Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    то до мамолога краще на 5-7, до гінеколога найменш неприємно в часі овуляції
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Може хтось підкаже...Йду на днях в Центр здоров'я на Короленка. Там послуги платні? Є оф. ціна чи типу " треба дякувати" лікарю?
     
  3. RedBobCat

    RedBobCat New Member

    Може в когось є контакти Склярової (Русових)? І підкажіть, вона приймає за попереднім записом чи як?
     
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    в мене є, приймає за записом, але якщо не чекає, то каже приходити і чекати.
     
    Останнє редагування модератором: 16 Серпень 2016
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Irvika

    Irvika New Member

    Привіт, дівчата. Скиньте, будь ласочка, телефон Склярової В.О., так вже всі її рекомендують... І може хтось знає
    хорошого гінеколога в 5 поліклініці на Виговського.
     
  6. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Дівчатка, може хтось має контакти лікаря Безпалової? Скиньте в пп, будь ласка. Порадили мені її, як хорошого спеціаліста, котрий робить кріодеструкцію. Або, може, ще який хороший лікар є?
     
  7. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Так,вона справді дуже добрий і уважний спеціаліст.мушу поритися,колись мала до неї номер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. zybazybzai

    zybazybzai New Member

    А можна іі номер телефону в приват.Дякую
     
  9. zybazybzai

    zybazybzai New Member

    Можна контакти Валентини Олександрівни в пп.дякую
     
  10. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дуже попрошу терміново тел. Володько Наталії Антонівни, якщо хтось має. Буду вдячна.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  11. Jlujlo

    Jlujlo New Member

    Дівчата, велике прохання скинути номер Слободи В.О. в п.п. будь ласка. Терміново потрібно.
     
  12. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Знаю що тема якби про гінеколога , але потрібно дитячого гінеколога . Малій 12 років , місячних ще немає , але останні 3 дні болить в боку , не там де апендицит , з іншого . В мене таке враження що так як на місячні , але іх немає . Може хтось має толкового дитячого гінеколога , щоб ще сьогодні прийняла .


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. serenade

    serenade New Member

    Привіт дівчата, хто має контакти ФІЛІПЮК Ігора Теофіловича скиньте будь ласка в пп. Наперед дякую.
     
  14. Voluk

    Voluk New Member

    Дівчатка привіт,щойно зареєструваль У "Дівочі Посиденьки",добре неоперую сайтом і т.д., та хочу вас запитати,на рахунок лікаря гінеколога Пирогова Віра Іванівна,хороша ?де вона приймає ,і моб.тел.,якщо хтось має,щиро вдячна!)
     
  15. Diaz

    Diaz New Member

    І що вам помогло від кольпіту? бо всі гінекологи ставлять молочницю! а там нею близько не пахне!
     
  16. Voluk

    Voluk New Member

    Була у Радецької, як людина дуже добра,і як лікар -хоче бути другом.(йшла з проблемою-думала, молочниця). Взяли мазок-флора-значна кокова і так я розумію збільшина кількість лейкоцитів, здала ще один аналіз чекаю результату і на повторну консультацію ,подивлюсь ,яке буде лікування...напишу!
     
  17. Aleksis

    Aleksis New Member

    Добрий день! Можете написати де вона приймає і як записатися на прийом? Вона і УЗД робить чи тільки огляд? Дякую!
     
  18. Aleksis

    Aleksis New Member

    Хто має, напишіть, будь-ласка, контакти Мартина Тараса Юліановича та де він приймає, і Склярової Валентини. Дуже дякую!
     
  19. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Дівчата, порадьте доброго гінеколога у Інтерсоно/альтернативі/параскеви. Такого, хто може з проблемами шийки допомогти.
     
  20. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    В Альтернативі ніби хороша Юля Василівна Босяк. Я в неї на УЗД була, мені її порадила подруга, яка в Альтернативі працює.