Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. SkyNewMember

    SkyNewMember New Member

    Закиньте мені будь ласка контакти в пп
     
  2. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Там Куніц приймає. Ніби непоганий лікар. Якийсь час тут на форумі була дуже популярна.
     
  3. Byala

    Byala New Member

    Дівчата, порадьте, до кого піти на післяпологовий огляд. І, може, хтось знає, чи ходять з таким до Слободи?
     
  4. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    скільки ви на той час оплачували за процедуру там?мені назначили метод ІКСІ ..боюся страшно(((незнаю ск воно потяне, та і не спитала з того всього, була шокована, найбільше боялась таке почути(
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2016
  5. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я з таким до нього і ходила. Дуже задоволена.

    Надіслано від мого touch 10.1 3G, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. NELA

    NELA Member

    Дівчата, перечитала багато сторінок форуму, зробила таку зведену аналітику по вашим рекомендаціям. Може комусь знадобиться.

    Топольна (багато позитивних відзивів)
    Огородник Юрій (молодший)
    Шидлик Зеновій Маркович
    Кривко Борис Ярославович

    Корчинська Іванна Іванівна - був лише один позитивний відзив
    Кулинич Людмила - один позитивний, один негативний
    Куніц Вікторія Володимирівна - негативний

    Я сама ходила на Топольну, можливо, для не місцевих, буде корисний цей коментар, бо я не могла довго зрозуміти, де це на Топольній. Це Лікарня швидкої допомоги на Миколайчука. Там є 2 відділення гінекології - перше та друге - чим відрязняються - не розібралась, знаходяться на різних поверхах. У мене був терміновий випадок, Шидлик був у відпусці, я телефонувала просто в ординаторську і потрапила до чергового лікаря. Це старі кабінети, старе обладнання - я так не люблю. Наскільки я взагалі зрозуміла, то Топольна, це саме лікарня, а ось на Мазепи,25, поруч з лікарнею, є поліклініка і там є жіноча консультація на 2 поверсі.

    Русових (багато позитивних відзивів)
    Сливка Наталія Ігорівна
    Мартин Тарас Юліанович
    Склярова
    Филипюк Ігор Теофілович

    Батальна, Окулюс
    Томич Микола Васильович.

    Для себе обрала Томича. По-перше, Окулюс під боком знаходиться - 5 хвилин пішки, по-друге все чисте, гарне, сучасне. Слава богу, що всі аналізи в мене добрі виявились, то я не можу сказати, як він лікує. Але на прийомі досить уважний, обережний.
    А ось узіст їх мені надзвичайно сподобався - дуже уважний, задавав багато питань і всі були в точку, саме узі робив не 3 секунди, а хвилин 10 точно - видивлявся, що його непокоїло, просив змінити положення, щоб краще побачити (це вперше таке було в моїй практиці). Навіть щитовидку подивився про всяк випадок, хоча я не записувалась на таке узі, але там все ок було, і я за узі щитовидки не платила.
    По ціні - узі, прийом та цитологія - 440 грн.

    Не хворійте! :)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. zzzz

    zzzz New Member

    Дівчата, можливо хтось має контакти Мартина Т.Ю. і як до нього попасти?
     
  8. Byala

    Byala New Member

    @Matvijko Під час вагітності ходила до Слободи на Узд, то теж дуже задоволена. Напишіть, будь ласка, в пп вартість огляду з аналізами
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2016
  9. olelasa

    olelasa New Member

    Можна і мені контактний телефон до Слободи. А також ціни. Наперед вдячна
     
  10. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Дівчата, можете скинути телефон Корчинської в пп.
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2016
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    @Matvijko й мені будь ласка. вартість огляду в пп!
     
  12. kamaliya

    kamaliya Member

    Дівчата,скиньте в пп контактний телефон Сливки Наталії Ігорівни.
    Дякую!
     
  13. natalkaP

    natalkaP New Member

    узд в слободи коштує в районі 200 грн. Це якщо по гінекології. Узд вагітності -250 грн. Але воно того варте! Хороший спеціаліст, який все детально подивиться і відповість на всі ваші питання.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Leiratar

    Leiratar New Member

    "Склярової В.О. на вул. Русових" можна контакти, разом з цінами!
    вдячна!
     
  15. natav

    natav New Member

    Привіт Дівчатка , може хто знає і порадить хорошого акушер-гінеколога на 4 поліклініці (Сихів, вул.Червоної Калини) .
    Хочу ставати на облік не знаю до кого краще .
    Дякую за відповідь ....
     
  16. ilinich

    ilinich New Member

    Дівчата хто знає Грицишин Руслан Миронович як лікар добрий?
     
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Перший раз стояла там в лікаря Бондар Тетяни - дуже сподобалась, другий раз теж хотіла до неї, але вже змінили на Ковалик - про неї ні доброго, ні поганого сказати не можу.
    --- дописи об"єднано, 6 Квітень 2016 ---
    А до кого на Короленка йти? Чи там один гінеколог?
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Там їх багато. Свого часу ходила до Колтун-Пономаренко. Позитивні враження.
     
  19. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Пурпура Роксоляна Йосипівна. Раджу і як лікаря, і з чисто людської точки зору, дуже приємна.
    Не знаю, що то сталося з Попович (поліклініка на Виговського), колись сама її радила в цій темі. Нещодавно довелося в неї побувати, то таке ставлення, ніби я їй винна кругленьку суму, і то давно. А я просто здала щорічний мазок..
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Mosichka

    Mosichka New Member

    Доброго дня,дівчата! В мене вже є синочок народжувала сама. Тепер чекаємо на появу другої дитинки, але лікарі кажуть що треба буде кесерити бо в маю трохи проблеми зі спиною. Хочеться заздалегідь розпитати до кого з таким питанням краще звернутися. Порадьте хорошого спеціаліста. І хто знає скільки тепер обхадиться планове кесереве? Дякую.