Порадьте психолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Venezianka, 31 Травень 2011.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
 1. Oleksandra Paliy

  Oleksandra Paliy New Member

  Тільки що в форумі "порадьте психіатра" написала про Кулика Богдана Володимировича. Спробуйте до нього звернутись.
   
 2. vachevskiy

  vachevskiy New Member

  Всім привіт! Хочу написати свій досвід роботи з психологом, можливо комусь буде цікаво.

  До психотерапії в мене були дуже серйозні проблеми. Все починалось ще в дитинстві. Виріс я в селі. Один вуйко мій був психічно хворим, баба і інший вуйко були алкоголіками. Батько мене залишив, коли мені було 2 роки, мама жила в іншому місті. Тільки дідо був хорошим, якщо б не він, то я напевно би повністю з’їхав з розуму.

  Дальше я переїхав у Львів, але тим проблему не вирішити, мої психічні хвороби залишились зі мною. В мене взагалі не було друзів, я ходив брудний, говорив сам з собою. Цілими днями сидів в комп’ютері і часто дивився еротичні фільми. Більше того, мені не хотілось жити, я не бачив смислу життя, часто в мене приходили думки про самогубство. Завжди ходив сумний, бачив навколо в житті тільки негатив, не любив себе, своє життя і інших людей. Моє життя до психотерапії було похоже на страшний сон, який я хочу як можна скоріше забути.

  Тут на цьому сайті знайшов Юзвишина Олександра, ми поговорили і я вирішив почати працювати над собою. Це була моя остання надія щось змінити.

  В перші місяці результати були, але невеликі. Но трішки пізніше я почав помічати дуже багато позитивних змін, в які не можу до кінця повірити і по сьогоднішній день.

  Я перестав говорити сам з собою, тільки в думці, і то рідно. Я почав більше усміхатись, дивитись комедійні фільми і футбол. Почав любити себе, часто купляю собі новий одяг, прибираю в кімнати, регулярно приймаю душ і готую собі їсти.

  Також я почав спілкуватись з людьми, вони мене вже зовсім по іншому сприймають. В мене з’явились перші друзі, з якими я граю футбол.

  Крім того, я позбувся від привички дивитись еротичні фільми. Пройшло уже 5 місяців, як я не дивлюсь еротичні фільми, а навпаки почав спілкуватись з реальними дівчатами.

  Замітив що в мене серйозно покращилась пам'ять, підвищилась самооцінка і в душі стало гармонійно.

  Помаленьку навертаюсь до Бога, почав читати Біблію і ходити до церкви.

  І ще дуже багато змін, всі і не згадаю. Можна сказати, психотерапія повністю змінила моє життя. Продовжую працювати з Олександром Юзвишином і дальше. Дуже вдячний йому за те, що він мені допоміг.
   
  Останнє редагування: 29 Квітень 2016
  • Подобається Подобається x 3
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Snegana M

