Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Текіла

    Текіла Well-Known Member


    Аналізи флори та на цитологію, кольпоскопія, УЗД, і сама консультація.
     
  2. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Була в 5 поліклініці дуже хороша гінеколог Чукліна, зараз вроді в Параскевії
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Досить доступна ціна. Бо я недавно проходила аналогічне обстеження в клініці св. Параскевії і вийшло дорожче.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Я знаю, я телефонувала до Параскеви до того, мені видалось, що це дуже дорого. Тому обрала Альтернативу.
    Але сама клініка Параскеви - і інтер"єр, і організація значно кращі все ж.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    До умов зауважень нема, але за такий самий набір послуг в Параскеві я в п'ятницю заплатила вдвічі дорожче.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Була в одного лікаря і в державній лікарні - в Обласній, і в Параскеви. Відношення таке саме, але в Обласній було важко нормально поспілкуватися з лікарем - весь час хтось його дьоргав - приходив, двонив.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Маю приємні враження від спілкування з Голубка Наталія Михайлівна. Була двічі у неї на УЗД і консультації в Параскеви і готова повертатися. Пояснила гарно, зайвого не нав'язувала, не лякала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Alexsandrova

    Alexsandrova New Member

    Дівчатонька, хто має номер Огородника Юрія, дуже прошу, напишіть будь ласка!
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2016 ---
    Написав вам хтось його номер? Якщо так то напишіть будь ласка ще мені.
     
  9. phobika

    phobika Well-Known Member

    Була в цієї лікарки в клініці Параскеви. Мені дуже сподобалось. Такого детального огляду і грунтовних пояснень до того ще не мала. Огляд+узд+кольпоскопія+цитологія обійшлися в 1047 грн. Дорого, але тоді вперше я від гінеколога вийшла спокійна.

    Надіслано від мого IQ452 Quad, використовуючи Tapatalk
     
  10. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    А чому робили кольпоскопію? Це в їх стандартний пакет входить? Чи це гінеколог порекомендувала?
     
  11. phobika

    phobika Well-Known Member

    Ні, в пакет не входить, за рекомендацією.
     
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Кольпоскопія входить до вартості огляду.
     
  13. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    вона така була навіть коли була в державній поліклініці, дуже уважана і акуратна, все розказувала, пояснювала.
     
  14. phobika

    phobika Well-Known Member

    Не сперечаюсь) Просто серед пацієнтів іноді побутує думка, що платний лікар зацікавлений в великій кількості прийомів одного пацієнта, тому інформацію може недоговорювати, щоб прийшли ще раз. Тут не той випадок, як бачимо, цей лікар порядний, не зважаючи на місце роботи.

    Правду кажете. Я спеціально переглянула чек, там є такі пункти: забір матеріалу на дослідження, цитоморфологічне дослідження, УЗД жіночих статевих органів та консультація гінеколога провідного спеціаліста.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Текіла
    я теж туди ходжу. єдине не до Сегедій. не сподобалась мені.. якось навязувала мені лікування без якого я таки обійшлася-іншим не таким радикальним методом.
    лікар Босяк Юлія набагато приємніша. і мої коліжанки теж за порадою вже до неї ходять
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Не можу сказати, що сподобалась чи не сподобалась мені. Нормально провела огляд, нічого не нав"язувала. Нейтрально одним словом.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Yroslava

    Yroslava Active Member

    Скажіть, будь ласка, чи займається Чукліна проблемами безпліддя?
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та Чукліна мене на аборт послала без "суда и следствия"! А я народила абсолютно здорову дитину. Однозначно не рекомендую!!!
     
    • Інформативно Інформативно x 4
  19. octavia

    octavia Well-Known Member

    Хочу піти на огляд до гінеколога і не знаю що вибрати
    1 (пакет) ПЕРВИННА КОНСУЛЬТАЦІЯ, ОГЛЯД, КОЛЬПОСКОПІЯ, БАКТЕРІОСКОПІЧНЕ ТА ЦИТОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ У КОМПЛЕКСІ чи
    2(пакет)
    – консультація гінеколога
    – мазок на цитологію
    – УЗД органів малого тазу
    – УЗД молочних залоз
    – УЗД щитовидної залози
    Наскільки потрібна кольпоскопія ?
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    дивляться на шийку
    і ото тре
    я ходила на
    то гінеколог ще казала можна по бажанню на узд молочних залоз сходити, але я ще годувала, то не ходила
     
    • Подобається Подобається x 1