Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Ivanna

    Ivanna Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Яруська, якраз вона мене і кесерила. В мене вже було 2 кесарське і як виявилося дуже проблемне, якби не її професіоналізм в мене б не було 2 дитинки. Я лежала в лікарні до КР 2,5 тижні і багато за неї наслухалась і багато чого сама бачила і все тільки позитивне. Природні роди вона теж приймає, зі мною лежала дівчина сама дуже маленька і народила в неї першу дитину десь біля 4 кг без жодних розриві. Але всетаки найбільше вона спеціалізується по КР + генікологія. Єдиний мінус вона дуже зайнята і постійно десь ганяє.
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  2. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Дівчатка, я після пологів до своїх лікарів в яких народжували ви зверталися, типу на огляд? Бо я тепер маю потребу піти до гінеколога, бо вже другий цикл якісь коричневі виділення перед початком місячних, от і думаю куди йти. Я коли другого малого народжувала, то лікар в родзалі щось сказав, типу є кіста десь збоку при вході, як буду добрий, то після родів виріжу. А вже коли малий народився, коли він зашивав, то сказав що не може намацати тої кісти. Чи то від неї? Йти до того лікаря що народжувала(Калінін І.С.)?
     
  3. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Йти на УЗД... кисту там повинні побачити, якщо є.
    І навіть якщо є - не обов'язково її одразу вирізати
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Сюзанна

    Сюзанна Active Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Коричневые выделения бывают в случае медленных менструаций или с задержкой в несколько дней. Рекомендуется пройти обследование на наличие воспалительных процессов в придатках яичников.
    Ели говорить о кисте, то существуют различные виды кист и причины возникновения тоже различны. Одни кисты развиваются вследствие гормональных нарушений, другие заложены от рождения, но развиваются только под воздействием каких-либо факторов. Киста яичника заболевание, которое требует хирургического вмешательства. Не требуют лечения только функциональные кисты, которые могут рассасываться сами или после терапии гормональными препаратами. Кисты могут перекручиваться и разрываться, что является острой хирургической ситуацией. Некоторые кисты могут озлокачествляться. Поэтому, если это не функциональная киста, т.е. развившаяся в результате нарушения функции яичника. Ее обязательно удаляют. Если функциональная киста не рассасывается в течение 3 месяцев, ее также следует удалить. Заниматься самолечениемт не следует, чтобы не спровоцировать ее перерастание в злокачесвенную форму.
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    та от та кіста була власне не в яйниках, а при самому вході в піхву, лікар коли промацував голівку перед самим народження то намацав її на боковій стінці, а вже після пологів сказав що ніц нема. Одним словам тре йти до лікаря. Питання тепер до якого? В інтерсоно є якісь толкові лікарі, чи туди ліпше не йти, бо обдруть як липку а толку буде мало? В консультацію до себе не піду, там одна зівідуюча чого варта - кожній другій вагітній аборт пропонує. Весь решта колектив - не кращі.
     
  6. Сюзанна

    Сюзанна Active Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Самое главное авторитет врача среди больных. Неужели у Вас во Львове так мало больниц, что нету выбора? Иногда даже лучше пожертвовать деньгами, но сберечь здоровье. Я понимаю вашу финансовую проблему, но все-таки здоровье дороже. Будет здоровье, деньги отработаете. Что поделаешь, такова жизнь к сожалению.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Та власне, що у нас їх так багато, і тому так важливо попасти до доброго лікаря, бо я вже мала досвід лікування в приватних клініках, мені грошей не шкода, мені потрібен результат, тому й питаю відгуки тих, кому вдалося потрапити до хорошого лікаря і вилікуватися!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. tania

    tania Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    На Русових ходжу до Гуменюк Юлії Леонідівни. Ходжу багато років. Дуже задоволена. А ще там є їх головний прізвища не памятаю а звуть Тарас здається Юліанович. Я у нього не була але багато знайомих було кажуть просто геній своєї справи. Які в нього ціни не помню.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Цитата допису Sasha_sha
    она выявила причину !!! и у нас с мужем скоро появится ещё один кроха

    В таких гарних історіях завжди цікаво, які були причини непліддя і як це подолали. Може напишете?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    я туди ходжу, я вже навіть радила тут гінеколога звідти. Я - задоволена.
     
