Порадьте лікаря психіатра

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Neytasa, 8 Листопад 2010.

  1. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Олег Омелянович-лікар від Бога!!! Всім рекомендую! Він єдиний поставив вірний діагноз мому чоловіку і поставив його на ноги! Перед тим ми пару років вештались по лікарях, в тому числі психіатрах і всі розводили руками... і мені він допоміг розібратись в собі...Дуже хороша людина!!!

    ---------- Додано в 18:31 ---------- Попередній допис був написаний в 18:25 ----------

    Це вже брудний бізнес, лікарем його не назвеш...
     
  2. Xruxa

    Xruxa New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    порадьте психіатра при депресіях, залежності, бажано щоб він зміг прийти до дому.
     
  3. YuraB

    YuraB New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    У мене на грунті серйозних життєвих змін виник страшний невроз, відчуття нав'язлвого безпідставного страху не давало нормально жити. Жоден лікар не міг назвати жодної причини окрім вегето-судинної дистонії. Одного разу знайома лікар натякнула, що це можуть бути проблеми з нервами і порадила звернутися до Богдана Володимировича Кулика. Результат не заставив чекати на себе довго. Буквально через кілька тижнів я вже почував себе набагато краще!!!
    Так що, якщо хтось ще шукає хорошо доктора то однозначно рекомендую його. Він мені справді дуже допоміг. Його можна знайти на Кульпарківській на кафедрі сексології та психіатрії.
     
  4. elpis

    elpis New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Останні кілька років лікую батька в котрого затяжна депресія змінюється "бурхливим підйомом". Точного діагнозу ніхто не встановив,і напевне не встановлять. Він лікувався кілька разів на Кульпарківській і на Матюшенка. Кращого лікаря ніж вже згаданий тут Гривула Ростислав Теодорович я не зустрічала. Дуже порядний,перший раз зустріла лікаря якому хочеш віддячити,а він ніяковіє.
     
  5. nikolaeva

    nikolaeva New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    А я, з вашого дозволу, поділюсь досвідом.
    Лікар, про якого тут вже згадували - Дацишин Б. Я. (а не Яцишин): відвідувала його сеанси, як на мене, то спірне питання про їх ефективність. Психотерапії як такої ноль, за 10 відвідин всього кілька "наводящих вопросов", а чим займаєтесь, де батьки працюють і тп. Ну, порозслаблялась під музику та й все. А коли під час панічної атаки зателефонувала йому на моб. (який дав мені особисто) спитати, чи можна прийти в цей же день, то в трубку був крик про те, типу що ви собі думаєте, я вам не швидка допомога, в мене тут два тижні вперед все розписано. Ну, більше його не турбувала.
    Рослюк Сергій - теж доволі специфічний, правда діло було вже давненько. Приходила, пригощав кавою, дозволяв закурити (мені тоді було 18), сиділи ми з ним так собі, як в кафе...) Не знаю, може, не бачив проблем, а може...) Загалом, враження як від просто мужчини позитивне, а як від лікаря-психотерапевта - не можу нічого сказати.
    Той же Юрченко - хтось мене спровадив до нього лікувати вегето-судинну дистонію. Дуже уважно вивчав всі мої аналізи, приписи, з висновком, що "вам давно пора було до мене прийти, а не ходити по невропатологах". Ну, я ходила, платила (практично ні за що знову ж таки), приймала сильні ліки... Все до одного місця, вибачте.
    Гром Марія - психолог з Кульпарківської, яку мені порадив після нього відвідувати той же Юрченко - дууже флегматична жіночка, проводила якусь діагностику у вигляді тестування, після чого сказала, що на неї можна не зважати)), роздавала багато порад (що, як я розумію, не зовсім припустимо).
    Онишко Зеновій та Федорюк Олеся - лікарі з Кульпарківської, що працюють в районі Петрушевича в приватному псих. центрі. Перший такий собі прагматик, таке враження, що з купою власних проблем (а взагалі, здається, інфекціоніст за фахом). Звернулась до нього в нелегкий період в особистому житті, а вийшла ще більше засмучена (хоч мені й пояснили, що так має бути на початку лікування). Не готова була витрачати протягом року-двох по 150, 200 грн. 2-3 рази в тиждень. Пішла до Федорюк - та ж історія.





