Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    ну то яка вона лікарка? а завтра ви купили квартиру у районі і вона ваш лікар за місцем прописки. І що, вам би хотілось йти до неї? Вона що, прописки лікує чи людей? А якщо то вам таке в реєстратурі "трусили", то туди навіть не йдіть і нічо їм не пояснюйте. Просто спитайтесь типу, гінеколог іванова в якому приймає і коли? всьо. Чьо, звідки, нашо? -- то не їхні проблеми

     
  2. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    так, але тре писати заяви головному лікарю і завідувачу консультації. але спершу ви маєте домовитись з гінекологом, чи погодиться вас вести. бо якщо лікар файний, то може мати "своїх" вагітних багато, і може не захотіти брати ще й вас, не "свою"(маю на увазі, що не прописані в районі "палнамочій" лікаря).

    можете дівчат в черзі(вагітних) спитати скільки дають. або приймете рішення, після того як вас огляне.
     
  3. Bacchante

    Bacchante Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Можливо часом хтось знає, де у Львові можна встановити контрацептивний імплант Імпланон?:girl_curtsey:
     
  4. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Відпишусь і я про свій досвід у гінеколога, може комусь стане в пригоді. Сходила я зі своєю проблемою до Бесараб С. В. Загалом перше враження позитивне, дуже мила і привітна жінка. Виглядає, що дійсно цікавитися вашим здоров'ям. Черга велика, але то не так вже й страшно. Рада що пішла до неї. Про результати лікування говорити зарано, та буду надіятись на краще:)
     
  5. Banny

    Banny Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Я ходила вчора у своїй поліклініці(Сихівській) до Пурпури, вона не з моєї дільниці, але по відгуках багато хорошого про неї чула. Дуже мені сподобалась як лікар і людина...спокійна,привітна-все докладно пояснила,заспокоїла,що для мене було дуже важливо...черга була до неї, але я мала талончик і була прийнята в зазначений час. В мене ще попереду лікування, тож далі буде видно,але перше враження дуже позитивне.
     
  6. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Дівчатка, до кого порадите йти на огляд в Альтернативу? І чи радите цю клініку (планую піти вперше)?
     
  7. mipa

    mipa Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Я в Альтернативі спостерігалась у Володько Наталіі Володимирівни. Дуже уважно дивиться,робить кольпоскопію.Узд робив Палига.Взагалі враження хороші,з іх легкоі руки вдалося завагітніти.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2014
  8. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Я в Альтернативі стою на обліку в Пурпури Р.Й.Все дуже подобається!Узд,аналізи все на місці,все швидко.
     
  9. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Підкажіть, будь ласка, про Філіп"юка.
    Він на Пекарській в діагност. центра зараз працює ??
    Та яка зараз оплата за консультацію.
    Дякую.
     
  10. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Дівчата, а порадьте лікаря в 3й міській? В тій що була на Степанівни, а тепер на Джамбула? І підскажіть чи маю я право йти до іншого лікаря, а не до своєї дільничої?
     
  11. kamaliya

    kamaliya Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Була у Крикус Наталі Володимирівни,склалось хороше враження
     
  12. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Була в Альтернативі, нема бажання повертатись знову. Можливо, наклались кілька факторів, але враження залишились в цілому значно гірші, ніж від інших приватних клінік Львова.
     
  13. vanja

    vanja Active Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Скиньте в ПП будь-ласка телефон КУНІЦ В.В., і можливо знаєте які зараз в неї розцінки.?
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    нашi лiкарi-гiнекологи подiляються на хороших дiагностiв i тих, хто за результатами дiагностики вмiє призначити Потрiбне, а не будь-яке, лiкування. нажаль все в однiй особi - явище рiдкiсне, тому треба мати декiлькох :)
     
  15. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Дівчатка, напишіть будь ласка контакти Довгань Олесі Євгенівної
     
  16. Itasiya

    Itasiya New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Дівчатка, напишіть будь- ласка номер СКЛЯРОВОЇ ВАЛЕНТИНИ ОЛЕКСАНДРІВНИ!!! дуже треба!
     
  17. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    А хтось був у Єльяшевської Ірини Іванівни, приймає на Русових, які відгуки про неї?
     
  18. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Скажіть, будь-ласка, може хтось чув про Матвійчук Галину Миронівну???...Вона приймає в обласному центрі репродуктології населення.
    Поділіться враженнями, бо до неї попала трохи випадково і переживаю. Можна в приват, можна тут. Буду вдячна.
     
  19. Tulipflower

    Tulipflower New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Усім добрий вечір! Склалося в мене по житті так, що з гінекологами катастрофічно не щастило. Ось, десь рік тому подруга порадила Закалюжну з дорослої поліклініки на Сихові. Спочатку була дуже задоволена. А зараз склалися такі обставини, що маю сумніви. Тож може хтось, щось про неї знає, бо тут дивилася, ніхто не пише (хоча може просто погано шукала). Як запасний варіант розглядаю Інтерсоно. Порадьте, будь ласка, когось звідти. І скільки там за огляд беруть?
     
  20. neSMILUVA

    neSMILUVA New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Добрий день! Підкажіть будь-ласка які довідки потрібні в ЖК до лікаря на 30 тижні. Дякую!