Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Irina Yryadova

    Irina Yryadova New Member

    У Цейтлін Вікторії лікувала ерозію років 10 назад... Але тоді до неї були черги. Приємна жінка, коли потрібно строга. В мене нарікань немає на ії лікування

    Отправлено с моего C2005 через Tapatalk
     
  2. lucky

    lucky New Member

    На Русових?? Спеціалісти-панікьори і аборторобці - от хто вони.А ще за кожне підходження медсестри лікар скаже вам їй віддячити.Якщо будете лежати в лікарні і не дай Бог кровотеча чи ще щось,хай Він вам і допомагає,бо там крім спирту більше нічого немає!
    На Сихові - Федоренко Галина Іванівна,це дійсно лікар,а не людина із дипломом.
     
  3. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    А чого Ви так? мені довелося декілька разів там лежати, двічі на збереженні і ще двічі були проблеми, то мій лікар Мартин Т. Ю. жодного разу не натякав на віддячування, а медсестрам тим паче, ще під його керівництвом останній раз мене "вела" Сливка Н. то також сподобалася, але свого лікаря не проміняю.
    І якби не Тарас Юліанович, то в Медінституті вже б робили операцію, яка була не потрібна
     
  4. lucky

    lucky New Member

    Про п.Тараса чула і з цим сперечатись не буду але на рах.інших...Мене без всіляких пояснень змусили лягати в стаціонар,без будь яких перездач аналізів чи виясненням самого кореня проблеми.Я відмовилась і тепер у мене мила маленька дівчинка,котра нар.абсолютно здоровою.
    Подруга звідти ледь втекла,після того,як сама бігала дівчині із палати вночі по ліки,бо в медсестер нічого не було.Також дізналась,що її лікар просто "зірка" абортів про яку навіть преса писала.
    Я рада і бажаю всім,щоб там дійсно допомагали але в мене тільки від згадки мурашки по шкірі і дуже корисний урок усі аналізи перездавати та консультувась із різними лікарями.
     
  5. Kalma

    Kalma New Member

    Дівчатка, добрий вечір! Порадьте, будь ласка, доброго гінеколога в Центрі здоров'я жінки на Огієнка. Ще мені казали, що в стаціонарі гінекологічного відділення в залізничній лікарні є хороша лікарка чи Ольга чи Олена, точно не пригадую. Може хтось щось чув. Напишіть, будь ласка. Наперед вдячна.
     
  6. masikys

    masikys New Member

    Доброго дня. Може хтось підскаже контактний номер телефону Шидлика Зеновія Марковича. буду дуже вдячна
     
  7. Olga Tarak

    Olga Tarak New Member

    Дівчатка, напишіть будь ласка номер телефону Мартина Т,Ю. або Філіпюка І.В.... дякую
     
  8. Olga Tarak

    Olga Tarak New Member

    дівчатка,може хтось має номер МАртина Тараса, що на Русових, напишіть будь ласка
     
  9. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Хто знає хорошого лікаря з Короленка? Рекомендували Копись і Сильвестр.
     
  10. GALIA KIWI

    GALIA KIWI New Member

    Хто може звертався до клініки Паренс?
    --- дописи об"єднано, 9 Листопад 2015 ---
    А також мене цікавить Чегринець Наталія Олександрівна,може хто в неї лікується?
     
    Останнє редагування: 9 Листопад 2015
  11. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Я лікувалась в Милої Наталі (по батькові здається Степанівна) Уважна і спокійна доктор.
     
  12. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Підписуюсь під кожним словом щодо Федоренко Галини Іванівни, яка є моїм лікарем впродовж 19 років!! Позитивна, компетентна, доброзичлива, людяна. Справжній лікар з Великої Літери.
     
  13. Naikohanisha

    Naikohanisha Member

    Дівчаточка, може хтось має контактні телефони до Коник Алли Петрівни. Колись була в неї на обліку, але от телефон не зберігся(((
     
  14. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчатка порадьте, хотіла записатись до Склярової на прийом, а вільні години в неї аж з 5 грудня, то мені трохи запізно, порадьте до кого можна ще звернутись, бажано щоб попасти найближчим часом.
     
  15. GALIA KIWI

    GALIA KIWI New Member

    --- дописи об"єднано, 16 Листопад 2015 ---
    Добрий день,можете звернутись до Сливки Наталі Ігорівни з Русових.Я також хотіла до Склярової але до неї очерідь велика.Вже більше року консультуюсь в Сливки.Операцію також робила в неї і в Мартина Т.Ю
     
  16. lika anhelika

    lika anhelika Active Member

    дівчата привіт) я тут новенька плануємо з чоловіком дитинку 2-2,5 роки зараз порадили лікаря третякову з Симоненка і Тудай Віталій з мед,інституту не знаю куди податися))) що порадите може хтось про них чув... читаю тут відгуки про Третякову то не дуже(((
     
  17. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Останнім часом і насправді Третякова не дуже, сама до неі попала по тих рекомендаціях, так собі.
    Там зараз хіба йде викачування бабла, шукайте краще іншого
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Вона мені не сподобалася, гроші любить викачувати, а полікувати толком не змогла.
    Ходила ще на Симоненка до Мойсеєнко. Вона постійно виписує ліки, що коштують мама-дорогая. От зараз в мене знову почалися проблеми, немає КД вже боюся йти до неї, бо знову придумає дорожезні ліки.

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. zaharija

    zaharija New Member

    Дівчата, скиньте будь ласка контакти до Слободи. А також підкажіть яка вартість його огляду і чи є в його приватному кабінеті УЗД (три роки тому не було). Дякую
     
  20. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Щось ви переплутали, я з ним консультуюсь вже 4-ий рік, апарат УЗД завжди був на місці).
     
    • Подобається Подобається x 1