Порадьте психолога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Venezianka, 31 Травень 2011.

  1. Oleksandra Paliy

    Oleksandra Paliy New Member

    Тільки що в форумі "порадьте психіатра" написала про Кулика Богдана Володимировича. Спробуйте до нього звернутись.
     
  2. vachevskiy

    vachevskiy Member

    Всім привіт! Хочу написати свій досвід роботи з психологом, можливо комусь буде цікаво.

    До психотерапії в мене були дуже серйозні проблеми. Все починалось ще в дитинстві. Виріс я в селі. Один вуйко мій був психічно хворим, баба і інший вуйко були алкоголіками. Батько мене залишив, коли мені було 2 роки, мама жила в іншому місті. Тільки дідо був хорошим, якщо б не він, то я напевно би повністю з’їхав з розуму.

    Дальше я переїхав у Львів, але тим проблему не вирішити, мої психічні хвороби залишились зі мною. В мене взагалі не було друзів, я ходив брудний, говорив сам з собою. Цілими днями сидів в комп’ютері і часто дивився еротичні фільми. Більше того, мені не хотілось жити, я не бачив смислу життя, часто в мене приходили думки про самогубство. Завжди ходив сумний, бачив навколо в житті тільки негатив, не любив себе, своє життя і інших людей. Моє життя до психотерапії було похоже на страшний сон, який я хочу як можна скоріше забути.

    Тут на цьому сайті знайшов Юзвишина Олександра, ми поговорили і я вирішив почати працювати над собою. Це була моя остання надія щось змінити.

    В перші місяці результати були, але невеликі. Но трішки пізніше я почав помічати дуже багато позитивних змін, в які не можу до кінця повірити і по сьогоднішній день.

    Я перестав говорити сам з собою, тільки в думці, і то рідно. Я почав більше усміхатись, дивитись комедійні фільми і футбол. Почав любити себе, часто купляю собі новий одяг, прибираю в кімнати, регулярно приймаю душ і готую собі їсти.

    Також я почав спілкуватись з людьми, вони мене вже зовсім по іншому сприймають. В мене з’явились перші друзі, з якими я граю футбол.

    Крім того, я позбувся від привички дивитись еротичні фільми. Пройшло уже 5 місяців, як я не дивлюсь еротичні фільми, а навпаки почав спілкуватись з реальними дівчатами.

    Замітив що в мене серйозно покращилась пам'ять, підвищилась самооцінка і в душі стало гармонійно.

    Помаленьку навертаюсь до Бога, почав читати Біблію і ходити до церкви.

    І ще дуже багато змін, всі і не згадаю. Можна сказати, психотерапія повністю змінила моє життя. Продовжую працювати з Олександром Юзвишином і дальше. Дуже вдячний йому за те, що він мені допоміг.
     
    Останнє редагування: 29 Квітень 2016
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Snegana M

    Snegana M New Member

    Доброго дня. Все частіше чую, що люди шукають психологів, психотерапевтів. Хочу поділитись своїм досвідом відвідин такого центру, що в інтернеті радять, проте відгуків немає. Отож мені нарадили звернутись в Коло сім'ї. Я туди зателефонувала ще в кінці листопада, пояснивши. що необхідно проконсультуватись на рахонок поведінки двох моїх синів, які постійно між собою чубаються і мені зашквар тої агресії вже невиносимий. мені секретарка, чи хто вона там, оповідала що в них до нового року все занято. скеровувала мене на Кульпарківську. Я залишила свої контакти і ,о диво, мені подзвонили через тиждень призначили зустріч і сказали, що то коштує 200 грн. В назначений день я прийшла з дітьми і 200 грн)))))) за 5 хв до зазначеного часу. Сказали зачекати. Там були лише дітки з дійсними проблемами: кричали , гуділи. Просиділи 15 хв і нас закликали. Спеціаліст уділив мені 40 хв а не 60хв!!!!!! свого часу, далі мене, прямо кажучи, випхали з кабінету, бо час закінчився. під час бесіди мені повідомили, що мене чекали з чоловіком лише, бо я в них записана на сімейну консультацію, а дітей там не треба!!!!! Отож, мене випхали, сказавши олатити 130 грн секретарці. При розрахунку мені секретар назвала до оплати суму в 250 грн. Я, м'яко кажучи здивувалась, бо це дивно. І тут сталося головне, секретарка піднялась з крісла і, сказала, що я все не так зрозуміла, що це коштує 250 грн і крапка. Коли я спитала, навіщо мене ввели в оману по телефону, мені відповіли, що то я все неправильно зрозуміла і що в мене проблеми. Я тут все пишу не для того, щоб обговорити чи вартість , чи дорого чи не дорого. Самі розумієте, що 50 грнто не гроші, так як і 250 грн теж не гроші в наш час. Просто я винесла урок, що нікому не цікаві ваші проблеми, а ще більше не цікаво вирішення тих проблем. НА ВАС ПРОСТО ЗАРОБЛЯЮТЬ ГРОШІ! Отож не ходіть в то коло сім'ї, бо тільки гроші здеруть! така халатність у відношені до людей - це свинство
     
