Порадьте лікаря гінеколога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем SovaBa, 12 Червень 2009.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    я к на мене- обов'язково. бо оком звісно то одне. але в кольскопі величезне збільшення-є шанс нічого не пропустити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Julenzua

    Julenzua Member


    добрий день,

    напишіть будь-ласка телефон, адресу, де приймає та приблизні розцінки.
    дякую
     
  3. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Мені теж Босяк сподобалась. До речі, її мені рекомендувала працівник Альтернативи як компетентного і відповідального спеціаліста.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Oksani

    Oksani New Member

    Доброго дня,зі святами всіх! Дівчата потрібна порада: маю дуже хорошого свого улюбленого лікаря-гінеколога (вже рік в нього,робили операцію на поліпи мин.січня і дав рік часу нв вагітнісь-нічого покишо)але ше не лікував,бо не хотів гормони в мене пхати,шоб сама завагітніла-Філіпюк І.Т (багато його знають) і от я вже хочу почати якісь обстеження,може лікування,бо ше НІЧОГО з ним не робили,бо сподівались шо вийде,рік прйшов.Але дуже радять мені Сильвестер,хоча ФІліпюк ше якби теж за мене не брався)СУть питання моя в тому чи мені йти далі до нього чи все ж до Сильвестер(бо вона якраз виступає по питаннях репродукціїї більше)аніж Філ.бо він більше лікуючий.Хто мав справу саме питання репродукціїї із цими спеціалістами?-напишіть будь ласка!!!дуже вас пршу!!!дякую!
     
  5. Yuliankaaaa

    Yuliankaaaa Member

    :girl_flag_of_truce:Будь ласка, порадьте клініку/гінеколога для комплксного огляду (мазки,узд, молоч залоз і т.д.)
    Щоб був хороший лікар-жінка і відносно недорого!:girl_blush2:
    Дуууууже потрібно!:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Вам в темку -чк нарешті стати мамою
    Як нарешті стати мамою? (6)
     
  7. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Напевно уже не актуально, але все ж - Красівська "Біокурс"
     
  8. eddison

    eddison New Member

    Дівчата, що скажете про лікаря гінеколога Думанську з поліклініки на Симоненка?
     
  9. beliz

    beliz New Member

    Добрий день! скиньте, будь ласка, в пп номер тел. МартинаТараса Юліановича.
     
  10. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось недавно робив лапароскопію в Мартина. Які в нього розцінки? Дякую.
     
  11. Oksani

    Oksani New Member

    Дівчата привіт! - чи відома комусь лікар - Прикупенко Олена Вікторівна(залізнична лікарня) - скерували до неї на ренген труб,то я намагаюсь навести "справки"?) - дякую!
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Хто поділиться телефоном Галевич Г.Б., яка приймає на Лемківській і десь на Рясне в приватному кабінеті? Або порадьте когось іншого на Лемківській. Вдячна
     
  13. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    На Лемківській хтось заміняє Галевич. Може хтось має мобільний?
     
  14. via

    via Active Member

    Порадьте лікаря, який вміє брати цитологію безболісно, як і має бути, а то криворукі вже дістали, другий день ниє живіт, а на тому кріслі аж підскочила, як граблями ((( Ше й мазок, судячи з результатів, взятий неякісно (((
    --- дописи об"єднано, 2 Лютий 2017 ---
    До речі, може хто робив таку поцедуру в Синєво, як враження?
     
  15. RocksY

    RocksY New Member

    Здравствуйте, девочки Недавно переехала во Львов, очень нужен хороший гинеколог-эндокринолог,желательно в центре либо в Галицком районе. Беда вот какая-лечилась от воспаления яичника летом, до переезда, доктор сказала мол все прошло, могу беременеть. Я бросила пить КОК, прошло несколько месяцев, беременность не наступает, зато появились проблемы с кожей, обсыпает с ног до головы, сильно жирнеют волосы и лицо, плохо сплю, месячные опять стали болезненными, усилился рост волос на теле, плюс болит яичник. Пожалуйста, посоветуйте хорошего толкового специалиста,очень прошу!
     
  16. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Красівська Л.Я. "Біокурс" по вул.Новаківського (це за готелем "Дністер"). На форумі є відгуки про неї.
    Ходила до неї раніше (ще в 2011), але на звичайний огляд.
    І напевно є такі лікарі у "Інтерсоно" чи "Альтернативі".
     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2017
  17. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Вул. Новаківського за готелем "Жорж"
     
  18. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

     
    Останнє редагування: 4 Лютий 2017
    • Подобається Подобається x 1
  19. Marianakub

    Marianakub New Member

    Мені також потрібен хороший гінеколог не знаю в чому причина на початку стат акту болить а потім проходить і так завжди можливо в когось було таке
     
  20. Усім привіт!
    Дуже попрошу порадити толкового та людяного лікаря-гінеколога для ведення вагітності в клініці "Галина і Олена" (Личаківська). Бачила тут декілька відгуків про Думінець Ірину Омелянівну, але не достатньо для формування остаточної характеристики.
    Дуже переживаю, так як не знаю, чи це до кінця розумне рішення йти в приватну клініку.
    Дякую!