Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. kamaliya

    kamaliya Member

    Дівчатка,напишіть в пп номер телефону Склярової!!!
    І які у вас від неї враження!???
    Буду вдячна!!!
     
  2. Cikavynka

    Cikavynka Member

    Доброі ночі! Дівчатка, може хтось має інформацію про лікаря Романків Люсю Михайлівну, що на Щорса. Маю йти на обстеження та операцію. Нервую, бо не знаю лікаря. Підкажіть, якщо є інформація.
     
  3. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Знаю про Склярову від подруги - вона з нею працює. Каже, спеціаліст дуже хороший - але потрібно мати залізні нерви, якщо йти до неї. Подруга каже, що Склярова трохи застрашує пацієнтів.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. kamaliya

    kamaliya Member

    В мене ще поки залізні))))мені її порекомедувала моя гінеколог,щоб проконсольтуватись!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Дівчата, порадьте з власного досвіду хорошого лікаря, який знається на ерозіях, який лікує, а не заліковує і випробовує дорогущі препарати :sad:
     
  6. LESIAA

    LESIAA New Member

    Хто має контакти Мартина Т.Ю або Філіпюка І.Т? в приват будь ласка!
     
  7. Olenya

    Olenya Active Member

    скиньте і мені тел Філіпюка. Дякую!
     
  8. Olenya

    Olenya Active Member

    І ще Мартина і Склярової. Терміново потрібна завтра консультація хорошого гінеколога.
     
  9. Turtle

    Turtle Member

    Після пологів лікувала ерозію в Грицишина Р.М- задоволена.
     
  10. LESIAA

    LESIAA New Member

    Хто має інформацію про лікаря Бех Світлану Василівну ,яка працює на Русових? Буду дуже вдячна!
     
  11. Olenya

    Olenya Active Member

    Хто чув про лікарку Думінець Ірину Омелянівну з клініки Галина і Олена? Що можете сказати?
     
  12. Kotenya

    Kotenya Well-Known Member

    Дівчата, а чи можна піти на звичайний профілактичний огляд до Р.Федини з ПБ на Мечнікова? Чи він тільки пологи приймає?
     
  13. Zironka

    Zironka New Member

    Дівчата, порадьте будь-ласочка хорошого лікаря гінеколога на Русових. Хочу обстеження пройти включко з кольпоскопією та , якщо не буде протипоказань, поставити ВМС. Не Склярову(багато негативних відгуків) та не Філіп"юка (він дуже зайнятий). Хто знає там хороших спеціалістів?
    Що можете сказати про Цейтлін Вікторію Миколаївну, мені її рекомендують?
    Буду дуже вдячна за інформацію.
     
  14. opron

    opron Well-Known Member

    Мартин Тарас Юліанович - також черги і вічно зайнятий, але як вже до нього потрапите на прийом, то увагу приділяє на всі 100%. І ще Сливка (імені не знаю) - коліжанка лежала в неї на підтримці, задоволена. Казала, що толкова.

    Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
     
  15. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А де зараз приймає Верніковський? Чула, що в пологовому на Мечнікова. Це так? І чи він буде наступного тижня (чи часом не планує у відпустку), ніхто не знає?
    І ще дуже прошу поділитися контактами Мартина та Філіпюка. Буду дуже вдячна!
     
  16. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Верніковського бачила на Короленка у вересні, можете зателефонувати туди в реєстратуру і запитати коли він приймає.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Nica

    Nica Well-Known Member

    в Інтерсоно точно є.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. kosira

    kosira leora

    Особисто в мене враження від неї негативні. Вона толкова, але не утрудняється розяснити тобі все як є, а скаже мудре слово - і читай про це собі в інтернеті. А ще казала піти до якоїсь бабки, яйце котити.....ну одним словом, халтурно вона ставиться до пацієнтів. Не допомогла мені.
    --- дописи об"єднано, 13 Жовтень 2015 ---
    Ідіть на Топольну в 2-ге гінекологічне відділення до Шидлика З. М. Оце спеціаліст!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Aknawi

    Aknawi New Member

    Доброго дня. Порадьте толкового гінеколога , хочу обстежитись . Буду вдячна за інформацію.
     
  20. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Може й запізно. але. Очевидно прізвище Думанець. То є лікар і людина з великої букви. Старша пані, але роботу свою знає.
     
    • Подобається Подобається x 1