Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Залізнична лікарня, головний корпус,3поверх,Робак Ліля Миколаївна-консультуюсь в неї вже 12 років,всім знайомим раджу,ще ніхто не жалівся!
     
  2. Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Дівчата,а хтось був в Астарі, що знаходиться по вул.Зиг-Заг?
    в неті знайшла їх сайт, ціни там не дуже високі. і там поруч живе коліжанка, казала, що там постійно там багато людей.
     
  3. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    не хочу нікого з лікарів образити, але вважаю що найкращі гінекологи це мужчини!!!! Перевірено на собі - ерозія - жінки доктори закочували очі лякали і ... ВИМАГАЛИ ГРОШЕЙ!!!! а мужчина все полікував і сказав що з таким ще ніхто не вмирав... Це вам раз. Торч інфекції здала - прийшла до Терлецької що на виговського приймає - каже "О БОЖЕ!" - що нормальна людина яка хоче мати дітей при цьому має відчути??? я розплакалась наприклад... Заборонила вагітніти, приписала вагон антибіотиків мені і чоловіку!!! Але перед тим сказала "я лікування за дякую не призначаю..." Я її питаю потім "скільки я вам винна?" А вона мені "Ми ж з вами не на базарі!!!" Ото нормальна людина?
    Потім я пішла до лікаря мужчини що приймав роди в моєї подруги, він на ті аналізи глянув спокійно пояснив що мікоплазма ВПРИНЦИПІ НЕ ВИЛІКОВУЄТЬСЯ, а лише заліковується, і що на вагітність це не має впливу (я вже тоді зі страху завагітніла...) Тепер стою в нього на обліку...
    А ще під час огляду чоловік не робить боляче а жінки дуже часто...
     
    • Подобається Подобається x 10
  4. Амели

    Амели Active Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Нашли к кому ходить- редиска (хочется сказать что то похуже но я воздержусь)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    100%!!!
    В мене свекруха гінеколог. Це не професія, це діагноз:girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Про Терлецьку такої ж думки. Я стояла на обліку на Виговського і до неї як до завідуючої треба було йти декрет виписувати, а вона мене питає в кого будете народжувати, а я тоді ще не оприділилася, то вона звичайно мені порадила Маркіна з Джамбула. я кажу добре, я подумаю, дайте мені його візитку, або якісь контакти, а вона каже, "то вам не мальчик по вызову". Я зрозуміла, що вона ще щось хоче за посередництво, забрала довідку і пішла. Бажання з нею мати справу не маю!

    Для мене найкраща лікар геніколог це Коржинська Роксолана Діонізівна, медінститут, 29 років стажу, застпник головного лікаря + дуже хороша людина.
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    порадила мені її подруга, її чоловік в міській раді працює то подзвонив до головного лікаря тої поліклініки і той виділив їй терлецьку. та та терлецька вже біля неї скакала незнати як... от подруга і вирішила який хороший лікар!!! і мені порадила... а я просто з вулиці прийшла і тут пані доктор показалась правдивим лицем...
    Від тої подруги ж чули що терлецьку спецназ /чи якась така подібна організація/ вивели в наручниках... :girl_claping: Вимагала з жінки 100 доларів щоб на облік стати... Але жінка виявилась не промах :girl_devil:
    Цікаво чи то правда...
     
  8. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    ну я чула шо на Виговського лікарняне 10 грн день права незнаю хто лікар, це просто хамство як на мене :girl_sad::girl_devil:
     
  9. labisqwee

    labisqwee instagram: ukrainian_en_vogue

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    П'ять років тому зверталася у Львівський обласний перинатальний центр до гінеколога Бурак Орисі (не пам'ятаю абсолютно точно, але, здається, так її звали) . Вона приписала лікування, яке допомогло, АЛЕ, коли я прийшла до цієї пані з черговим візитом, відмовилася лікувати, бо "ви мали прийти до мене щасливі і як мінімум із великою банкою кави, а ви приходите з новою проблемою, то напевно вам потрібен якийсь академік, а моїх знань вам замало". Відтоді ходжу в інтерсоно до Зінов'євої С.І. Є цінник послуг і ніхто не просить кави і до кави...
     
    Останнє редагування модератором: 17 Листопад 2016
    • Подобається Подобається x 4
  10. Амели

    Амели Active Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Я тоже такое слышала от сотрудников поликлиники, а еще она собирала с свои подопечных врачей каждый месяц по 300-400грн на фонд поликлиники. И очень жаль она опять вернулась на свое место работы
     
  11. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Слобода Володимир Олексійович хороший спеціаліст. І як по УЗД так і по гінекології. Шість років вже до нього ходжу. Зараз в приміщенні банківського інституту має кабінет.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    До Слободи ходила, коли він ще працював ДВ. Потім він звільнився звідти і я втратила координати. Лікар дійсно толковий.:y:
    П.С. Улянко, якщо маєте його координати, то скиньте будь ласка в ПП.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Я вчора була в діагностичному на УЗД, то якраз він приймав. Кабінет 212. Але мабуть по змінах працює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога


    Напевно по змінах, бо я була в нього на прийомі в банківському.
     
  15. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    А я від неї колись пішла геть..
    Бо порадили в неї родити, я приходжу на огляд і знайомство, вона подивилась помірялі і каже; тільки кесарити, бо завужений таз і велика дитина і тд.. А я питаю, а то нічого, що в мене вже є дитина яка народилась природнім шляхом, з вагою 3900 і без жодного розриву:girl_haha:
    Одним словом, заробити тьотя хотіла на операції.
     
    • Подобається Подобається x 6
  16. krab

    krab Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    В мене лікар Склярова Валентина Олександрівна на Русових приймає! Хороший спеціаліст!
     
  17. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Я до нього ходила на УЗД, коли була вагітна. Він по змінах працював - у ДЦ на Пекарській, і ще в нього кабінет на Котляревського, недалеко від Київської. Там була більш сучасна апаратура.
    Але то вже більше двох років минуло.
     
    • Корисно Корисно x 1
  18. Улянка

    Улянка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога


    він там вже не працює
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    підтверджую на усі 100%! Це мій колишній сусід і про нього як і про людину можу дати лише найкращі відгуки. А як про спеціаліста- коли я зі своєю вагітністю і вже одним "страшним" вироком по УЗД з діагностичного потрапила до нього на УЗД в "ДВ" ( чисто випадково потрапила до нього), то він не лише заспокоїв, а й встановив правильний діагноз.
    А ще- Думінець Ірина Омелянівна ( консультуюся більше 10 років), яка раніше працювала в ЖК в 1 поліклініці на Руській , а тепер- у прив. поліклініці "Галина і Олена" .
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Хтось щось може сказати про Годиш Олександра Ярославовича з Батальної?