Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Irina Yryadova

    Irina Yryadova New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Я ніякі довідки не приносила...оформили лікарняний, поставили всі печаті підписи і все
     
  2. neSMILUVA

    neSMILUVA New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Добрий день! Підкажіть будь-ласка які довідки потрібні в жк до лікаря на 30 тижні. Дякую!
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    якщо ви стоїте на обліку, о у лікаря вже є всі ваші дослідження та карта обходу спеціалістів, на підставі чого він вам відкриває листок тимчасової непрацезданості. Якщо ви на обліку не стоїте- їдете до лікаря, стаєте на облік і далі він вам випише скерування на всі необхідні аналізи для заповнення обмінки і видачі декретного.
     
  4. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Дівчата, напишіть у ПП пліз, яка зараз вартість біопсії у Філіпюка на Русових (аналіз, послуги лікаря, медсестри). Дякую.
     
  5. uaWife

    uaWife New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Напишіть тел. Філіпюка І. Т. на Русових ПП б-ласка, хто знає
     
  6. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Леськів Віра Дмитрівна - працює на Батальній, зараз тимчасово приймає в пологовому на Некрасова . Лікар від Бога, дуже делікатна і уважна.
     
  7. Mani

    Mani New Member

    Ваші враження від цієї клініки, лікування, огляди, консультації??? Ефективність лікування ерозій, запалення і т. д.?
     
  8. БЕЛЛАДОННА

    БЕЛЛАДОННА Well-Known Member

    Відповідь: ІНТЕРСОНО

    В 2012 році стояла там на обліку, дуууже задоволена, обслуговування, аналізи, огляди - все вчасно і якісно, варто тих грошей. І до вагітності там оглядалась і після, завжди все було чудово - правильний діагноз і адекватне лікування (за потреби). Лікарів деяких знаю і можу написати відгук якщо когось цікавить. Але загалом там працюють професіонали. До речі і до дитячого гінеколога там зверталась.
    Ой перечитала свій допис, так виглядає наче реклама. Ну але я справді задоволена.
     
  9. Banny

    Banny Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Дівчаточка,дайте контакти Філіп'юка, будь ласка. Для запису йому потрібно телефонувати чи просто їхати туди і займати живу чергу? Відгукніться,будь ласка, маю велику надію, що він мені допоможе...купу сторінок перечитала,але зрозуміла що напевно дівчатка пишуть в приват контакти, тож чекаю...

    Отправлено с моего GT-S5660 через Tapatalk
     
  10. марі177

    марі177 Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    їдете туди і займаєте чергу,попереднього запису немає
     
  11. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Перечитала кілька сторінок дописів і вирішила йти до Філіп'юка. Але мені незрозуміло чи потрібно і мені просити його контактні дані і йому телефонувати попередньо чи це непотрібно оскільки там жива черга і не по запису. Чи я щось невірно зрозуміла?
    І ще маю запитання- якщо мені не потрібен огляд, мазки і таке інше, а тільки консультація (поговорити) чи не пошле він мене?
     
  12. Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Добрий вечір)я студентка,до цього ходила до гінеколога в своєму місті і то з мамою,а зараз вже 3 рік живу у Львові,і хочу піти на консультацію та огляд.В нашій студентській поліклініці нічого толкового не почуєш.Та і не обстежать добре. Йти в приватні,якось дорого 400-500 грн. давати,студентка все таки.Порадьте до кого піти,скільки давати за прийом і чи можна от так з бухти-барахти прийти і чи не пошлють мене?Буду дуже вдячна!:girl_flirt:
     
  13. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    цілком підтримую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Ні,думаю,що не пошле,я ніколи раніше в нього не була і просто з вулиці прийшла на прийом,попросила мене оглянути і проконсультувати,то в порядку загальної черги мене прийняв..
     
  15. Banny

    Banny Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Була у Філіпюка,за рекомендацією форуму:) Першим візитом залишилась задоволена...хвилювалась трохи, але він дійсно виявився приємною людиною, так як і відгукувались про нього. Дівчаточка,відгукніться кому робили пункцію Дугласового простору? Бо я про це вже купу всього прочитала...так страшно!! Я взагалі шалена боягузка, Філіпюк сказав,що треба робити таку процедуру, то я вже вночі не сплю...

    Отправлено с моего GT-S5660 через Tapatalk
     
  16. Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Дівоньки, хто що чув про Савчук Ірину Діонізіївну? Приймає у військовому госпіталі.
     
  17. Irene Pankevych

    Irene Pankevych New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря гінеколога

    Дівчатка, скажіть, будь ласка, а де зараз приймає Філіпюк (точну адресу), можна його номер телефону і скільки приблизно зараз коштує консультація?
    Це потрібно попередньо записуватися чи просто приходити вже на місце?
    Дякую!
     
  18. zironjka

    zironjka New Member

    Доброго дня!
    хочу перевірити яєчники,але ніколи раніше цього не робила.
    можете порадити до кого саме звернутись,які аналізи я маю здати?
     
  19. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Привіт! Мене якраз цікавить обілк вагітності в Інтерсоно! Зараз на сайті є інфо що один триместр коштує 5-6 тис грн.,оскільки ви вже з досвідом, то чи сума може змінюватись, чи так як сказали, так і є.))) Також хотілось би не стояти в чергах, підсовувати гроші по кишенях, щоб номрально робили аналізи, платити якісь внески, бо без прописки...... і т д .
    А ви там народжували? Якщо так, то ск таке коштує???
    Буду вдячна за відповідь!
     
  20. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    @Polishgirl Інтерсоно не роддом, в нас дозволено народжувати лише у державних поки, хіба що ви питаєте про польський з тим що в них угода.