Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Kornetska

    Kornetska Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    А як на мене не має кращого лікаря у львові а ніж Філіпюк Ігор Т.,
    я обходила напевно всіх лікарів Львова, лікувалась років з десять від молочниці,
    всі приписували різні мазьки і на тому закінчувалось. До Філіпюка попала випадково, він розтлумачив мені проблему від А до Я , без мазьок все пропало само по собі. Не давно завагітняла, появилася нова проблема, киста.Оперував мене вагітну, тьху-тьху вже на 6 місяці. За гроші нічого не сказав, але коли даєш не відмовляється))))))).
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Дівчата, порадьте гінеколога на Хімічній в жіночій консультації.бо до того ходила в залізничну, тепер не виходить.
     
  3. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    то напишіть, будь ласка, у тему про молочницю, як саме лікувалися. а то стільки людей мордується...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Kornetska

    Kornetska Member

    Будите сміятися , але я не лікувалася взагалі!!!!
    Ми говорили про мою проблему напевно з 50 хв., я розказувала чим де і як лікувалася до того, він намене подивився зі співчуттям і сказав шо я себе просто залікувала. Сказав що це у мене іграють гормони)))) і порадив лишитися того ровера з лікуванням на деякий час. Що я і зробила.
    Не знаю може це як то кажуть: " Дело мастера боитса".)))))))))

    Не знаю хорошого лікаря на Хімічній щоб порекомендувати, але точно знаю що не варто йти до Петрикової. Жахлива як лікар і як людина теж мені не подуші, без сліз з її кабінету не вийдеш.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Не всі до нього направляють, ще є хороший лікар-лапороскопіст гінеколог на вул. Русових (колишня лікарня на Щорса), Мартин Тарас Юліанович, він теж дуже добре робить лапороскопічні операції.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Тупо! Тупо! x 1
  6. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Я була в Астарі на Зигазг в Коник. Ну що можу сказати, не задоволена взагалі. Прийшла, перше, що почула, що я хотіла, типу чого прийшла. Як на мене, то і так зрозуміло, що не зуби лікувати :sad:
    Потім чула по два рази питання на одне і те саме.
    Яклсь зовсім не привітно і без ентузіазму. Таке враження, що прийшла в державну клініку не за пропискою, і щось хочу.
    А враховуючи, що Астар платна клініка і відгуки читала позитивні, я здивована і розчарована. Крім того. мені зразу сказали, що в мене ерозія. при тому, останній раз при огляді (був за 1-2 тижні до того) ніхто нічого не казав. Ну трохи дивно, погодьтесь.
    В Астарі взяли мазки і сказали, що після отримання результатів можна буде говорити про лікування, але це не була розмова, типу підійдіть, поговоримо, порадимось і так дальше, а навпаки, заберете результати і робіть далі що хочете.
    Я РОЗЧАРОВАНА таким підходом за власні ж кошти. :sad: :sad: :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. януля

    януля Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Дівчатка порадьте де у Львові добре роблять лапароскопію і які лікарі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Irusjka

    Irusjka Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Тарас Юліанович Мартин на вул.Русових,Кривко Борис Ярославович на Топольній,лікарня швидкої допомоги.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Nadushka

    Nadushka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Я зараз проходжу лікування у Мартина Т.Ю. , точніше вже пройшла і цього тижня здаю повторно всі аналізи( якщо знизився показник аналізу СА 125) готуюсь до лапараскопії у Мартина. Він дуже хороший спеціаліст!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Звернись в приватну клініку Палиги Ігора Євгеновича на Тургнева. 232 77 83. Запишись до Анни Василівни. Прекрасний гінеколог. Я в неї вже давно. Там вирішують всі проблеми. А то шо приватна то нічого. ціни там нормальні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    єсс :) підтримую на всі 100, особливо за мартина :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    а я підтримую на всі 100 % за Кривка Бориса Ярославовича- зав 2 гінек віділення.Дуже хороший спеціаліст, робить складні операції і дууууууууже позитивна людина, провірено на собі:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Nadushka

    Nadushka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Одрі друга людина після Мартина , яка заспокоєла моє серце ( написавши про нього багато хорошого). ще раз дякую!!!! в моєму серці спокій по сьогоднішній день, що все буде добре!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    тільки так і не інакше :)
    а мене скільки разів він заспокоював :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. януля

    януля Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Дівчата,дуже дякую за ваші поради !Цього тижня планую іти до Мартина!Також чула що хороший лапароскопіст Верняковський І.В.(працює на Батальній в 2 гінекології).
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  16. Ляксандра

    Ляксандра Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Перевіряла на собі(((( один часдо нього ходила.... раз він в мене пухлину знайшов, і каже прийди на операцію.....і це без аналізів...без нічого...тільки огляд... слава богу що не пішла!!!!!! перевірилась в двох інших лікарів, які сказали ЖОДНОЇ ОПРЕРАЦІЇ!!! і ще й дивувались що це Кривко на операційний стіл мене ледь не вклав....
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    до нього ходять усі працівниці лікарні та жінки лікарів ціеї ж лікарні. Він хороший спеціаліст, в мене коліжанки до нього дуже довго вже ходять, під час вагітності також до нього ходили і поганих відгуків я не чула
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    ще не було (та й не буде) такого лікаря, який би сподобався ВСІМ. І нема на то ради :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  19. Olunja

    Olunja Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Центр здоровя жінки львівської залізниці, хороші спеціалісти
     
  20. chirik

    chirik New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Я з Ковеля, залізничниця. У віторок маю їхати в Центр здоровя жінки. Порадьте, будь ласка, до якого лікаря краще звернутися. У мене проблема з безпліддям. Буду дуже вдячна за пораду.