  Snegana M New Member

  Доброго дня. Все частіше чую, що люди шукають психологів, психотерапевтів. Хочу поділитись своїм досвідом відвідин такого центру, що в інтернеті радять, проте відгуків немає. Отож мені нарадили звернутись в Коло сім'ї. Я туди зателефонувала ще в кінці листопада, пояснивши. що необхідно проконсультуватись на рахонок поведінки двох моїх синів, які постійно між собою чубаються і мені зашквар тої агресії вже невиносимий. мені секретарка, чи хто вона там, оповідала що в них до нового року все занято. скеровувала мене на Кульпарківську. Я залишила свої контакти і ,о диво, мені подзвонили через тиждень призначили зустріч і сказали, що то коштує 200 грн. В назначений день я прийшла з дітьми і 200 грн)))))) за 5 хв до зазначеного часу. Сказали зачекати. Там були лише дітки з дійсними проблемами: кричали , гуділи. Просиділи 15 хв і нас закликали. Спеціаліст уділив мені 40 хв а не 60хв!!!!!! свого часу, далі мене, прямо кажучи, випхали з кабінету, бо час закінчився. під час бесіди мені повідомили, що мене чекали з чоловіком лише, бо я в них записана на сімейну консультацію, а дітей там не треба!!!!! Отож, мене випхали, сказавши олатити 130 грн секретарці. При розрахунку мені секретар назвала до оплати суму в 250 грн. Я, м'яко кажучи здивувалась, бо це дивно. І тут сталося головне, секретарка піднялась з крісла і, сказала, що я все не так зрозуміла, що це коштує 250 грн і крапка. Коли я спитала, навіщо мене ввели в оману по телефону, мені відповіли, що то я все неправильно зрозуміла і що в мене проблеми. Я тут все пишу не для того, щоб обговорити чи вартість , чи дорого чи не дорого. Самі розумієте, що 50 грнто не гроші, так як і 250 грн теж не гроші в наш час. Просто я винесла урок, що нікому не цікаві ваші проблеми, а ще більше не цікаво вирішення тих проблем. НА ВАС ПРОСТО ЗАРОБЛЯЮТЬ ГРОШІ! Отож не ходіть в то коло сім'ї, бо тільки гроші здеруть! така халатність у відношені до людей - це свинство
   
  • Інформативно Інформативно x 4
 4. Veresk

  Veresk Well-Known Member

  Я до них так i не попала. Дзвонила в травнi, менi сказали, що ранiше нiж Жовтень мене прийняти не можуть , але сказали, що перше вiдвiдування 250 грн. Менi також треба було проконсультоватися про поведiнку двох синiв, але за той час бачу, що в нас якось перiодами стало- то краще, то гiрше.Сподiваюсь, що все виправиться вихованням , без психотерапевтiв. До психотерапевтiв зверталась до психо- неврологiчного диспансеру- то такий жах, навiть писати не хочу.
   
 5. Ligymunka

  Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  п.Олена Добродняк - в своїй професії вона ПРОФІ. Мала нагоду бути на її тренінгу про комунікацію в родині , це дуже допомогло нам з чоловіком зрозуміти над чим працювати в наших стосунках !!!
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 6. Paladij

  Paladij New Member

  Хто звертався з приводу депресивних розладів до Крукевича О. О.? Які враження? Рекомендують, як дуже чуйного і професійного спеціаліста. Знайшла тільки один відгук. Хотілось би більше. Проблема серйозна, не хочеться експерементувати.
   
 7. lucky

  lucky New Member

  Дівчата,а до Добродняк як попасти? По телефону не відповідає,у ФБ теж не відписує. Підкажіть хто знає,дякую!
   
 8. Ligymunka

  Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

  Вона у відпустці до вересня , тому поза зоною !!!
   
 9. Semicvetik

  Semicvetik New Member

  Доброго вечора!Порадьте, будь-ласка, хорошого психолога чи психотерапевта (не дуже дорогого). Інформаціі в інтернеті багато, але до кого звернутися?!
   
 10. AnEye

  AnEye Member

  Дівчата. Порадьте психолога, який грамотно працює з порушеннями харчової поведінки...
   
 11. Olga Shevchenko

  Olga Shevchenko New Member

  Здравствуйте !)
  Хочу поделиться своим опытом работы с психологом.
  К Юзвишину Олександру Павловичу обратилась, как в последнюю инстанцию.
  Сейчас объясню :
  К 30ти годам в мою жизнь пришли тревожное расстройство, панические атаки,боязнь больших пространств (агорофобия )и,как следствие, казалось, что от всего этого схожу с ума...Качество жизни очень меня печалило,врачи сулили затворническое будущее. Пошла череда сильных препаратов, от которых я все время спала,день смешались с ночью,улучшение не наступало. .Жизнь заходила в тупик.
  Подруга дала мне телефон Юзвишина Олександра Павловича. Мы встретились, впервые за долгие годы я начала получать помощь, начался труд над собой.
  Сейчас, спустя несколько лет, я с радостью могу сказать о себе :
  Я снова наслаждаюсь путешествиями (ушли фобии )
  Я очень люблю жить (ушли страх смерти и хроническая депрессия )
  Я по-новому строю отношения с людьми
  Я узнала себя-настоящую.
  Мой труд над собой продолжается!
   
