Чи просто приходити і чекали у живій черзі? Направлення потрібне?
   
  • Подобається Подобається x 1
 20. toria

  toria Active Member

  Сама запитала, сама і відповім), може комусь знадобиться. Дзвонила в реєстратуру, там мені дали телефон для запису. Але, по факту, все одно приймають в порядку живої черги. Там було людей двадцять, тому я не стала чекати і записалась до тієї ж лікарки приватно в клініку на Погулянці.
   
  • Подобається Подобається x 1