  11. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Підіть до Томича на Батальну. Він якщо треба - то і прооперує.
    А якщо не треба - казала мені одна докторка "в Томича хватає операцій, якщо вам не треба - він не буде радити оперуватися"...

    Zlju4ka

    як ваші справи?
     
    Останнє редагування модератором: 11 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  12. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    а до нього потрібно якось наперед записуватися, хтось має якісь координати?
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    чоловікова невістка у неї стоїть на обліку з другою дитиною. Ніби задоволена. Не лякає ( правда навіть при болях у животі, ніяк не реагувала,що один раз призвело до кровотечі і "підтримки" на Топольній.Щоправда там була і вина невістки,яка толком про свої скарги їй не розповіла).
     
  14. Zirnycja

    Zirnycja Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Можливо, мова про давніше закупорення залози на малих губах, про яке ви раніше, до пологів і не здогадувались, якщо вас те не турбувало. Тоді це- одна з двох, з розміру квасолі, залоз Бартоліні- вони виробляють рідину для зволоження піхви, але можуть закупоритися, заражатися.
    Бартоліні кісту вирізають місцевим знеболюванням, шов загоюється протягом 2-3 неділь. Лікар вже і без УЗІ, напомац мав би зорієнтуватися, наскільки залоза велика і напружена, тобто визначитись про необхідність операції. Зазвичай, залозу оперують, але трапляється, що вчасно розсмоктується, і найчастіше-через великі гормональні зміни...
    У такому випадку, шукайте доброго гінеколога-пластичного хірурга...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    ви знаєте, я думаю він мав всетаки не ці залози на увазі, а конкретно стінки піхви, саму трубу, хоча я просто думаю що маю сходити до доброго лікаря і тоді все стане ясно. Але я чекаю на місячні, які з дня на день мають з"явитись, тому піду вже по завершенні до лікаря. Дякую всім за поради, з лікарем ще не визначилася.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Ні, в нього "жива" черга. Можна тільки взнати по телефону (то 2-е гінекологічне відділення), чи не у відпустці
     
  17. Ляксандра

    Ляксандра Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Гал4онок, Бевз хороший врач!!! и если его спрашивать, всегда говорит что с тобой, откуда оно и что с ним делать..... я у него недавно рентген делала все рассказал и показал.
     
  18. nadjusja

    nadjusja Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Чув і бачив ))). Це моя гінеколог. Стою в неї на обліку по вагітності. Лікарка дуже хороша і приємна. Ще моя мама мене в неї виношувала, а тепер от я своє чадо. Дуже раджу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ясюня

    ясюня Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Томич з Батальної мені теж сподобався, була в нього на консультації просто з вулиці, без знайомств - так він оглянув, порадив і нехотів гроші брати. Також на Батальній в 1-му гінекологічному відділенні хороший спеціаліст - Гуменецький Ігор Євгенович - до нього зі всього Львова на лапароскопію напрвляють. І мені робив. ПРипалив ендометріоз і через пів року зявилась донечка. Він і УЗД робить, і лікує...
    А в Інтерсоно з мене тисячі витягли, інсеменації робили, лікували, лікували - все намагались довести, що без ЕКО не обійдусь.
    Ще хороший оперуючий лікар є в гінекології на Топольній - Шидлик Зеновій Маркович - він "везучий" лікар - зі всіх моїх знайомих, хто до нього потрапляв з проблемою безпліддя - всі вже батьки!
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. януля

    януля Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Привіт!у мене таке враження що в "Інтерсоно" лікарі якщо чуть більша проблема зразу рекомендують штучне запліднення.:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 2