Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. rinasam

    rinasam New Member

    Ой,напевне ви не так зрозуміли її або дійсно була така ситуація. Я в Коржинської двох народжувала і другі пологи готували до кесеревого( малий ліз сідничками і був теж не маленький-3700). Так вона мучила мене до останнього,що вже я казала краще робіть кесерево,але домучила-народила сама і без проблем. Я знаю і від багатьох знайомих що вона береться оперувати вже коли дійсно така необхідність
     
  2. rinasam

    rinasam New Member

    на топольній хороша Корчинська Іванна Іванівнав, вона ще приймає в Альтернативі на Героїв Упа, але там не дешево- тому якщо маю час ( запис на два тижні на перед орієнтовно) , то чекаю і їду до неї на Топольну, а як термінове щось- то в Альтернативу( огляд + консультація і звичайні мазки орієнтовно останній раз були в районі 200грн., але прийша на вказану год. і не чекаю в чергах)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Julijaa

    Julijaa New Member

    Скажіть можливо знаэте хорошого лікаря у Львові,для операціі,видалення кістоми?????Буду дуже вдячна!!!!!
     
  4. Bada Base

    Bada Base Member

    Довго в неї лікувалася. Нажаль, не змогла допомогти з моєю проблемою. В кінці посилала без кінця на аналізи, кожного разу обіцяла по ним придумати нову схему лікування, та все закінчувалося випробуваним клостилбегітом та летроморою. Але то й не дивно, в неї завжди купа пацієнтів) Трохи внормувала з нею свої гормони.
    Як людина хороша і завжди підтримувала, але однієї миті здалася і все пішло по накату, лише трата часу. Вона вже не знала чим мені допомогти, та я її в жодному випадку не виню!
    Але хочу наголосити, що лікар вона хороший. Подруга з нею завагітніла. Завжди відповідвлв на дзвінки, якщо мінялися плани-попереджувала.
    Маю теплі спогади про неї.
     
    Останнє редагування: 16 Квітень 2015
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Help! Загубила папірець з номером Бісяріна, хто має скиньте, будь ласка, в ПП. :girl_flag_of_truce:
     
  6. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчатка, треба огляд і здати аналізи. Вже давно не була. Чи є якийсь достойний гінеколог у Залізничній лікарні на Суботівській (Левандівка), це мені найпростіше за місцем проживання. Колись ходила на огляди та стояла на обліку у Центрі Здоров'я жінки, але наскільки дізнавалась мій гінеколог Анжела Диба вже там не працює, перейшла у приватну клініку, це, мабуть, буде для мене задорого. Може, когось ще з ЦЗЖ порадите і про розцінки зразу скажіть (скільки за огляд, здачу аналізів), бо я тільки пам'ятаю, що на обліку колись 32 грн за тиждень платила, а тепер зовсім не знаю, що там по чому.
     
  7. iryna rodych

    iryna rodych New Member


    На топольній в лікарні є дуже хороший лікар-геніколог Кулинич Людмила вже довггий час ходжу тільки до неї
    --- дописи об"єднано, 2 Травень 2015 ---
    Якщо маєте її ном.тел. напишіть будь ласка,бо я стояла в неї на обліку,і загубила ном.тел. а дуже потрібно.Лікар дійсно дуже хороший!!!!!!!
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. tarnavska

    tarnavska New Member

    Дівчатка як вам лікар Варніковський Ігор Володимирович??? Хто має з ним контакт напить будь-ласка
     
  9. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    А мені порадили звернутися до Скляровоі на Русових , кажуть дуже толкова лікарка.Не одній дівчині допомогла завагітніти.Радить багато аналізів здавати.
     
  10. Nica

    Nica Well-Known Member

    то все відносно, скільки людей стільки вражень! Раджу,з власного досвіду, перечитати цю тему, вибрати пару прізвищ і походити попитати, якщо є час і можливість! Кожен має свій підхід і характер, тому важливо мати контакт з лікарем, бо якщо нема довіри і порозуміння, тоді трудно і нема результату!
     
    Останнє редагування: 7 Травень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Allo

    Allo Active Member

    не знаю, який вона спеціаліст, але черги до неї постійні (і до обіду, і після), приходять люди по запису; на вигляд приємна жіночка, завжди усміхнена
     
  12. knatka

    knatka Member

    дівчатка хто був у
    Білик Уляна Євгенівна? що можите сказати?????
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я до Склярової перед вагітністю 3 роки ходила і далі планую ходити, мені лікар підійшла на 100%, так, вона специфічна, але мені це не мішає, тим більше ніколи не говорить про ціну, лише за аналізи 20 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Якщо це та що на Симоненка то нічого доброго. Поставила мені помилковий діагноз-страху я тоді наїлась повні штани. Оглядає недбало і дуже неприємно.
     
  15. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Людмила Іванівна. Була в неї на звич.огляді, така приємна жіночка. Проте коли звернулась вже вагітна, сказала що то завмерла, рекомендувала чистку, заспокоювала що то все фігня, таке зараз часто трапляється і вже- вже треба було лягати в лікарню ( в палату,де вона ремонт зробила). Йшла я від неї в істериці і ледь дожила до наступного дня, щоб зробити узд. Синочку 2 місяці.
     
  16. Ulianka

    Ulianka Active Member

    Знаю, що Варніковський зараз працює в Медінституті.
     
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
  18. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

     
  19. Merry

    Merry Well-Known Member

    Дівчата порадьте до кого можна звернутись з питання планування вагітності?
     
  20. Bize

    Bize Well-Known Member

    Ви здавали ці всі аналізи прямо в тій же клініці? Розкажіть детальніше про ціни на аналізи, черги і т.п.... збираюсь йти туди, хочу побільше інформації...