Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    А мені дуже треба нормального лікаря, який добре зробить кріодеструкцію. До кого можна звернутись?

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
  2. Veselivka

    Veselivka Member

    Я робила в медінституті. Лікар - Довгань Олеся Євгенівна. Рекомендую
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Mawa

    Mawa Member


    Я знайома з В.В. з кінця 2010 р. Завдяки їй я завагітніла, З перших днів вона мені оформила лікарняний, ідо 12 т я тусувалась по лікарняних. За добровільний внесок платила тільки перший раз. Навіть коли вона посилала мене здати в сінево, то я здавала, але не показувала направлення, де вказано її прізвище. За 9 міс. я ні разу нічого не платила. В мене є принцип- платити після і стільки скільки я вважатиму за необхідне. Ставлення від того не змінилось. Лишнього з ліків не назначала. Після пологів мені в пологовому сказали прийти в консультацію через місяць. Так і зробила. Все було добре і за огляд я знову не платила. Заплатила їй на свій розсуд вже як малій було пару місяців, то дала їй 1000 грн. Враховуючу, що саме вона мені допомогла з тим, щоб появилась моя доня в животику, що виносила, що відкривала не один лікарняний і за її ставлення. Зараз на огляди ходжу до неї. То даю по різному. інколи 50, інколи 100, а інколи нічого. В залежності які в мене є на той момент гроші. Мені подобається її ставлення до мене. Я можу їй по телефону подзвонити і назватись ім"ям, як вона каже мені "Привіт, Марічка". Слухаю тебе. Як в тебе справи? На всі питання завжди відповідає спокійно, а тоді назначає лікування. Раніше до вагітності був період, що зверталась до Томича, то в мене було враження, що я маю прийти і нагадати хто я така, чого прийшла, що мене турбувало, турбує, який діагноз був і тд
     
  4. Umka

    Umka New Member

    Доброго дня) дівчата, поділіться, будь ласка, інформацією про Слободу, можете скинути номер для запису? Які в нього розцінки? І де точно приватний кабінет? Потрібно заходити в сам інститут чи як?
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Так. потрібно заходити всередину- кажете охоронцю, до кого Ви, й він пропускає через ту вертушку. Як заходите - з правого боку - кабінет 123. УЗД 250, огляд 250 чи 200, точно не пам"ятаю.
     
  6. Marinalv

    Marinalv New Member

    Добрий день. мені порадили гінеколога Кулик Ольгу Вячеславівну, можливо хтось в неї був? що скажете?
     
  7. Sitex

    Sitex New Member

    Дівчата, може хтось має номер телефону Мартина Тараса Юліановича. Скиньте будь-ласка в приват. Дякую
     
  8. RuslanaP

    RuslanaP New Member

    Доброго дня.Можливо хтось знає де зараз приймає лікар-гінеколог Годиш Олександр? І було б добре контакти))
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    О, і в мене нормально з нею склалося. Внесок був, а далі ні копійки, абсолютно всі аналізи здавала безкоштовно в поліклініці, та й не ганяла вона мене по тих аналізах. Тільки необхідні. Хороше відношення. З післяпологовим оглядрм теж все ок. Ніяких притензій. Як на мене хороша, приємна лікарка.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Yeremiya

    Yeremiya Well-Known Member

    Доброго дня! Поздавала я багато аналізів і виявили в мене едометріоз. крім того є токсокара та уероплазма. Лікар назначив таблетки Візан. Дівчата підкажіть в когось був такий діагноз, як лікували, бо в інтернеті дуже багато негативних відгуків про цей препарат. Крім нього ще призначили антибіотики.
    Дуже прошу Вашої допомоги на протязі цих дній мушу вирішити чи приймати його чи ні.
     
  11. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Не знаю чи є відповідна тема,тому тут насварюсь на OxfordMedical. Чесно,я бувала і в дорогих приватних клініках,і в звичайних державних жіночих консультаціях. Ну в Оксфорді мене вразили. Платиш практично за кожен вдих-видих в їхньому приміщенні, поки лежиш на огляді тобі роблять якісь додаткові мазки,за які потім треба неочікувано доплачувати і аргументують "Це ж не дорого,всього 150грн". Нав'язували мені подивитись шийку матки під мікроскопом і єдиним аргументом було "Ну,зможете самі на моніторі бачити що там у Вас". Я записалась на звичайний огляд,врезультаті доплачувала ще за ті додаткові мазки і три узд. На гінекологічне я в принципі погодилась без проблем, від щитовидної хотіла відмовитись але лікар на мене подивилась квадратними очима ніби я якась навіжена і така "Я не зможу Вам нічого порадити,якщо не буду знати чи в нормі у Вас щитовидна". Так щоб ви розуміли,скарги в мене були на різкі подьоргування внизу живота і я просто хотіла для заспокоєння знати чи то не щось гінекологічне. Я вийшла з яскравим відчуттям шо мене розвели на купу непотрібних витрат і при тому залишилось бажання проконсультуватись ше з кимсь,бо чіткої відповіді шо в мене може чи не може бути ок я так і не отримала. Не сподобалось мені,короче кажучи,в них. Більше не буду так експерементувати і іти кудись з бухти-барахти.
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Теж мала дуже негативний досвід спілкування з гінекологом з Оксворд. Вона не тільки намагалась мене "розвести на гроші", а й залякала так, що тиждень спати не могла. Не підхожу тепер і близько до їхнього закладу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Цікавлять свіжі (або хоча б якісь))) відгуки про Радецьку Ларису Миколаївну,зараз приймає в Параскеви.
     
  14. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Двічі стояла в неї на обліку в ЦЗЖ при Залізничній лікарні, приємна, флегматична, з почуттям гумору, акуратна. Враження залишились тільки приємні. Але було то ще 5 років тому.
     
  15. kamaliya

    kamaliya Member

    --- дописи об"єднано, 21 Червень 2016 ---
    Подружка робила у неї узд+ консультацію в клініці Тітовця!
     
  16. endimiona

    endimiona New Member

    Дівчата, порадьте лікаря гінеколога-ендокринолога, і де його шукати :girl_in_dreams:
     
  17. Mask

    Mask New Member

    добрий день!Порадьте будь-ласка де знайти лікаря Слободу Володимира?Дуже потрібен!Де він приймає.
     
  18. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    @Mask Слобода приймає в приміщенні Львівського банківського інституту. Кабінет 123.
     
  19. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    Сама питала, сама і відповім) Лікарка акуратна, уважна, я задоволена прийомом.
     
  20. Marunka mandarunka

    Marunka mandarunka New Member

    привіт) що можете сказати за Дибу Анжелу Ярославівну?