Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В Параскеви Пелик Андрій Степанович, сама до нього зверталась.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Він такий, що діє, якщо треба? Бо я в нього була на обліку, то він мені здався дуже м"яким.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Не розумію, як діє? Тобто чи на чомусь наполягає? В моєму випадку він надавав рекомендації, що варто було б зробити, а вже чи робити, де і в кого я вирішувала сама. Але таки оперативні втручання робила в нього, бо впевнена в його кваліфікації. Він казав, що якщо вирішу робити десь в іншому мед. закладі, то він порекомендує там когось кваліфікованого, якщо потрібно. Мені подобається, що він нічого не нав'язує, бо стикалась там з такими лікарями, що виписували процедури чим побільше, а виявлялось потім, що без того можна було обійтись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Просто я колись лікувала ерозію і її мені "лікували" цілий рік свічками. От такого не хочу.
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Ааа, ні, це точно не такий варіант :) Він процеси не затягує. Пропонує все чітко, шукає варіанти навпаки, щоб все було дешевше і якісно. Така собі золота середина. Не тулить без потреби дорогі препарати і непотрібні маніпуляції.
    В мене теж був варіант - поліп примочками лікувати, щоб без втручань. То він цікавився чи лікар адекватний.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Aleksis

    Aleksis New Member

    Я не рекомендую цього лікаря, а навпаки! Пелик мені поставив діагноз поліпи матки, наполягав на швидкому оперуванні! Після нього була в декількох спеціалістів (напевно не бізнесменів як він), то ніяких поліпів в мене не виявилось! Я розумію, що медицина це теж бізнес, але треба знати міру! Не можна заробляти гроші, шкодячи здоровю інших людей!
     
  7. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Я в нього робила кілька разів УЗД, справив хороше враження
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Дівчата, потрібен лікарь - гінеколог, що займається проблемами безпліддя. Филипюка і Склярову не рекомендуйте, будь ласка - в них дуже великі черги - не сумніваюсь в їх кваліфікації, але потрібен лікар, який зможе приділити багато часу. Бажано, в приватній клініці.
     
  9. KLvivska

    KLvivska New Member

    Привіт, поділіться номером Склярової хто має, так її рекомендують. І зорієнтуйте що там по цінах на Руських...?
     
  10. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    А хіба Михайлишин і Сегедій не з Інтерсоно?!
    Я зверталася в інтерсоно до Медвєдєвої Ольги, але тепер чомусь, кажуть що вона лиш вагітних обстежує.
    Була в Півоварової Тетяни,розказала,що лікувала кондиломи і ерозію після вагітності в держ поліклініці.то вона все заперечила.сказала що нічого в мене нема,крім молочниці. тим сподоьалась,що все пояснила і не натягувала... але з чимось серйощнішим не знаб як вона...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Довгань Олеся Євгенівна (Медінститут, поліклініка) - хороший спеціаліст ( мені її практично всі знайомі радили ). Приємна у спілкуванні і добре знає свою справу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    Це така старша жіночка-блондинка? Здається, я була неї кілька років тому
     
  13. Так.. її десь 37-40 років) :good:
     
  14. parislove

    parislove New Member

    Скиньте, будь ласка, номер та ціни огляду у Сливки Н.І.! Завчасно, дякую!)
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  15. MisPolly

    MisPolly Active Member

    Була на консультації в гінеколога Зорислави Городинчук, мені її радили як дуже хорошого спеціаліста. Дівчата, можливо хтось був в неї особисто? Бо я поки не знаю, чи варто мені в неї залишатись, чи звертатись до когось іншого - враження склала якесь неоднозначне. Черга до неї велика, і як я зрозуміла, з нею консультуються у важких випадках, але сам кабінет якийсь не дуже - немає відчуття стерильності....
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lilynew

    Lilynew New Member

    Доброго вечора, дайте будь ласка контакти хорошого гінеколога. Наперед дякую
     
  17. okeana

    okeana New Member

    Доброго дня. Дайте, будь ласка, координати Склярової. була в неї 5 років тому, задоволена лікаркою. Нажаль номер втратила...
     
  18. Mushenia

    Mushenia Active Member

    І мені будь-ласка напишіть номер Сливки Н.І, дуже потрібно.Дякую
     
  19. Bambe

    Bambe New Member

    Доброго вечора. Потрібен номер телефону Кайдановоі Ірини Георгіївни. Напишіть в пп . Дякую
     
  20. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    Всім привіт.
    Почитала цю тему і в голові ще більша каша ніж була))))
    Мій дільничий лікар мені зовсім не подобається, і відгуки про неї ну просто жахливі!!! :girl_feminist::swoon2:
    Тому вирішила сходити ще до когось на огляд.
    Дуже буду вдячна за поради та контакти лікаря. :girl_in_love:Можна або сюди. або відразу у приват.
     
    Останнє редагування: 11 Листопад 2016