    • Інформативно Інформативно x 5
  4. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Я до них так i не попала. Дзвонила в травнi, менi сказали, що ранiше нiж Жовтень мене прийняти не можуть , але сказали, що перше вiдвiдування 250 грн. Менi також треба було проконсультоватися про поведiнку двох синiв, але за той час бачу, що в нас якось перiодами стало- то краще, то гiрше.Сподiваюсь, що все виправиться вихованням , без психотерапевтiв. До психотерапевтiв зверталась до психо- неврологiчного диспансеру- то такий жах, навiть писати не хочу.
     
  5. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    п.Олена Добродняк - в своїй професії вона ПРОФІ. Мала нагоду бути на її тренінгу про комунікацію в родині , це дуже допомогло нам з чоловіком зрозуміти над чим працювати в наших стосунках !!!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Paladij

    Paladij New Member

    Хто звертався з приводу депресивних розладів до Крукевича О. О.? Які враження? Рекомендують, як дуже чуйного і професійного спеціаліста. Знайшла тільки один відгук. Хотілось би більше. Проблема серйозна, не хочеться експерементувати.
     
  7. lucky

    lucky New Member

    Дівчата,а до Добродняк як попасти? По телефону не відповідає,у ФБ теж не відписує. Підкажіть хто знає,дякую!
     
  8. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Вона у відпустці до вересня , тому поза зоною !!!
     
  9. Semicvetik

    Semicvetik New Member

    Доброго вечора!Порадьте, будь-ласка, хорошого психолога чи психотерапевта (не дуже дорогого). Інформаціі в інтернеті багато, але до кого звернутися?!
     
  10. AnEye

    AnEye Member

    Дівчата. Порадьте психолога, який грамотно працює з порушеннями харчової поведінки...
     
  11. Olga Shevchenko

    Olga Shevchenko New Member

    Здравствуйте !)
    Хочу поделиться своим опытом работы с психологом.
    К Юзвишину Олександру Павловичу обратилась, как в последнюю инстанцию.
    Сейчас объясню :
    К 30ти годам в мою жизнь пришли тревожное расстройство, панические атаки,боязнь больших пространств (агорофобия )и,как следствие, казалось, что от всего этого схожу с ума...Качество жизни очень меня печалило,врачи сулили затворническое будущее. Пошла череда сильных препаратов, от которых я все время спала,день смешались с ночью,улучшение не наступало. .Жизнь заходила в тупик.
    Подруга дала мне телефон Юзвишина Олександра Павловича. Мы встретились, впервые за долгие годы я начала получать помощь, начался труд над собой.
    Сейчас, спустя несколько лет, я с радостью могу сказать о себе :
    Я снова наслаждаюсь путешествиями (ушли фобии )
    Я очень люблю жить (ушли страх смерти и хроническая депрессия )
    Я по-новому строю отношения с людьми
    Я узнала себя-настоящую.
    Мой труд над собой продолжается!
     
  12. maxmar

    maxmar New Member

    Теж шукаю такого психолога. Може хто знайомий з проблемою ковтання їжі, точніше страхом ковтання їжі, який з'явився після того як я дуже попирхнулася їжею. Проблема дуже серйозна, зі мною уже 4-й рік. Протягом цих років лікувалася, стало значно краще, але до кінця не проходить.
     