    от уж справді дивина.
     
  6. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Рекомендацій про психіатрів у цій темі достатньо, той же самий Кулик, Гривул, Крукевич. А до дому може прийти кожен з них, все питання - скільки це буде коштувати.
    Мій дідусь жив у райцентрі, за 50 км від Львова, потрібна була консультація хорошого лікаря. Запропонували одному відомому доценту, який уже і немолодий був, що завеземо туди і назад на машині і заплатимо 100 рублів (25 років тому це були великі гроші). Погодився. Так що все залежить від того, скільки запропонуєте.
     
  7. Zuzulka

    Zuzulka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    хороші психіатри у диспансері на О. Басараб. А якщо потрібна психотерапія то краще за все дивитись чи певний терапевт є у реєстрі Української Спілки Психотерапевтів. Гарантії звичайно немає, що ця людина буде відповідальною і чуйною, але принаймні точно ці люди мають відповідну підготовку і практику...
     
  8. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Цілком згодна. Список членів Львівського осередку Української Cпілки психотерапевтів тут. Я, коли шукала психотерапевта, теж звірялась з цим списком.


    Насправді психотерапевта потрібно відвідувати 1 раз на тиждень. За місяць виходить так само, як і за лікування сучасними антидепресантами. Тільки медикаменти не усувають корені проблеми.
     
  9. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Скажіть, будь ласка, чи психотерапевтом може бути лише людина саме з медичною освітою, чи і без неї?
     
  10. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Може бути і без неї
     
  11. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    В нас в Україні , психотерапевту потрібно мати вищу медичну освіту. ви можете пройти навчання одного з методів психотерапії і отримати сертифікат психотерапевта , але і це не дасть вам можливості займатися психотерапією.
     
  12. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Судячи зі списку членів Львівського осередку УCП, то, щоб стати членом цієї спілки, вищої медичної освіти не потрібно.
     
  13. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

     
  14. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Борони Боже до нього звертатися. Вже лікував мого швагра. Витряс купу грошей і довів людину до рослинного стану. Це не лікар, це бізнесмен!
     
  15. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Хто стикався з неврозом нав'язливих станів, може порекомендувати спеціаліста,який допоможе
     
  16. YuraB

    YuraB New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Богдан Кулик спеціалізується на цих станах. Він мене витягнув з такого. Пишіть в приват, якщо потрібні контакти
     
  17. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    може хтось чув про таких психотерапевтів: Поліщук Наталя, Степан Галушко. Буду вдячна за відгуки про них.
     
  18. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Хочу спитати, чи є в когось рекомендації про лікаря психотерапевта М.М. Островського, він є членом УСП, але хотілося би знати чи хтось особисто, або знайомі лікувався в нього і чи було це лікування ефективним. Мене, як і irchukmip цікавить лікування невроза нав`язливого стану.
     
  19. khronos

    khronos New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Найкраще місце для вирішення всіх психологічних/психіатричних проблем - стаціонар на вул Ольги Басараб ,2 (над Водоканалтрестом, біля Водогінної). Всі питання госпіталізації вирішує завідувачка - Самсонова Людмила Олексіївна - кажуть, що вона жінка Фільца, головного лікаря Кульпарківської. На Басараб Є Лобас Юрій Мирославович - до нього важко попасти, бо ду-у-уже багато пацієнтів. Олга Ігорівна Іваненко- найкраще лікує тривогу і атаки. А спихотерапевти там дійсно дорогі - ходити до них потрібно часто, 1-4 разів на тиждень, довго - мінімум 30 разів, і коштує це "щастя" -від 200-300 гривень. Але книжки пишуть, що так можна себе переробити, хоча часом потрібно паралельно пити таблетки

    ---------- Додано в 12:13 ---------- Попередній допис був написаний в 12:06 ----------

    Вилетіло з голови - телефон на Басараб - 275 - 32 - 43
     
  20. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Як психіатр, він більше спеціалізується на шизофренічних розладах. З лепресією чи навязливими станами я б до нього не зверталась. Психотерапією він не займається.

    Хороший психотерапевт не може бути "дешевий".