 12. maxmar

  maxmar New Member

  Теж шукаю такого психолога. Може хто знайомий з проблемою ковтання їжі, точніше страхом ковтання їжі, який з'явився після того як я дуже попирхнулася їжею. Проблема дуже серйозна, зі мною уже 4-й рік. Протягом цих років лікувалася, стало значно краще, але до кінця не проходить.
   
 13. Inna Kuharina

  Inna Kuharina New Member

  Всім привіт, хочу написати відгук про Ларису Дідковську. Довго шукала психолога, знайшла її в інтернеті. В неї багато титулів накшталт: Президент Гештальт-терапії України, Доцент кафедри психології і т.д. Та все не так радісно, як очікувалось. Якщо захочете звернутись до неї - - подумайте 10 разів перед тим, чи варто. З першої розмови ж пані Лариса нахамила мені, підвищувала голос, грубила. На мій погляд, психотерпавет( від грецького слова psycho - душа), людина яка повинна "копатись" у твоїй душі, не може бути агресивно налаштованою, зверхньою і хамовитою. Швидше за все пані Лариса президент асоціації психологів і доцент, але ніяк не психотерапевт. Адже людина, якій потрібно відкритись, не може бути настільки грубою. Мене дуже розачарувала пані Лариса. Після розмови з нею я аж розплакалась, відчула себе роздавленою і нікчемною. Нікому не раджу звертатись до пані Лариси Дідковської. Нетактовна, безсовісна. Приклад старших психологів родом з Совка. Твердолоба, не відчуває емоцій людини. Одним словом не раджу!
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 14. Cybulynka

  Cybulynka Well-Known Member

  Дівчата, не впевнена, що в цю тему, але.
  Порадьте, будь ласка, якість кризові центри для жінок, що опинилися в складній життєвій ситуації. Шукаю для своєї львівської колеги і подруги, там дуже важка ситуація у сім'ї, зрада чоловіка, його маніпуляторство і психологічне насильство. Багато гидоти, описувати тут не хочу і зрештою не маю права. Це тягнеться вже не перший рік, подруга намагається триматися і якось дати раду, але я бачу, що без фахівця вона не впорається і боюся, що закінчиться це погано. Проблема ще у тому, що психотерапію вона не потягне фінансово, тому шукаю якісь бюджетні варіанти. Боляче дивитися на це, а я далеко...
   
  • Співчуваю Співчуваю x 2
 15. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Колись в гарнізонному храмі були психологи , ніби з прицілом на тих, що з війни і їх сімей, але по факту приймали всіх. Там колись мала години моя знайома монахиня, яка є теж психотерапевтом, то казала, що там власне багато психологів по пару годин добровільно приймають.  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 16. Retaret

  Retaret Well-Known Member

  Ага, ще у ФБ пошукайте Марта Гладій зі Стрия . Дуже добра жінка, з розмови з нею колись зрозуміла, що вона цілком легко може погодитися на безкоштовну консультацію. Вона веде сесії через скайп, бо мешкає в Стрию


  Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
   
 17. Cybulynka

  Cybulynka Well-Known Member

  @Retaret, дякую величезне!
   
 18. Napets

  Napets New Member

  Хотів знайти хороші відгуки про психологів, та проаналізувавши їх побачив, що їх пишуть люди, які зареєстровані в день допису відгука і саме хорошого.
  То певне ті психологи і сами собі пишуть створюючи фейкові аккуанти.
  Особливо по Юзвишена цікаво почитати і подивитися хто пише
  Тому бутьте уважні.