  13. Inna Kuharina

    Inna Kuharina New Member

    Всім привіт, хочу написати відгук про Ларису Дідковську. Довго шукала психолога, знайшла її в інтернеті. В неї багато титулів накшталт: Президент Гештальт-терапії України, Доцент кафедри психології і т.д. Та все не так радісно, як очікувалось. Якщо захочете звернутись до неї - - подумайте 10 разів перед тим, чи варто. З першої розмови ж пані Лариса нахамила мені, підвищувала голос, грубила. На мій погляд, психотерпавет( від грецького слова psycho - душа), людина яка повинна "копатись" у твоїй душі, не може бути агресивно налаштованою, зверхньою і хамовитою. Швидше за все пані Лариса президент асоціації психологів і доцент, але ніяк не психотерапевт. Адже людина, якій потрібно відкритись, не може бути настільки грубою. Мене дуже розачарувала пані Лариса. Після розмови з нею я аж розплакалась, відчула себе роздавленою і нікчемною. Нікому не раджу звертатись до пані Лариси Дідковської. Нетактовна, безсовісна. Приклад старших психологів родом з Совка. Твердолоба, не відчуває емоцій людини. Одним словом не раджу!
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  14. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Дівчата, не впевнена, що в цю тему, але.
    Порадьте, будь ласка, якість кризові центри для жінок, що опинилися в складній життєвій ситуації. Шукаю для своєї львівської колеги і подруги, там дуже важка ситуація у сім'ї, зрада чоловіка, його маніпуляторство і психологічне насильство. Багато гидоти, описувати тут не хочу і зрештою не маю права. Це тягнеться вже не перший рік, подруга намагається триматися і якось дати раду, але я бачу, що без фахівця вона не впорається і боюся, що закінчиться це погано. Проблема ще у тому, що психотерапію вона не потягне фінансово, тому шукаю якісь бюджетні варіанти. Боляче дивитися на це, а я далеко...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Колись в гарнізонному храмі були психологи , ніби з прицілом на тих, що з війни і їх сімей, але по факту приймали всіх. Там колись мала години моя знайома монахиня, яка є теж психотерапевтом, то казала, що там власне багато психологів по пару годин добровільно приймають.



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ага, ще у ФБ пошукайте Марта Гладій зі Стрия . Дуже добра жінка, з розмови з нею колись зрозуміла, що вона цілком легко може погодитися на безкоштовну консультацію. Вона веде сесії через скайп, бо мешкає в Стрию


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    @Retaret, дякую величезне!
     
  18. Napets

    Napets New Member

    Хотів знайти хороші відгуки про психологів, та проаналізувавши їх побачив, що їх пишуть люди, які зареєстровані в день допису відгука і саме хорошого.
    То певне ті психологи і сами собі пишуть створюючи фейкові аккуанти.
    Особливо по Юзвишена цікаво почитати і подивитися хто пише
    Тому бутьте уважні.
     
  19. Miss Vanjie

    Miss Vanjie New Member

    Добрий день. Зареєструвалась саме з метою залишити відгук про Олександра Юзвишина.

    Користувалась його послугами трохи менше року, тому в принципі можу щось казати. Сам по собі він людина в принципі приємна, ввічливий, офіс по комфорту нормальний. Але ми не лише за цим звертаємось до терапевтів :) По суті - під час проходження, вважала його терапію нормальною і корисною, хоч і доволі важкою. Останнє я списувала на те, що робота над собою це ніколи не легко і в принципі він попереджає, що може ковбасити. А роботи було пророблено не мало, і здавалось, що є прогрес. Проте...

    Проте, на мою думку, з терапії я вийшла в значно гіршому стані, ніж була до неї. Звичайно, відповідальність лежить на обох = на мені, як клієнтові, і на ньому як спеціалістові. Та озираючись назад, після вже нової роботи з собою, як самостійної, так і з іншим терапевтом, я вважаю, що його методи підійдуть далеко не всім. На мою думку, невротикам, людям що боряться з відчуттям провини, обов'язку, а особливо з невпевненістю - ризикована така терапія. З великою ймовірністю ви займете роль слухача, тоді як ОЮ займе позицію авторитета. Це та ситуація, де терапевт не вміє чи не може працювати з переносом і контрпереносом. І це завадить нормальній взаємодії на рівних. Він справді щиро хоче допомогти, тут нуль зауважень, але в моєму випадку він пропустив мої все більш наростаючі страх і розхитаність, і замість зарадити аварійній ситуації тут і зараз - додавав містичності та невизначеності, все списував на глибоке, підсвідоме і задавнене.

    Вже зараз, коли я перелопатила тонни предметної літератури, передивилась сотні тематичних відео та пройшла кілька місяців терапії з іншим спеціалістом - я більш-менш розібралась з основними причинами тих проблем, з якими я звернулась до Юзвишина. І можу сказати, що 90% часу ми шукали не там і не те, на жаль. Що скоріш за все говорить про недостатню діагностичну та методичну гнучкість його як спеціаліста.

    Тим не менше, людям з більш стійкою психікою чи сильнішим стержнем він може принести дуже багато корисного - як і в світоглядному плані, так і в плані пізнання себе. Мені справді дуже сподобалась та глибинна робота, яку ми провели. Так, постфактум вона виявилась не зовсім по темі, але завдяки тим вправам, завданням та бесідам мені відкрилось дуже і дуже багато нового про себе. І не лише просто відкрилось, але й суттєво змінило те, як я дивлюсь на людей та світ. Більш того, цілком ймовірно що саме завдяки цим змінам (хай і в поганому стані) я почала рухатись вже в правильному напрямку.

    Сподіваюсь, комусь буде корисним.

    Всім здоров'я і добра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Leila

    Leila Well-Known Member

    А в кого ви ще консультувалися? Кого можете порадити?