Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Теж одного разу була на прийомі в Склярової - враження склалися найпозитивніші. Ще з Русових можу порекомендувати заввідділення Челака В. - лікар суворий, але професійний.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Дівчата, і мені скиньте! Дуже-дуже треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Wonder

    Wonder New Member

    а вона просто гінеколог? чи в медінституті і пологи приймає?
     
  4. Khristinakhristina

    Khristinakhristina New Member

    Доброго дня, скажіть як можна записатись на прийом або яка вартість операції лейоміомі матки, порадили Мартина Тараса Юліановича,до того обстеження вела біля 6 років Третяковї М.В., терміново мамі необхідно, поможіть
     
  5. sonyachne divcha

    sonyachne divcha Well-Known Member

    На жаль, не скажу, бо наразі потреби не було, то я не дізнавалась
     
  6. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Повірте, на Русових ще нормально. Лежала на підтримці на Русових і в Меді,то є з чим порівняти! В Меді ніхто не контролює капельниць,медсестри ніколи немає на місці. Там жах. На Русових все інакше. Якщо медсестра відходить на інший поверх,то дає свій номер,щоб з нею можна було зв'язатися. Стосовно віддяк,то це залежить від лікаря.
    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2016 ---
    Я колись давно проходила. Огляд,як огляд. Єдине,що оглядажча лікарка виявила проблему,яку рекомендувала в них оперувати. Всі інші гінекологи,до яких я потім зверталася,це проблемою не вважали. З вагітністю все пройшло.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    мдяяя, я в шоці....Підписуюсь під кожним словом, бо теж лежала свого часу на підтримці в Меді та на Русових, але це було майже 9 років тому!!!! невже за стільки часу нічого не змінилось? для мене лікарня на Русових в порівнянні з Медінститутом була просто раєм)).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. loreal

    loreal New Member

    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2016 ---
    Привіт!Допоможіть мені знайти хорошу клініку і хорошого лікаря,у мене міома 14 неділь,сказали удаляти матку,але мені немає ще 40 років.Я читала про міомектомію-це видалення вузлів фіброміоми,а матка залишається.Хто про це знає,допоможіть,порадьте....
     
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Дівчата, які ходять чи ходили до Склярової, підкажіть, чи до неї набагато наперед треба записуватися? Бо пам'ятаю, що до Михайлишин десь на місяць наперед записувалася:) І можна мені теж в приват телефон Склярової? і ще чи в неї платні консультації? бо останні рази ходила в Інтресоно, то там все платно, але вирішила ще іншим лікарям (крім Інтресоно) дати шанс вияснити, що зі мною не так, а то шось ні в кого не получається:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. SkyGirlMary

    SkyGirlMary New Member

    Дівчатка, порадьте хорошого гінеколога, щоб можливо було попасти найближчим часом без попередніх записів за місяць.
     
  11. Liv

    Liv Member

    можете, будь ласка, дати її контакти, якщо маєте?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    І мені також в Пп .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. malunka

    malunka New Member

    Дівчата, а хтось був у гінеколога Вітковської Ірини Ярославівни?
    для мене найкращий лікар проф. Хміль Стефан Володимирович в Тернополі, після багатьох років лікування завагітніли в його клініці, але зараз потрібно на банальний огляд у Львові і немає змоги постійно їздити в Тернопіль, то порадили Вітковську.
     
  14. OlenaSmile

    OlenaSmile Member

    Хтось може щось сказати про Шатилович Наталію-лікара-гінеколога на вул.Ужгородській?
    Допомоглазнайомій завагітніти.
    Я теж хочу дитинку ,але не виходить.
    Хочу до неї звернутися
    --- дописи об"єднано, 29 Лютий 2016 ---
    --- дописи об"єднано, 29 Лютий 2016 ---
    Якщо чесно,я б не радила
     
  15. rusichka

    rusichka New Member

    Дівчата, хто може сказати враження від Кравець Тетяна Андріївна? Я теж хочу дитинку, але не виходить(
     
  16. Sandra_Foster

    Sandra_Foster Member

    Дівчата, скиньте будь ласка номер телефону до Мартина і до Філіп"юка, якщо маєте. Дуже-дуже потрібно, а ніде не можу знайти...
    Буду дуже вдячна!
     
  17. gayochok

    gayochok New Member

    Була у Крикус Наталі Володимирівни на Джамбула.Зробила обстеження,залишилась задоволена.
     
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Дівчата, зорієнтуйте будь ласка.

    Шукаю гінеколога. Район Топольна. Актуальні на сьогодні для мене питання - це стан відновлення після пологів, чи є киста, чи є ерозія - і подальше їх лікування за наявності.
    1) Радять Шидлика - але я дивлюсь, що він більш спеціалізується на проблемах безпліддя тощо. Чи варто до нього звертатися з такими своїми питаннями?
    2) В свою чергу, пологовий лікар, що приймав пологи - сказав через пару місяців прийти до нього та перевіритись. Прийти в пологовий (практикує тільки там). Я не зовсім розумію, хіба можна отак з банально гінекологічними питання йти в пологовий? :) Хіба не можуть такого лікаря висмикнути під час того ж огляду на пологи? В тому числі, в Мед мені їхати далекувато, тим паче з дитиною на гв...
    Третій нюанс. Може все таки існує спеціаліст жінка-гінеколог в районі Топольної (хоча можна і центр, і Короленка), до якої порадите з вище написаними питаннями підійти і стати постійним клієнтом :)? :d25:
     
  19. Excite

    Excite Active Member

    Дайте, будь ласка, номер в ПП.
    Дякую.
     
  20. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Корчинська І.І в жіночій консультації на Мазепи